____________________________________________________NÁRODNÍ VÝSTAVA KLATOVY - ROZHODČÍ -JUDGE LIST

sobota 29. 6. 2019
skupina I. Group

Australský ovčák, Bearded kolie, Briard, Flanderský bouvier, Němečtí ovčáci,  Krinke Milan - CZ
Slovenský čuvač, Welsh Corgi, Bobtail, Podhalaňský ovčák Pavlíková Ludmila - CZ
Československý vlčák, Kolie dlouhosrstá a krátkosrtá, Saarlosův vlčák Soukupová Monika - CZ
Bílý švýcarský ovčák Tichá Vladimíra - CZ
Border kolie,  Sheltie,  Šimek František - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny I. Dolejšová Olga - CZ

sobota 29. 6. 2019
skupina III. Group

Australský silky terier, Bulteriér, Bulteriér miniaturní, Irský teriér, Velšteriér, Borde teriér,
Norfolk teriér, West Highland White Terrier
Daňková Jana - CZ
Staffordshire bullterrier Kirschbichler Heidi- A
Americký stafordširský terier, Foxteriéři Tichá Vladimíra - CZ
Skotský teriér Štětinová Michaela - CZ
Jack a Parson Russel teriér Rovenská Kateřina - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny III. Maršálová Milena - CZ

sobota 29. 6. 2019
skupina IV. Group

Jezevčík drsnosrstý - všechny velikosti Fairaislová Lenka - CZ
ostatní jezevčíci Frnčo Ladislav  - CZ

sobota 29. 6. 2019

Rhodéský ridgeback Pavlíková Ludmila - CZ
Porcelán Beránková Svatava - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VI Frnčová Lenka  - CZ

sobota 29. 6. 2019
skupina VII. Group

Německý ohař krátkosrstý, Český fousek, Münsterlandští  ohaři,
Anglický setr, Irský setr, Pointer
Novák Josef - CZ
Výmarští ohaři  Dolejšová Olga - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VII. Buba Petr - CZ

sobota 29. 6. 2019
skupina VIII. Group

 Anglický špringr španěl, Americký kokršpaněl, Clumber španěl, Welššpringršpaněl, Lagotto romagnolo,
 Anglický kokršpaněl,
Chesapeake Bay Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Curly Coated Retriever
Mervová Darina - CZ
Labrador retriever, Zlatý retriever  Pasák František  - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VIII    Korda František - CZ

sobota 29. 6. 2019
skupina FCI neuznaná plemena - NO FCI Group

Chodský pes Peroutka Karel - CZ
ostatní nejmenovaná neuznaná FCI plemena Ovesná Božena  -CZ

Junior handling - Beránková Svatava- CZ

neděle 30. 6. 2019
skupina II. Group

Německý boxer Bonn Winfried- A
 KníračiNěmecký pinč, Trpasličí pinč, Vodrážková Petra - CZ
Německá doga Kučerová Martina - CZ
Brazilská fila, Bullmastif, Dobrman, Landseer, Novofundlanský pes, Velký švýcarský salašnický pes, Pasák František - CZ
Anglický buldok, Argentínská doga, Bordeauxská doga, Italský corso pes, Španělský mastin, Tosa-Inu Potůčková Ilona - CZ
Bernský salašnický pes, Appenzellský salašnický pes,Etlebuchský salašnický pes,  Procházková Eva - CZ
Hovawart, Leonberger, Tibetská doga,  Fairaislová Lenka - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny II Ovesná Božena - CZ

neděle 30. 6. 2019
skupina V. Group

Německý špic, Sibiřský husky, Aljašský malamut, americká akita Pavlíková Ludmila - CZ
 samojed Semeráková Michaela - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny V Kirschbichler Heidi- A

neděle 30. 6. 2019
skupina IX. Group

Francouzský buldoček Bonn Winfried- A
Čivava, Papillon , Phaléne , Japan-Chin, Ruský toy Dolejšová Olga -CZ
Mops,  King Charles španěl, Kavalír King Charles španěl,  Pekingský palácový psík, Shih-tzu  Šimek František -CZ
Pudl Kučerová Petra - CZ
Čínský chocholatý pes Mašková Romana  - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny IX Klírová Naďa - CZ

neděle 30. 6. 2019
skupina X. Group

Barzoj, Irský vlkodav, Deerhound, Whippet Frnčová Lenka - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny X Bouček František   - CZ

Junior handling - Tichá Vladimíra -CZ

www.vystavaklatovy.info © - copyright 2008-2019