____________________________________________________NÁRODNÍ VÝSTAVA KLATOVY - ROZHODČÍ -JUDGE LIST

sobota 30. 6. 2018
skupina I. Group

Bílý švýcarský ovčák,  Márová Petra - CZ
Němečtí ovčáci Šiška Jiří - CZ
Bearded kolie,Border kolie, Welsh Corgi, Beauceron Bierwollf Hans- A
Belgický ovčák, Flanderský bouvier,  Slovenský čuvač, Sheltie, Československý vlčák, Kolie krátkosrstá Deutscher Erwin- A
Australský honácký pes, Briard, Australský ovčák
Řehánek Petr - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny I. Václavík Miroslav - CZ

sobota 30. 6. 2018
skupina III. Group

Bulteriér, Bulteriér miniaturní, Americký stafordširský terier, West Highland White Terrier, Skotský teriér Kirschbichler Heidi- A
Staffordshire bullterrier Vojáčková Hana - CZ
Český teriér Juřicová Dana - CZ
Airedale terier, Australský silky terier, Yorkšírský terier, Foxteriéři, Německý lovecký teriér, Anglický toy terier, Lakeland terier, Bedlington teriér,
 Irský teriér, Dandie Dinmont terier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Letáčková Eva - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny III. Tichá Vladimíra - CZ

sobota 30. 6. 2018
skupina IV. Group

Jezevčík drsnosrstý - všechny velikosti Hájková Dana - CZ
ostatní jezevčíci Říha Tomáš - CZ

sobota 30. 6. 2018
skupina VI. Group

Rhodéský ridgeback, Beagle Matyáš Jaroslav SK
porcelán Beránková Svatava - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VI Vondrouš Otakar  - CZ

sobota 30. 6. 2018
skupina VII. Group

 Německý ohař drátosrstý, Výmarští ohaři  Koldinský Václav - CZ
Maďarští ohař Brůžková Alena - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VII. Šimek František  - CZ

sobota 30. 6. 2018
skupina VIII. Group

Americký vodní španěl,  Anglický špringr španěl, Clumber španěl, Kooikerhondje, Lagotto romagnolo,
Německý křepelák, Portugalský vodní pes, Welššpringršpaněl, Anglický kokršpaněl
Němcová Lenka - CZ
Labrador retriever,Chesapeake Bay Retriever, Flat Coated Retriever, Čečrdlová Alena - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VIII Kašpar Miloš - CZ

sobota 30. 6. 2018
skupina FCI neuznaná plemena - NO FCI Group

Český strakatý pes , Pražský krysařík, Chodský pes, Americký bezsrstý terier Rybárová Václava - CZ
ostatní nejmenovaná neuznaná FCI plemena Jančík Leoš  -CZ

Junior handling - Márová Petra - CZ

neděle 1. 7. 2018
skupina II. Group

Tosa-Inu, Svatobernardský pes, Kavkazský pastevecký pes, Pyrenejský horský pes, Velký švýcarský salašnický pes, Leonberger,Anglický buldok Matyáš Jaroslav - SK
Brazilská fila, Španělský mastin,  Shar-Pei, Anglický mastif, Italský corso pes, Bullmastif, Hovawart, Řehánek Petr - CZ
Appenzellský salašnický pes, Etlebuchský salašnický pes, Bernský salašnický pes, Kirschbichler Heidi- A
Německá doga, Německý boxer, Dobrman, Německý pinč, Trpasličí pinč,  Bierwollf Hans- A
 Knírači, Novofundlanský pes, Rotvajler, Tománek Antonín- CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny II Václavík Miroslav - CZ

neděle 1. 7. 2018
skupina V. Group

Německý špic, Sibiřský husky, Aljašský malamut, americká akita Vaníčková Kristýna- CZ
akita inu, shiba-inu, samojed Lysák Radovan - CZ
Mexický  a Peruánský naháč Kolínský David - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny V Václavík Miroslav - CZ

neděle 1. 7. 2018
skupina IX. Group

Coton de Tuléar, Bostonský teriér, Lvíček, Ruský toy, Belgický a bruselský grifonek, Brabantík, Tibetský španěl, Francouzský buldoček Deutscher Erwin- A
Čivava, Pudl,  Maltézský psík Jančík Leoš - CZ
Čínský chocholatý pes Kolínský David - CZ
King Charles španěl, Kavalír King Charles španěl, Japan-Chin Klírová Naďa - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny IX Šimek František - CZ

neděle 1. 7. 2018
skupina X. Group

Barzoj, Irský vlkodav, Deerhound, Whippet Sosnová Věra - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny X Vondrouš Otakar  - CZ

Junior handling - Tichá Vladimíra -CZ

www.vystavaklatovy.info © - copyright 2008-2018