plemeno třída jméno psa chovatelská stanice číslo zápisu narozen majitel   vysledek souteze
Afgánský chrt třída vítězů Mona Lisa Čínské hedvábí ČLP/AF/4492 14.10.2004 Loňková Gabriela V1, CAC, NV
Afgánský chrt třída otevřená Barent s Willma Wapini von Folge ČLP/AF/4438 12.2.2004 Šimková Světla VD
Afgánský chrt třída vítězů Janek Čínské hedvábí CLP/AF/4372 14.11.2002 Loňková Gabriela V1, CAC, NV, BOB BIG1, BOD
Afgánský chrt třída otevřená Ahmad Juwel von Persien ČLP/AF/4657 15.9.2007 Píša Martin V2, Res.CAC
Afgánský chrt mezitřída Arish Juwel von Persien ČLP/AF/4660 15.9.2007 Píša Martin V1, CAC
Afgánský chrt třída otevřená Narcis Silver Heart Čínské hedvábí ČLP/AF/4527 21.5.2005 Sedláčková Hana V1, CAC
Afgánský chrt třída mladých Paul Newmann Gandamak Slovakia ČMKU/AF/4727/-09/08 17.8.2008 Šimková Světla V1, CAJC
Afgánský chrt třída mladých Tango Blue Čínské hedvábí ČLP/AF/4683 10.3.2008 Vejmelková Gabriela V2
Airedale terier třída vítězů Fagita Terno CMKU/AT/4412/06 12.1.2006 Vovsová Irena V1, CAC, NV, BOB
Airedale terier mezitřída Halina Terno CMKU/AT/4581/07 5.9.2007 Králová Kristina V1, CAC
Akita-Inu třída otevřená Kajitsu no Ukiyoe go Kajitsu CMKU/AI/ 2173/-08/07 12.2.2007 Jůzová Miluše V2, Res.CAC
Akita-Inu třída vítězů Geischa Tomimopa CMKU/AI/1985/06 18.6.2006 Jůzová Miluše V1, CAC, NV, BOB
Akita-Inu třída otevřená Nabuko of the dog ČMKU/2080/07/07/08 26.2.2007 Švub Radek V1, CAC
Akita-Inu mezitřída Chiaki Hezká chvilka ČMKU/AI/2105/07 25.9.2007 Pelešková Jitka V1, CAC
Akita-Inu třída mladých Lady Tomimopa CMKU/AI/2240/08 12.8.2008 Jůzová Miluše nepřítomen
Akita-Inu třída mladých Keiko Tomimopa CMKU/A/2234/08 10.8.2008 Krátká Jana nepřítomen
Akita-Inu třída mladých Uruomi z Bambusového háje CMKU/AI/2226/08 20.8.2008 Miřejovská Lenka V1, CAJC BIGJ2
Akita-Inu třída mladých Fumi Chodský ráj CMKU/AI/2191/08 6.6.2008 Ladislav Stibor Petra V2
Akita-Inu třída dorostu Mayuki Tomimopa CMKU/AI/2251/08 22.10.2008 Jůzová Miluše VN
Akita-Inu třída dorostu Ryokotami Go Di Casa Saporito 19.10.2008 Rudolf Jaroslav VN
Akita-Inu třída dorostu Maiko Tomimopa CMKU/AI/2248/08 22.10.2008 Feldsteinová Růžena VN
Akita-Inu třída vítězů E Kaga Go Haru Kaze CMKU/1699/03/07 25.3.2003 Miřejovská Lenka V1, CAC, NV
Akita-Inu třída vítězů Haguro Go Haru Kaze CMKU/AI/1949/06 21.2.2006 Rudolf Jaroslav V2, Res.CAC
Akita-Inu mezitřída Chitose Hezká chvilka CMKU/AI/2103/07 25.9.2007 Lukášová Daniela VD3
Akita-Inu mezitřída Take Go Yamamoto ČMKU/AI/2206/08/08 4.1.2008 Novotná Tamara V2
Akita-Inu mezitřída Chamaru Hezká chvilka CMKU/AI/2100/07 25.9.2007 Králová Leona V1
Akita-Inu třída mladých Awa-Shima Maru Go Shiro Shita CMKU/AI/2208/-08/08 22.5.2008 Králová Leona Neposouzen
Akita-Inu třída mladých D Goro of Kamino Ken CMKU/AI/2243/-08/08 29.6.2008 Jůzová Miluše V1
Akita-Inu třída dorostu Bokken Horunite ČMKU/AI/2266/08 6.12.2008 Micurová Iva N
Aljašský malamut třída vítězů Just a Snow Storm Vlci severu CMKU/AM/6632/06 15.8.2006 Nováková Žaneta V1, CAC, NV, BOB BIG3
Aljašský malamut třída štěňat Cookie Star of Yukon CMKU/AM/6968/08 18.12.2008 Jančíková Martina nepřítomen
Aljašský malamut třída otevřená Anetka Klidná řeka CMKU/AM/6689/07 16.5.2007 Veselá Alena VD2
Aljašský malamut třída otevřená Arizona Vintage Walley CMKU/AM/6304/03/05 23.9.2003 Veselá Alena nepřítomen
Aljašský malamut třída otevřená Berry-Lee z Kováňské tvrze CMKU/AM/6357/07 5.6.2004 Hájková Adéla V1, CAC
Aljašský malamut třída otevřená Leon Vlci severu CMKU/AM/6696/07 9.5.2007 Miroš Milan V1, CAC, NV
Aljašský malamut třída otevřená Candey z Kováňské tvrze CMKU/AM/6677/07 30.4.2007 Růžička Roman V2, Res.CAC
Aljašský malamut třída otevřená Ben Hur Star of Yukon CMKU/AM/6633/06 16.9.2006 Jančíková Martina nepřítomen
Aljašský malamut třída mladých Race For Life Inditarod CMKU/AM/6818/08 12.3.2008 Jančíková Martina nepřítomen
Aljašský malamut mezitřída Crony Polární úsvit CMKU/AM/6705/07 27.6.2007 Joska Petr V1, CAC
Alpský brakýř jezevčíkovitý třída mladých Chorda Vltavské údolí ČLP/ABJ/4013 28.3.2008 Urban Josef VD2
Alpský brakýř jezevčíkovitý třída mladých Chrpa Vltavské údolí ČLP/ABJ/4012 28.3.2008 Turek Jan V1, CAJC, BOB
Alpský brakýř jezevčíkovitý třída mladých Yrr Z Hakamilu CLP/ABJ/4053 25.5.2008 Dolejš Bohumil VD1
Americká akita třída mladých Ayrin Iremir CMKU/VJP/314/08 13.8.2008 Křejdlová Iveta V1
Americká akita mezitřída Ayrin From Arleta Garden CMKU/VJP/285/07 17.6.2007 Voběrková Eva VD1
Americká akita třída vítězů Melodor Catch Me If You Can CMKU/VJP/335/-08/02 4.12.2002 Panýrek Patrik V1, CAC, NV, BOB BIG1
Americká akita třída mladých Akim Chikara Chi CMKU/VJP/303/08 21.7.2008 Šmolíková Razímová Iva V1, CAJC
Americký buldok třída mladých Aischa Buldon N Reg/AG/768/08 13.1.2008 Santariusová Silvie V1, CAJC, NM, BOB BIGJ3
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením třída mladých Yannis Bohemia Black Diamond ČLP/AK/7969 12.6.2008 Nepomucká Eva V1, CAJC
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením mezitřída Pointbreak Hate That I Love You ČLP/AK/7911 16.7.2007 Zahradníková Ivana V1, CAC, NV
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením třída vítězů Quinett Bohemia Black Diamond CLP/AK/7327 22.1.2005 Pokorná Alena V1, CAC
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením třída otevřená Ulligan Bohemia Black Diamond ČLP/AK/7749 9.5.2007 Polívková Lenka V1, CAC, NV
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením třída vítězů Ami de la Petite Canette ČLP/AK/7758 10.5.2007 Hroncová M.+M. V1
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením třída mladých Quasar Apple Fly Mystery SK-SKJ/SPKP 1515 20.5.2008 Kramářová Vladimíra V1
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením třída otevřená Rini Atri Bohemia Black Diamond ČLP/AK/7390/2007 5.3.2005 Nepomucká Eva V1, CAC
Americký kokršpaněl - Ostatní jednobarevní třída otevřená Acadia´s American Bourne Identity ČLP/AK/7912 24.5.2007 Zahradníková Ivana nepřítomen
Americký kokršpaněl - Ostatní jednobarevní třída dorostu Colleen Rose Mariental Moravia ČLP/AK/8065 15.11.2008 Hejkalová Kamila VN1
Americký kokršpaněl - Ostatní jednobarevní mezitřída Baby Melrose Mariental Moravia CLP/AK/7868 3.12.2007 Pavlíkovská Ljuba V1, CAC
Americký kokršpaněl - Ostatní jednobarevní třída otevřená Gwyneth Paltrow Lovely Jess´Mar ČLP/AK/7567 14.4.2006 Maroušková Gabriela V1
Americký kokršpaněl - Ostatní jednobarevní třída otevřená Bren Chocolate Luxor Fresch ČLP/AK/7724 16.3.2007 Vostrá Jaroslava V2, Res.CAC
Americký kokršpaněl - Ostatní jednobarevní třída otevřená Boogie Luxor Fresch ČLP/AK/7725 16.3.2007 Masopustová Alena V1, CAC
Americký kokršpaněl - Ostatní vícebarev třída mladých Carmen Velvet Felicity ČLP/AK/7953 5.3.2008 Hazuková Kateřina V1
Americký kokršpaněl - Ostatní vícebarev třída mladých Dream Dancer Bohemia Ester ČLP/AK/7928 8.2.2008 Přibil Karel V1, CAJC, NM, BOB
Americký stafordširský terier třída otevřená Elba od Čertova kopečku ČLP/AST/6176 5.5.2006 Stejskalová Michaela neposouzen
Americký stafordširský terier třída otevřená Mája Arabela z Lantíkova ČLP/AST/6426 2.3.2007 Machovec Milan neposouzen
Americký stafordširský terier třída otevřená Elektra is the King of the Moon ČLP/AST/6005 30.5.2005 Sekera Luboš V1, CAC, NV
Americký stafordširský terier mezitřída Kookie Koala Bohemia CMKU/AST/6616/07 18.10.2007 Pudil Antonín V1
Americký stafordširský terier třída mladých Chaos Factor Tipit z Hanky CMKU/AST/6742/08 24.4.2008 Březinovi Luděk a Hana V1, CAJC, BOB
Americký stafordširský terier třída mladých Abandera Salute CMKU/AST/6770/08 3.6.2008 Kroftová Šárka VD
Americký stafordširský terier třída mladých Murena Joannidis CMKU/AST/6808/08 23.6.2008 Piteková Marija V3
Americký stafordširský terier třída mladých Dafne Katcha´s jacket ČLP/AST/6659 14.1.2008 Krzok Petr nepřítomen
Americký stafordširský terier třída mladých Pretty Lady in Blue z Samotni Christa CMKU/AST/6811/-08/08 20.1.2008 Šafránková Pavlína nepřítomen
Americký stafordširský terier třída mladých Constance Lady Holy Ghost CLP/AST/6674 30.1.2008 Alijev Michal V2
Americký stafordširský terier třída mladých Airis Lusek CMKU/AST/6680/08 3.2.2008 Roubalová Alexandra nepřítomen
Americký stafordširský terier třída vítězů Otomtoje Tipit z Hanky CMKU/AST/6357/06/08 22.11.2006 Drobil Karel V1, CAC
Americký stafordširský terier třída otevřená Absurd Red Diamond Gaster ČLP/AST/6347 21.11.2006 Hladík Miroslav V1, CAC, NV
Americký stafordširský terier třída vítězů Boris Fidela ČLP/AST/5918/07 28.3.2005 Svoboda Jan V2, Res.CAC
Americký stafordširský terier třída mladých Mannon Warrior Joannidis CMKU/AST/6801/08 23.6.2008 Präger  Josef nepřítomen
Americký stafordširský terier třída mladých Diesel Katcha s Jacket ČLP/AST/6655 14.1.2008 Šafránková Pavlína nepřítomen
Americký vodní španěl třída otevřená Frida ze Stramchýho ČLP/AWS/86 21.5.2007 Fiala Jiří V1, CAC, NV, BOB
Americký vodní španěl třída mladých Adelaida od Valinky ČLP/AWS/92 24.6.2008 Levora Antonín V1, CAJC
Anatolský pastevecký pes třída mladých Duzen- Luna Kangal du Bonnie Blue Flag ZREG/APP/158-08/08 29.7.2008 Zachová Lenka V1
Anglický buldok mezitřída Utopia-Brampton of Agent Arnak CMKU/AB/4675/07 15.12.2007 Milcová Martina V1, CAC
Anglický buldok třída vítězů Red Riding Hood Agent Arnak CMKU/AB/4251/06 10.9.2006 Milcová Martina V1, CAC, NV, BOB
Anglický buldok třída mladých Sunshine Beneton CMKU/AB/4748/08 8.4.2008 Juříčková Alena VD1
Anglický buldok třída mladých Flabby Babby V.I.P. Dog CMKU/AB/4751/08 17.3.2008 Rendlová Kamila VD2
Anglický buldok třída vítězů True Teddy Liatris Bulls CMKU/AB/4585/07 8.9.2007 Korynta Michal V1, CAC, NV
Anglický buldok třída otevřená Benito Adelai de Fox CMKU/AB/4428/07 26.4.2007 Rusevský Alexandr V1, CAC
Anglický buldok třída otevřená Eyman Erwin Britcherst Dog CMKU/AB/4357/-06/06 19.7.2006 Soušková Kateřina V2, Res.CAC
Anglický buldok mezitřída Hamster of The Tivoli Bulls L.O.S.H.1035541 3.3.2008 Milcová Martina V1, CAC
Anglický buldok třída mladých Son of Satan Beneton CMKU/AB/4745/8 8.4.2008 Juříčková Alena V1, CAJC
Anglický chrt (Greyhound) třída vítězů D´Bluebell Decuma ČLP/G/2038 20.12.2004 Mercantová Jana V1, CAC, NV, BOB BIG2
Anglický chrt (Greyhound) třída mladých Epic Historical CMKU/G/2141/-08/08 13.7.2008 Marková Jaroslava V1, CAJC
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením mezitřída Uschka z Lesních chalup ČLP/AC/33659 1.7.2007 Němcová Lenka V1, CAC, NV
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením mezitřída Vilma z Lesních chalup ČLP/AC/33817 15.10.2007 Vraná Veronika VD2
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením třída mladých Pia Black Petrs ČLP/AC/34068 22.4.2008 Novotná Barbora VD1
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením mezitřída Lancaster z Vejminku ČLP/AC/33701 1.8.2007 Dvořáková Martina V1, CAC
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev třída pracovní Amour De Ma Vie Golden Janyt ČLP/AC/33219 10.9.2006 Trnková Lucie V1, CAC
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev třída otevřená Mazurka Ben´s Romaneto ČLP/AC/33178 15.8.2006 Vágner Miloslav V2
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev mezitřída Demi Golden Janyt ČLP/AC/33938 28.2.2008 Trnková Lucie V1, CAC
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev třída otevřená Dona Rafaella z Vejminku ČLP/AC/32995 1.6.2006 Dvořáková Martina V1, CAC
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev třída mladých Petula Black Petrs ČLP/AC/34069 22.4.2008 Mašek Roman VD
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev třída mladých Wella z Lesních chalup ČLP/AC/34097 23.5.2008 Němcová Lenka V1, CAJC, BOB
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev třída vítězů Tip Off Schönez ČLP/AC/33227 2.10.2006 Klepšovi Ivica V1, CAC, NV
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev mezitřída King of Hearts Made in Austria ČLP/AC/34106 8.3.2008 Klepšovi Ivica V1, CAC
Anglický kokršpaněl - Ostatní jednobarev mezitřída Dustin Golden Janyt ČLP/AC/33936 28.2.2008 Trnková Lucie VD2
Anglický kokršpaněl - Ostatní vícebarevní mezitřída Dixie Blue En ČLP/AC/33615 24.6.2007 Červený Zbyněk V1, CAC
Anglický kokršpaněl - Ostatní vícebarevní mezitřída Argo z Jedovarské samoty ČLP/AC/33876 22.12.2007 Kocarová Eva V1, CAC
Anglický kokršpaněl - Ostatní vícebarevní třída veteránů Codex Katmir Bohemia ČLP/AC/28573/01 16.11.1998 Bejvlová Hana V1, Nejlepší veterán
Anglický kokršpaněl - Ostatní vícebarevní třída mladých Amigo z Dubolky ČLP/AC/34087 29.5.2008 Fuchs Monika VD1
Anglický mastif třída otevřená Annabell Hané Vochozský vrch CMKU/EM/989/06 11.5.2006 Cibulková Jana V2, Res.CAC
Anglický mastif třída otevřená Celesta z Malej záhrady CMKU/AM/1048-07/06/08 20.9.2006 Vazquez Figneroa Petra V1, CAC
Anglický mastif mezitřída Amélie from Gawy CLP/EM/1084 26.11.2007 Batelka Štěpán V1, CAC
Anglický mastif mezitřída Bella Hané Vochozský vrch CMKU/EM/1071/07 10.7.2007 Cibulková Jana VD2
Anglický mastif třída otevřená Bastien Moravia Loamba ČLP/EM/1050 8.6.2007 Graslová Ivana VD2
Anglický mastif třída otevřená Attila Hané CMKU/EM/983/06/08 11.5.2006 Malá Slavomíra V1, CAC, NV, BOB
Anglický mastif mezitřída Bastien Hané Vochozský vrch CMKU/EM/1067/07 10.7.2007 Sládková Hana V1, CAC
Anglický setr třída veteránů Hava ze Srnína AS/4942/05 19.5.1999 Johaníková Jana V1, Nejlepší veterán
Anglický setr třída vítězů Alma od Alpské protěže AS/5397/08 1.7.2005 Johaníková Jana V1, CAC
Anglický setr třída vítězů Charlotte Lady Dama Krkonoše ČLP/AS/5281/08 2.2.2004 Pospíchal Jiří V2
Anglický setr třída mladých Elis od Alpské protěže AS/5654 23.7.2008 Johaníková Jana V1, CAJC
Anglický setr třída mladých Merybell z Krzáku ČLP/AS/5602 13.3.2008 Sosnová Lucie VD2
Anglický setr mezitřída Alba ze Štítarského lesa ČLP/AS/5589 9.3.2008 Piňos Miroslav V1, CAC
Anglický setr třída mladých Eda od Alpské protěže ČLP/AS/5651 23.7.2008 Poslíková Petra V2
Anglický setr třída vítězů Iwanhoe Maxwell Dama Krkonoše ČLP/AS/5456 18.5.2006 Balajková Pavla V1, CAC, NV, BOB
Anglický setr třída mladých Fairray Expertise LOI  IN Corso 5.3.2008 Sleegers Hans V1, CAJC, NM BIGJ3
Anglický špringr španěl třída pracovní Cecilka z Křížových alejí ČLP/ASS/5086/2008 16.3.2005 Erhartovi Irena a Jan nepřítomen
Anglický špringr španěl třída otevřená Inka z Křížových alejí ČLP/ASS/5429 23.5.2007 Doubrava Roman V2, Res.CAC
Anglický špringr španěl třída mladých Eila od Škrabalky CLP/ASS/5510 17.5.2008 Golinovská Petra V1, CAJC
Anglický špringr španěl třída otevřená Arabica Tiferet ČLP/ASS/5381 9.4.2007 Severová Michaela V1, CAC, NV
Anglický špringr španěl třída otevřená Celly od Kamenné báby ČLP/ASS/5325 20.10.2006 Reisinger Jaroslav V3
Anglický špringr španěl třída pracovní Frin od Stroupinského potoka ČLP/ASS/5259 12.6.2006 Sojka Josef V1, CAC, NV
Anglický špringr španěl třída otevřená Lord z Hadího vrchu ČLP/ASS/5329 25.11.2006 František Kasl V3
Anglický špringr španěl třída otevřená Ibram Z Křížových alejí ČLP/ASS/5423 23.5.2007 ERHARTOVI Irena a Jan V1, CAC
Anglický špringr španěl třída otevřená Avennicus Tiferet ČLP/ASS/5379 9.4.2007 Mašín Ondřej V2, Res.CAC
Anglický špringr španěl třída mladých Harri od Stroupinského potoka ČLP/ASS/5512 23.5.2008 Sojka Josef V1, CAJC, NM, BOB BIGJ1, BODJ, BIG1
Appenzellský salašnický pes mezitřída DASHA vom Pirnikhof CMKU/APZ/217/8 1.1.2008 Sabáček Tončeva Mariana V1, CAC, NV, BOB
Appenzellský salašnický pes třída otevřená Asta Dakam CMKU/APZ/170/06 27.12.2006 Franková Kateřina V1, CAC
Appenzellský salašnický pes třída mladých Ailira od Vavřineckého potoka CMKU/APZ/223/08 26.1.2008 Nekola Zdeněk VD1
Argentinská doga třída vítězů Kira Del Cavdillo CMKU/AD/981 31.5.2004 Svobodová Gabriela V1, CAC
Argentinská doga třída otevřená Dauntless Blanský les ČMKU/AD/1058/07/08 21.2.2007 Heroldová Veronika V2, Res.CAC
Argentinská doga třída vítězů Absolut Baby Ritakim CMKU/AD/1066/07 14.4.2007 Jorda Michal V1, CAC, NV, BOB
Argentinská doga mezitřída Eowin Blanský les CMKU/AD/1112/07 16.8.2007 Kolář Pavel V1, CAC
Argentinská doga třída mladých Zelma Del Gavdillo zažádáno 20.4.2008 Svobodová Gabriela odstoupila
Argentinská doga třída otevřená Diestro el Diego Blanský les CMKU/AD/1059/07 21.2.2007 Kolář Pavel V1, CAC
Argentinská doga třída otevřená Gaston Doghaus CMKU/AD/1098/07 7.6.2007 Singerová Petra VD
Argentinská doga mezitřída Amadeus Dobyvatwel CMKU/AD/1117/07 27.8.2007 Svobodová Gabriela V1, CAC
Argentinská doga třída mladých Gaucho Blanský les CMKU/AD/1145/08 6.4.2008 Kolář Pavel V1, CAJC, NM
Australská kelpie třída veteránů Ltl Aussi Red Eurowehbah CMKU/AKE/1/-98/98/03 11.5.1999 Tancer Jiří V1, Nejlepší veterán
Australská kelpie mezitřída Royal Coctail Hamunaptra Blue CMKU/AKE/62/-08/08 2.3.2008 Nováková Marcela V1, CAC, NV
Australská kelpie třída mladých Black Storm z Lodice CMKU 25.3.2008 Kánský Tomáš V1, CAJC
Australská kelpie třída mladých Bwaókiya Nagi z Lhotecké linie CMKU/AKE/64/08 7.5.2008 Kučerová Helena V1, CAJC, BOB
Australský honácký pes třída otevřená Bastian Gold Florén CMKU/ACD/118/03/08 27.6.2003 Kučera Miroslav VD
Australský honácký pes třída vítězů Flash Shaggy Cinderella´s Fanch CMKU/ACO/320/05 22.11.2005 Fenclová Radka V1, CAC, NV, BOB
Australský honácký pes třída dorostu Cheetah Cinderella´s Ranch CMKU/ACD/604/08 22.9.2008 Svárkovský Milan nepřítomen
Australský honácký pes třída otevřená Alien Creek od Hradu Kaltenštejnu CMKU/ACD/393/06 9.8.2006 Turnovec Lukáš V
Australský honácký pes mezitřída Ned Kelly Cidabro CMKU/ACD/451/07 6.10.2007 Marešová Anna V1, CAC
Australský ovčák třída mladých Bina Hell Creek Ranch AUO/376/08 25.6.2008 Benešová Denisa VD
Australský ovčák třída mladých Bonny Hell Creek Ranch Z Reg AUO/378/08 25.6.2008 Pešková Petra V1, CAJC
Australský ovčák třída mladých Amanda May z Podhajské obory ČMKU/AUO/293/08 7.5.2008 Perlíková Jana V2
Australský ovčák mezitřída Angel Magic Hell Creek Ranch Z.Reg/AUO/253/07 1.12.2007 Hejduková Dana V2
Australský ovčák třída mladých A Eminnem New Acro CMKU/AUO/295/08 21.3.2008 Hodová Zuzana V1, CAJC, NM, BOB BIG2
Australský ovčák třída mladých A Excelent Weihaiwei New Acro CMKU/AUO/298 21.3.2008 Šimkovi Alena A Josef nepřítomen
Australský ovčák třída mladých A Expert New Acro CMKU/AUO/300/08 21.3.2008 Potančoková Helena V2
Australský ovčák třída otevřená Amused to Death Gentle Mate CMKU/AUO/177 15.3.2007 Havířová Zdeňka V1
Australský ovčák třída vítězů Shoreland´s Smart Hobbit Willie CMKU/Z REG./AUO/194/-07/07 6.1.2007 Hodová Zuzana V1, CAC, NV
Australský ovčák třída mladých Heavenly Phoebe Puella Fera Z Reg/AUO/357/08 9.6.2008 Svárkovský Milan nepřítomen
Australský ovčák třída otevřená All Eyes On Me Diandra CMKU/ZReg/AUO/98/06 14.4.2006 Hodková Martina V1, CAC
Australský ovčák mezitřída Heartside Happy Message CMKU/AUO/311/08/07 26.11.2007 Hodová Zuzana V1, CAC, NV
Australský ovčák třída mladých Easy Euforia Svěží vítr Z Reg/AUO/382/08 18.6.2008 Balcarová Alena nepřítomen
Australský Silky terier mezitřída Art Happy Bell ČLP/SIT/382 11.7.2007 Bencová Lenka V2, Res.CAC
Australský Silky terier třída mladých Amarige Avalanche Bohemia Xsantia CLP/SIT/440 28.3.2008 Dufková Jana VD1
Australský Silky terier mezitřída Higgi Happy Arenda ČLP/SIT/405 22.10.2007 Čechová Alena V1, CAC, NV
Australský Silky terier třída dorostu Tawny Mist Spice Girl ČLP/STI/479 13.11.2008 Kašařová Lucie VN1
Australský Silky terier třída vítězů Xivri Bohemia Alké ČLP/SIT/285/07 8.12.2005 Kašařová Lucie V1, CAC
Australský Silky terier třída otevřená Baldessarini Silk of Bohemia CLP/SIT/419 26.12.2007 Jeletz Marcela V1, CAC
Australský Silky terier mezitřída Boss in Motion Silk of Bohemia CMKU ČLP/SIT/420 26.12.2007 Heidenreichová Jana, V1, CAC, NV, BOB
Australský terier třída mladých Pitlochry´s Pjotter ČLP/AUT/144 24.3.2008 Uzlová Pavlína V1, CAJC, NM
Australský terier třída mladých Gina od Švejka Josefa 15.3.2008 15.3.2008 Tremlová Monika nepřítomen
Australský terier mezitřída Caramela Paluduz ČLP/AUT/124 18.12.2007 Hrabáková Dita VD1
Australský terier mezitřída Amálka Soulad ČLP/AUT/107 16.6.2007 Soukupová Ladislava VD2
Australský terier třída vítězů Aranka Soulad ČLP/AUT/106 16.6.2007 Soukupová Ladislava V1, CAC, NV, BOB
Auvergneský ohař krátkosrstý třída vítězů Joshua Piaf Dama Krkonoše člp/BA/57 9.5.2007 Kocúrová Květuše V1, CAC, NV, BOB BIG5
Azavak třída mladých Vuai Ak Ilaman CMKU/AZ/241-09/08 17.6.2008 Lukešová Václava V1, CAJC, BOB BIGJ2, BIG3
Azavak třída vítězů Gogo Faranda Bohemia CMKU/Zreg/AZ/178/01 18.10.2001 Krulišová Eva V1, CAC, NV
Azavak třída dorostu Aniq Tin Akoff ZReg/AZ/240/08 4.11.2008 Krulišová Eva VN
Barevný boloňský psík třída mladých Oudy Black Hekaté N Reg/BPB/835/08 15.4.2008 Klika Vítězslav V1, CAJC, BOB BIGJ1
Barevný boloňský psík třída mladých Abbey Heritage NReg/BPB/985/08 8.9.2008 Matějková Květa V2
Barevný boloňský psík třída mladých Kitti Color Vinný vrch N Reg/BPB/936/08 3.7.2008 Klika Vítězslav V1, CAJC
Barzoj - ruský chrt třída mladých Randall Sofena CMKU/B/2682/08 17.5.2008 Mudra Antonín V1, CAJC, NM, BOB BIGJ3
Barzoj - ruský chrt třída mladých Coburn Meyta Samhain on Fire ČMKU/B/2785/09/08 1.4.2008 Krylová Hana V2
Barzoj - ruský chrt mezitřída Framus Five Bistkupstwo CMKU/B/2564/07 9.8.2007 Řezáčovi Michal a Šárka V2, Res.CAC
Barzoj - ruský chrt mezitřída Altaj Nová Fanfára ČMKU/B/2579/07 4.10.2007 Vondrovicová Aneta V3
Barzoj - ruský chrt mezitřída Yaakov Krylov CMKU/B/2590/07 20.11.2007 Valešová Pavla V1, CAC
Barzoj - ruský chrt třída otevřená Arpád z Murky CMKU/B/2158/04/07 1.8.2004 Strnadová Jana V2, Res.CAC
Barzoj - ruský chrt třída otevřená X-Files Krylov ČMKU/B/2383/06 3.4.2006 Krylová Hana VD
Barzoj - ruský chrt třída otevřená Artuš Wicari CMKU/B/2444/06 17.2.2007 Novrocká Lenka V3
Barzoj - ruský chrt třída otevřená Arius Wicari CMKU/B/2441/06 6.9.2006 Novrocká Lenka V1, CAC
Barzoj - ruský chrt třída pracovní Alexandr od Podhorního vrchu ČLP/B/2238 30.4.2005 Vodičková Lenka V1, CAC
Barzoj - ruský chrt třída mladých Rozárka Safena ČMKU/B/2687/08 17.5.2008 Mudra Antonín neposouzen
Barzoj - ruský chrt třída mladých Dimitrievna Du Chateau de La Taurie ČMKU/B/2799/-09/08 1.3.2008 Kóppová Lucie V1, CAJC
Barzoj - ruský chrt třída mladých Guantanamera Silent Enigma CMKU/B/2715/08 18.8.2008 Polívková Hana V2
Barzoj - ruský chrt mezitřída Kiara Majove Bohemia CMKU/B/2617/08 23.2.2008 Pileček Karel V
Barzoj - ruský chrt třída otevřená Every Love Silent Enigma CMKU/B/2360/06 3.3.2006 Polívková Hana V2, Res.CAC
Barzoj - ruský chrt třída otevřená Andrejka Příbramský permoník CMKU/Bú2429/06 22.12.2006 Tetourová Klára V3
Barzoj - ruský chrt třída otevřená Fina Majove Bohemia ČMKU/B/2221/05 4.2.2005 Pileček Karel V1, CAC
Barzoj - ruský chrt třída pracovní Alla od Podhorního vrchu ČLP/B/2241 30.4.2005 Vodičková Lenka V1
Barzoj - ruský chrt třída vítězů Héra z Bilmy CMKU/B/2109/04 12.2.2004 Pařízková Marcela V1, CAC, NV
Basenji třída dorostu Aramis Adenike Belongo ČLP/BSN/505 24.11.2008 Ferková Alena VN
Basenji třída mladých Bororo Yamba Asthenia ČLP/BSN/487 22.12.2007 Adamec Jaroslav V1
Basenji třída vítězů Gambo Ekibondo CLP/BSN/440/08 16.12.2006 Fialová Ivana V1, CAC, NV, BOB BIG5
Basenji třída štěňat Aisha Crazy Orange ČLP/BSN/531 27.12.2008 Šupka Miloslav VN
Basenji třída otevřená Kimulimuli Bena Makima ČLP/BSN/443 14.12.2006 Ferková Alena V1
Basset Hound třída mladých Falco od Berounky CMKU 15.8.2008 Šturc Petr VD2
Basset Hound třída mladých Cyril Bohemia Gorgony ČLP/BH/5427 3.4.2008 Šrámková Miloslava V1, CAJC
Basset Hound třída pracovní Amir z Končinské samoty ČLP/BH/5219/08 8.6.2006 Nejedlý Jiří V1
Basset Hound třída vítězů Vera´s Valentine v. Grunsven ČLP/BH/5210 12.11.2005 Otevřelová Věra V1, CAC, NV, BOB BIG4
Basset Hound třída veteránů Chet Quee´s Hermelín CLP/BH/4455/02 25.4.2000 Otevřelová Věra V1, Nejlepší veterán
Basset Hound třída mladých Caly Bohemia Gorgony CLP/BH/5433 3.4.2008 Braunstein Petr V2
Basset Hound třída mladých Fanny od Berounky CLP/BH/5498 15.8.2008 Otevřelová Věra V1, CAJC, NM BIGJ2
Basset Hound mezitřída Claire Gloomy Clown ČLP/BH/5389 28.11.2007 Braunstein Petr V1, CAC, NV
Basset Hound mezitřída Emma od Berounky CLP/BH/5383 25.9.2007 Otevřelová Věra V2, Res.CAC
Basset Hound třída otevřená Yman Quee´s Hermelín ČLP/BH/5288 15.3.2007 Otevřelová Věra V1, CAC
Basset Hound třída vítězů Zena V. Grunsven CMKU/BH/5379 11.6.2007 Otevřelová Věra V1, CAC
Bavorský barvář třída mladých Atos z Babinej Hory ČLP/BB/5113 25.4.2008 Zbiň Ondřej V2
Bavorský barvář třída mladých Dar Jelení cesta ČLP/BB/5031 25.3.2008 Hochmanová Ivana V1, CAJC, NM, BOB
Bavorský barvář třída otevřená Ela z Údolí Merty ČLP/BB/4763 6.4.2006 Kopačka Josef V1, CAC, NV
Bavorský barvář třída otevřená Gaja z Fotuláku ČLP/BB/4983 20.1.2008 Janda Jaroslav V2
Beagle třída štěňat Angelina la Perlalinea ČLP/BEA/6011 6.2.2009 Holubová Iveta VN1
Beagle třída mladých Carmine Lumex ČLP/BEA/5694 28.3.2008 Švehlová Miloslava V1, CAJC, NM
Beagle třída mladých Bětka od Dvou Kačenek ČLP/BEA/5823 6.5.2008 Šulcová Kateřina V
Beagle třída mladých Qwina Z Loňského léta ČLP/BEA/5643 16.2.2008 Mašková Jana V4
Beagle třída mladých Diana Ross Murphy´s Law ČLP/BEA/5726 21.3.2008 Zábranská Helena VD
Beagle třída mladých Fain Future Tergy ČLP/BEA/5616 1.1.2008 Slaninová Eva V3
Beagle třída mladých Carrie Chaverim ČLP/BEA/5946 8.9.2008 Kolmanová Andrea V2
Beagle mezitřída Cinnamon Tergy ČLP/BEA/5469 5.7.2007 Slaninová Eva V1, CAC
Beagle mezitřída Tarla Weinlinie ČLP/BEA/5604 1.1.2008 Krištof Lukáš V2, Res.CAC
Beagle třída otevřená Perla Weinlinie ČLP/BEA/5369/08 28.5.2007 Holubová Iveta V1, CAC
Beagle třída otevřená Tina Samaida-Orsy ČLP/BEA/5382 29.4.2007 Faměrová Daniela V2, Res.CAC
Beagle třída pracovní Zili z Českého lesa ČLP/BEA/3877/08 14.9.2003 Jílek Zbyněk VD2
Beagle třída pracovní Cammie Mantis ČLP/BEA/5348 29.4.2007 Šícha Václav V1, CAC
Beagle třída vítězů Skilos Mas Green Jacket ČLP/BEA/5106 18.4.2006 Vytejčkovi Petra a Roman V1, CAC, NV, BOB BIG2
Beagle třída veteránů Isabela z Českého lesa ČLP/BEA/2206/03 22.3.2000 Šulcová Kateřina V1
Beagle třída dorostu Kiss Me Tergy ČLP/BEA/5971 2.10.2008 Paleček Karel VN1
Beagle třída dorostu Jabari Tricolor diamond beagle ČLP/BEA/5981 23.11.2008 Mariašová Alice nepřítomen
Beagle třída mladých Velvet Victory Rabbit Run ČLP/BEA/5661 27.2.2008 Gebert Lukáš V1, CAJC
Beagle třída mladých Břéťa od Dvou Kačenek ČLP/BEA/5817 6.5.2008 Šulcová Kateřina VD4
Beagle třída otevřená Quality Quilt Rabbit Run ČLP/BEA/5250 18.2.2007 Gebert Lukáš VD2
Beagle třída mladých Intelligent Tergi ČLP/BEA/5781 1.5.2008 Poslíková Petra V2
Beagle třída pracovní Agent Double O Seven Alikiss CLP/BEA/4991 23.5.2006 Krejčová Zdenka V1, CAC, NV
Beagle třída mladých Dextran Lunex ČLP/BEA/5722 14.4.2008 Kašper Jakub VD
Beagle třída mladých Lover Dovey Ithaka Bohemia ČLP/BEA/5666 15.3.2008 Varhaníčková Lenka V3
Beagle třída vítězů Monty Jack Weinlinie ČLP/BEA/5028/07 11.7.2006 Bauerová Petra V1, CAC
Beagle třída otevřená Tony Samaida-Orsy ČLP/BEA/5378 29.4.2007 Hrachovcová Miloslava V1, CAC
Beagle třída mladých Coudy Chaverim ČLP/BEA/5942 8.9.2008 Štětinová Jana neposouzen
Bearded kolie třída mladých Filippo z Vilete Bohemia CMKUK/BD/2477/08 14.4.2008 Zbýňová Blanka VD1
Bearded kolie mezitřída Art of Living Anarinya CMKU/BD/2433/07 22.9.2007 Náplavová Lucie D2
Bearded kolie mezitřída Kujme Pikle od Emy Destinové CMKU/BD/2452/07 17.12.2007 Šantínová Michaela VD1
Bearded kolie třída vítězů Fabergé Clan of Stork´s CMKU/BD/228/-04/04 4.7.2004 Náplavová Lucie V2, Res.CAC
Bearded kolie třída vítězů Night Bird Černý faun CMKU/BD/2241 4.3.2005 Kolářová Alena V1, CAC, NV
Bearded kolie třída mladých Fiorela z Vilete Bohemia CMKU/BD/2480/08 14.4.2008 Kratochvílová Alena D
Bearded kolie mezitřída Angel Face Anarinya CMKU/BD/2435/07 22.9.2007 Náplavová Lucie VD1
Bearded kolie třída otevřená Alex ze Srdce Šumavy CMKU/BD/2355/06 22.6.2006 Dobšovič Vladimír VD3
Bearded kolie třída otevřená Cyber Shot Kiaora CMKU/BD/2225/04/08 7.12.2004 Horcickova Zuzana V2, Res.CAC
Bearded kolie třída otevřená Aylin Black Wilvarin CMKU/2320/06/08 11.5.2006 Tomášková Hana VD4
Bearded kolie třída otevřená Jasná Zprava od Emy Destinové CMKU/BD/2390/07 1.2.2007 Pohančaniková Lenka V1, CAC, NV, BOB
Bearded kolie třída vítězů All About Me Kiaora CMKU/BD/2117/03 12.5.2003 Náplavová Lucie V1, CAC
Bearded kolie třída vítězů Nathalie at Dea-Dro Mayflower´s CMKU 8.5.2006 Meleková Zdenka V2, Res.CAC
Bedlington terier třída otevřená Dew Ja - Sta Czech ČLP/BDT/1388 2.8.2006 Šimková Hana VD1
Belgický grifonek třída mladých Calimero Valis Bohemia CMKU/BEG/1530/08 15.3.2008 Haklová Valerie V1, CAJC, NM, BOB
Belgický grifonek mezitřída Aja z Cimrmanu ČMKU/BEG/1541/08 13.3.2008 Pidrmanová Blanka V2, Res.CAC
Belgický grifonek mezitřída Lilith Mawpet CMKU/BEG/1529/08 29.2.2008 Petrová Valerie V1, CAC, NV
Belgický grifonek mezitřída Ken Mawpet CMKU/BEG/1505/08 18.1.2008 Petrová Valerie V1, CAC, NV
Belgický ovčák - Groenendael mezitřída Noble Black Archi z Kovárny CMKU/BOG/1276/07 13.9.2007 Pavlíčková Andrea nepřítomen
Belgický ovčák - Groenendael třída mladých Bianca Balpoa CMKU/BOG/1318/08 25.4.2008 Baráková Iva V2
Belgický ovčák - Groenendael třída mladých Really Black z Kovárny CMKU/BOG/1323/08 12.5.2008 Dýnková Eva V1, CAJC, NM
Belgický ovčák - Groenendael třída otevřená Exclusive Black z Kovárny CMKU/BOG/1177/05 19.8.2005 Hippmann Zdeněk V1, CAC, NV, BOB
Belgický ovčák - Groenendael třída veteránů Jackie Black z Kovárny CMKU/BOG/920/01 23.4.2001 Dýnková Eva V1, Nejlepší veterán
Belgický ovčák - Malinois třída vítězů Dargo Novterpod CMKU/BOM/3577/07 5.5.2007 Kracíková Vilemína V1, CAC, NV, BOB
Belgický ovčák - Malinois třída mladých Blowy Gean Kawai Kaito CMKU/BOM/4077/08 12.9.2008 Hurábová Simona V1, CAC
Belgický ovčák - Malinois třída otevřená Daffy Novterpod CMKU/BOM/3580/07 5.5.2007 Beranová Miloslava V1, CAC, NV
Belgický ovčák - Malinois třída pracovní Harmony Star Kwanah ČMKU/BOM/3591/07 29.4.2007 Samková Kateřina V1, CAC
Belgický ovčák - Malinois třída mladých Braconnier Grot Kawai Kaito CMKU/BOM/4074/08 12.9.2008 Hurábová Simona V1, CAJC, NM
Belgický ovčák - Malinois třída otevřená Danny Novterpod ČMKU/BOM/3576/07 5.5.2007 Čápová Hana V1, CAC
Belgický ovčák - Malinois mezitřída Ambactus Fidus Kawai Kaito CMKU/BOM/3785/07 25.12.2007 Hurábová Simona V1, CAC
Belgický ovčák - Tervueren třída mladých Cesar Perla Mahagon CMKU/BOT/3368/08 15.4.2008 Městková Barbora V1, CAJC
Belgický ovčák - Tervueren třída mladých Kronos Randy Dog CMKU/BOT/3388/08 3.6.2008 Faitová Petra V2
Belgický ovčák - Tervueren třída otevřená Jamal Dog Arabat CMKU/BOT/3216/07 23.4.2007 Hourová Kateřina VD3
Belgický ovčák - Tervueren třída otevřená Darth Novterpod CMKU/BOT/3578/07 5.5.2007 Beranová Miloslava VD2
Belgický ovčák - Tervueren třída otevřená Juve Daebei CMKU/BOT/2822/04 24.2.2004 Baronová Eva V1, CAC, NV
Belgický ovčák - Tervueren třída mladých Lia Dog Arabat CMKU/BOT/3423/08 9.9.2008 Pavlíková Romana V1, CAJC, NM, BOB
Belgický ovčák - Tervueren třída mladých Pretty Unique z Kovárny CMKU/BOT/3350/08 26.3.2008 Sobotková Marcela V3
Belgický ovčák - Tervueren třída mladých Rebeka Deabei CMKU/BOT/3405/08 26.8.2008 Baronová Eva V2
Belgický ovčák - Tervueren třída otevřená Paris Hellene Sixty Six CMKU/BOT/3054/05 25.10.2005 Bačeová Eva V1, CAC, NV
Bernský salašnický pes třída mladých Dixie od Trotinského potoka CMKU/BSP/6548/08 15.4.2008 Venclová Lucie, V3
Bernský salašnický pes třída pracovní Bibi ze Slunného dvora CMKU/BSP/5718/07 5.4.2007 Votava Vít V2, Res.CAC
Bernský salašnický pes třída mladých Draculla od Trotinského potoka ČMKU/BSP/6545/08 15.4.2008 Koukolíková Blanka VD
Bernský salašnický pes mezitřída Argo Argo CMKU/BSP/ 9.12.2007 Vizingr Libor VD3
Bernský salašnický pes mezitřída Bonapart Black Tara CMKU/BSP/6179/7 20.9.2007 Křenková Petra V1, CAC, NV, BOB
Bernský salašnický pes třída mladých Delisa pod Radyní CMKU/BSP/6336/08 16.2.2008 Procházková Jarmila V
Bernský salašnický pes třída mladých Carmen Černý baron CMKU/BSP/6687/08 24.5.2008 Procházková Jarmila nepřítomen
Bernský salašnický pes třída mladých Gara z Mokrovous CMKU/BSP/6682/08 22.5.2008 Pachová Helena V
Bernský salašnický pes třída mladých Chiquita Radu CMKU/BSP/6719/08 10.6.2008 Slepičková Soňa VD
Bernský salašnický pes třída mladých Aiga Sallynera CMKU/BSP/6397/08 10.3.2008 Procházková Ivana V1, CAJC
Bernský salašnický pes mezitřída Ajka Veřechovská dolina CMKU/BSP/6360/08 26.2.2008 Královi Věra a Josef V3
Bernský salašnický pes mezitřída Bagheera Bermondo Bohemia CMKU/BSP/6012/7 18.6.2007 Pavlisová Kateřina, V1, CAC, NV
Bernský salašnický pes mezitřída Ariana Codeli Girls CMKU/BSP/5996/07 18.6.2007 Mckay Monika V2, Res.CAC
Bernský salašnický pes mezitřída Bella Simba Orecan CMKU/BSP/6293/07 29.12.2007 Ščerba Jan nepřítomen
Bernský salašnický pes třída otevřená July Písecké hory CMKU/BSP/5260/06 23.7.2006 Procházková Eva VD
Bernský salašnický pes třída otevřená JCh. Comtesa pod Radyní CMKU/BSP/5417/06 15.11.2006 Bártová Jana VD
Bernský salašnický pes třída otevřená Ambra Vera Mare ČMKU/BSP/3701/06 10.1.2004 Bukovská Daniela nepřítomen
Bernský salašnický pes třída otevřená Garp Písecké hory CMKU/BSP/3601/03/06 15.8.2003 Vanclová Alexandra nepřítomen
Bernský salašnický pes třída otevřená Bára z Klatovské doliny ČMKU/BSP/5212/06 15.6.2006 Vejskal Václav VD
Bernský salašnický pes třída otevřená Baragund Valašské slunce CMKU/BSP/5288/06/08 6.8.2006 Štěpová Lucie VD3
Bernský salašnický pes třída otevřená Ego Berfan CMKU/BSP/5615/07 17.3.2007 Janouskovec Pavel V1, CAC
Bernský salašnický pes třída otevřená Kodie z Akátové aleje CMKU/BSP/3430/30/03/05 11.5.2003 Slepičková Soňa D
Bernský salašnický pes třída vítězů Artuš Bermondo Bohemia CMKU/BSP/4809/05/07 21.11.2005 Kočandrle Miroslav nepřítomen
Bernský salašnický pes třída mladých Disena Eleuteria ČMKU/BSP/7291/08/09 4.7.2008 Pultarová Nela V4
Bernský salašnický pes třída mladých Catrin Baronnella CMKU/BSP/6378/08 1.3.2008 Mašková Jaroslava V2
Bernský salašnický pes třída mladých Gwendy from Kristen CMKU/BSP/6664/8 2.6.2008 Šavrdová Kateřina VD
Bernský salašnický pes třída mladých Ashenka Moravian Hurricane CMKU/BSP/6439/08 19.3.2008 Adámková Renata nepřítomen
Bernský salašnický pes třída otevřená Edith Piaf Naskapi ČMKU/BSP/5514/07 30.1.2007 Šatrová Lenka VD
Bernský salašnický pes třída otevřená Aischa Anu Jose CMKU/BSP/5953/07 24.5.2007 Rabasová Marie VD
Bernský salašnický pes třída otevřená Cherry od Černé stráně CMKU/BSP/5800/07 22.4.2007 Zavadil Ivan VD
Bernský salašnický pes třída otevřená Bonni Slukův mlýn CMKU/BSP/4104/04 7.10.2004 Grillová Stanislava V2, Res.CAC
Bernský salašnický pes třída otevřená Alma z Kolovratských zahrad CMKU/BSP/4646/05/07 9.8.2005 Vedralová Jaroslava V1, CAC
Bernský salašnický pes třída otevřená Bára z Kubova dvora CMKU/BSP/3921/04/06 17.5.2004 Balladová Edita V3
Bernský salašnický pes třída otevřená Babete od Kouklovy tabule CMKU/BSP/5420/06 23.11.2006 Koldcsiter Julius nepřítomen
Bernský salašnický pes třída otevřená Belline from Bernice Home CMKU/BSP/5727/07 7.4.2007 Kožíškovi Michaela a Jiří VD
Bernský salašnický pes třída dorostu Chopper Bakaon CMKU/BSP/7010/08 7.11.2008 Bártová Jana VN2
Bernský salašnický pes třída dorostu Arny Elisima ČMKU/BSP/6961/08 11.10.2008 Šnajdrová Žaneta VN1
Bernský salašnický pes třída mladých Easy ze Zahrádeckých luk CMKU/BSP/6536/08 15.4.2008 Mašková Jaroslava V3
Bernský salašnický pes třída mladých Ayron Ivkin dvor CMKU/BSP/6764/-08/08 10.5.2008 Mašková Jaroslava nepřítomen
Bernský salašnický pes třída mladých Ferrari Black Altura CMKU/BSP/6958/-08/08 8.7.2008 Vedralová Jaroslava V1, CAJC, NM
Bernský salašnický pes třída mladých Fanda Berfan ČMKU/BSP/6827/08 2.8.2008 Soukupová Věra V4
Bernský salašnický pes třída mladých Justin vom Kaltenborner Wäldchen CMKU/BSP/6817/-08/08 12.3.2008 Antušková Hana V2
Bernský salašnický pes třída mladých Aron Veřechovská dolina ČMKU/BSP/6359/08 26.2.2008 Kučerka Michal VD
Bernský salašnický pes třída mladých Sennenland´s Checkpoint Charlie CMKU/BSP/6815/08/08 1.6.2008 Černá Alena nepřítomen
Bernský salašnický pes třída dorostu Donawan ze Slunného dvora CMKU/BSP/6905/08 30.9.2008 Balladová Edita N3
Bernský salašnický pes třída otevřená Ora Písecké hory CMKU/BSP/5387/6 28.9.2006 Zíka Petr V4
Bernský salašnický pes třída otevřená Cezar pod Radyní CMKU/BSP/54 15.11.2006 Vavřička Martin V2, Res.CAC
Bernský salašnický pes mezitřída Barbar Bermondo Bohemia CMKU/BSP/6006/07 18.6.2007 Kočandrle Miroslav V2, Res.CAC
Bernský salašnický pes třída pracovní Dustina Berfan CMKU/BSP/38663/04/07 20.4.2004 Benešová Milena V1, CAC
Beuaceron - černá s pálením mezitřída Atilla z Podzámeckých zahrad ČMKU/BC/4182/07 20.7.2007 Šinko Vladimír vyloučen
Beuaceron - černá s pálením třída otevřená Afron z Ledeckého vrchu CMKU/BC/4149/07 28.4.2007 Vávrová Hana vyloučen
Beuaceron - černá s pálením třída mladých Aira Lucky Princess CMKU/BC/4256/08 14.3.2008 Jiránková Pavlína D
Beuaceron - černá s pálením třída mladých Barbarée L´ami Noir CMKU/BC/4311/08 27.3.2008 Drncová Kateřina V1, CAJC, BOB
Beuaceron - černá s pálením mezitřída Alexis Mereva CMKU/BC/4218/07 25.9.2007 Němečková Šárka V1, CAC, NV
Beuaceron - černá s pálením třída otevřená Aurore l´Ami Noir L´Ami Noir CMKU/BC/4197/07 20.8.2007 Brožová Kateřina nepřítomen
Beuaceron - černá s pálením třída dorostu Ax Rakovecká niva CKMU/BC/4392/08 11.11.2008 Drozdová Jitka VN1
Beuaceron - černá s pálením třída mladých Akim Březová hora CMKU/BC/4347/08 23.5.2008 Obstová Pavla D
Bílý švýcarský ovčák třída mladých Bepcock Nubika CMKU/ACO/2157/08 19.7.2008 Sýkora Oliver V3
Bílý švýcarský ovčák třída mladých Dolly z Brdské smečky CMKU/ACO/2052/08 26.2.2008 Kopecký Jan VD4
Bílý švýcarský ovčák mezitřída Dartie z Blatenských luk ZReg/ACO/2013/07 25.10.2007 Šmolíková Eva V1, CAC
Bílý švýcarský ovčák mezitřída Arianne White Ancilias CMKU/ACO/2161/-08/08 31.1.2008 Klusáčková Daniela nepřítomen
Bílý švýcarský ovčák třída otevřená Bonnie z Blatenských luk ČMKU/ACO/1700/06 10.2.2006 Haladová Lenka VD2
Bílý švýcarský ovčák třída otevřená Alexia of Trebons Berger Blanc ZReg/ACO/1723/-06/05/07 29.3.2005 Trávníčková Martina nepřítomen
Bílý švýcarský ovčák třída mladých Cairo Queen of Twins CMKU/ACO/2018/08 27.1.2008 Flachsová Vendula V1, CAJC
Bílý švýcarský ovčák třída mladých Jerry Lee Taien ČMKU/ZReg/ACO/2093/08 2.5.2008 Medunová Edita nepřítomen
Bílý švýcarský ovčák třída mladých Darkan White Ancilia ZReg/ACO/2026/08 2.2.2008 Beránek Stanislav nepřítomen
Bílý švýcarský ovčák třída otevřená Atos z Malého Kokořova z REG/ACO/1560/05 9.4.2005 Kulhánková Anna VD2
Bílý švýcarský ovčák třída otevřená Akir of Barrandov´s Alley Zreg/ACO/1940/07 13.6.2007 Fremundová Markéta V1, CAC
Bílý švýcarský ovčák třída pracovní Ahep Juk Whiteline Czech Z Reg/ACO/1405/04/06 31.5.2004 Antmannová Magda V1, CAC
Bílý švýcarský ovčák třída mladých Dora White Ancilia Z Reg/ACO/2031/08 2.2.2008 Votavová Zuzana V1, CAJC, NM, BOB BIG3
Bílý švýcarský ovčák třída vítězů Arwen x PReg/ACO/106/05/05/08 27.3.2005 Krautmann Vladimír V1, CAC
Bílý švýcarský ovčák třída otevřená Chantal Taien CMKU/ACO/1824/06 31.12.2006 Schwarzová Markéta V1, CAC, NV
Bílý švýcarský ovčák třída mladých Cessie ze Čtyř dvorů ČMKU/ACO/2081/08 17.4.2008 Majdlová Karolína V2
Bílý švýcarský ovčák třída vítězů Chad Elbigi Z Reg/ACO/1251/03 4.5.2003 Dziurowicz Joana V1, CAC, NV
Bílý švýcarský ovčák třída otevřená Chipewa Taien CMKU/ACO/1823/06 31.12.2006 Schwarzová Markéta VD3
Bišonek třída dorostu Dinno Moravia Angel ČMKU/BF/4720/08 25.10.2008 Lorencová Linda VN1
Bišonek třída mladých Newyl Qumaj z Podchotucí CMKU/BF/4464/08 28.4.2008 Kašperová Alena V1
Bišonek mezitřída Jack Gucci Angel Navajo ČMKU/BF/4328/07 8.12.2007 Kristová Petra V1, CAC
Bišonek třída otevřená Candy z Tichého háje CMKU/BF/3610/06/07 21.5.2006 Kubíková Hana VD2
Bišonek třída otevřená Janick Boy Charnett ČMKU/BF/3975/07/08 31.3.2007 Kristová Petra V1, CAC, NV
Bišonek třída štěňat Quendy Snow Queen CMKU/BF/4823/09 17.1.2009 Morwitzová Gabriela VN1
Bišonek třída mladých Deisy z Janovského lesa CMKU/BF/4421/8 3.4.2008 Kučera Karel V1
Bišonek třída mladých Beatrice Rohanská pláň CMKU/BF/4532/08 29.6.2008 Kuznets Olga VD3
Bišonek třída mladých Natalie Gucci Angel Navajo CMKU/BF/4578/08 23.6.2008 Haisová Věra V2
Bišonek mezitřída Bella ve Znamení Venuše CMKU/BF/4161 5.9.2007 Kučera Karel V1
Bišonek třída otevřená Beauty Bohemia Kasai CMKU/BF/3947/07/08 11.2.2007 Hyťhová Šárka V1, CAC, NV, BOB
Bloodhound třída mladých Hocus Pocus Roborovski ČLP/BL/1168 18.7.2008 Růžičková Iveta V2
Bloodhound třída mladých Dar z Křivoklátských hvozdů ČLP/BL/1122 10.1.2008 Korandová Kateřina V1, CAJC, NM
Bloodhound třída otevřená Adonis Black Justirag ČLP/BL/1044 16.1.2007 Prokop Pavel V1, CAC, NV
Bloodhound třída otevřená Blair Iseb ČLP/BL/1023 10.3.2008 Procházková Ivana V1, CAC
Bloodhound třída pracovní Catja Ivaliruz ČLP/BL/1030 24.11.2006 Růžičková Iveta V1, CAC, NV, BOB BIG5
Bobtail třída mladých Asterix Bambini di Praga CMKU/BOB/2748/08 28.3.2008 Fejfarová Simona VD1
Bobtail mezitřída Brinkley Buddy ČMKU/BOB/2777/09/07 7.7.2007 Hájková Klára nepřítomen
Bobtail třída mladých Andromeda Bambini di Praga CMKU/BOB/2752/08 28.3.2008 Čechová Anna nepřítomen
Bobtail třída mladých Doris Day Czech it out ČMKU/BOB/2767/08 26.4.2008 Hájková Klára nepřítomen
Bobtail třída vítězů Agáta z Údolí štěstí CMKU/BOB/2648/02 28.9.2002 Rašková Eva VD1
Boloňský psík třída mladých Erry Max Harmonie Tlapek CMKU/BP/3165/08 6.7.2008 Fiedler Pavel VD1
Boloňský psík třída vítězů Benjy Klenot Edenu CMKU/BP/2672/06 6.7.2006 Machová Ilona V1, CAC, NV, BOB BIG5
Boloňský psík třída dorostu Fany Harmonie tlapek CMKU/BP/3260/08 7.12.2008 Schmidtová Věra VN1
Boloňský psík třída mladých Aida Ave - Hir CMKU/BP/3179/08 13.8.2008 Egnerová Běla VD1
Boloňský psík mezitřída Wera Denajwen CMKU/BP/3055/08 6.2.2008 Žákovi Lydie a Vratislav V1, CAC, NV
Bordeauxská doga třída mladých Bruno Marco z Oříšku CMKU/BX/2097/08 26.4.2008 Papoušek Jaroslav V1, CAJC
Bordeauxská doga třída vítězů Aigi Lu-Re-Ka CMKU/BX/1608/05/08 2.4.2005 Hytková Petra V1, CAC, NV, BOB
Bordeauxská doga třída dorostu Penn Baurydy-Korán CMKU/BX/2200/08 11.10.2008 Hytková Petra VN1
Bordeauxská doga třída mladých Franceska ze Zlaté hvězdy CMKU/BX/2187/08 29.8.2008 Tučková Dana V2
Bordeauxská doga třída mladých Ramona Pedagren CMKU/BX/2193/-08/08 13.6.2008 Simadl Stanislav V1, CAJC
Bordeauxská doga třída otevřená Amélie ze Zlaté hvězdy CMKU/BX/1722/05 7.11.2005 Tučková Dana V1, CAC, NV
Border kolie třída mladých Fire and Ice Tennant CMKU/BOC/2455/08 19.2.2008 Hejtmánková Pavla V1, CAJC, NM
Border kolie třída mladých Aristoteles Jeffija CMKU/BOC/2442/08 24.1.2008 Půlpánovi Radka a Vladimír V2
Border kolie třída otevřená Atos z Dubské hajnice CMKU/BOC/1718/06 29.6.2006 Melkus Václav VD4
Border kolie třída otevřená Alf Junior CMKU/BOC/1607/06/07 27.4.2006 Růtová Marie V2, Res.CAC
Border kolie třída otevřená Beatle-Paul Tender Flash CMKU/BOC/2021/07 31.3.2007 Macner Alois V1, CAC, NV
Border kolie třída otevřená Drip of Hope Silver Breeze CMKU/BOC/1990/07 2.4.2007 Dvořáčková Pavla VD
Border kolie třída otevřená Galaxy Eyes of the World CMKU/BOC/2160/07/08 2.3.2007 Úlovcová Michaela VD3
Border kolie třída dorostu Brendy Cinderella´s Ranch CMKU/BOC/2782/08 2.10.2008 Svárkovský Milan VN1
Border kolie třída mladých Angelika Devon Exe CMKU/BOC/2743/08 19.8.2008 Pojerová Markéta V1
Border kolie mezitřída Crina Black Bohemia Alké CMKU/BOC/2280/07 21.8.2007 Košařová Lucie, V1, CAC, NV, BOB BIG4
Border kolie třída otevřená Revel Bohemia Alké ČMKU/BOC/1014/04 8.5.2004 Čížkovi František a Pavla nepřítomen
Border kolie třída otevřená Annie Lenox Tender Flash CMKU/BOC/1543/06 16.2.2006 Jandová Monika nepřítomen
Border kolie třída otevřená Jamaica Foxy Fox CMKU/BOC/1374/05/07 2.7.2005 Půlpánovi Radka a Vladimír V1, CAC
Border kolie třída vítězů Ája Dajavera CMKU/BOC/1775/06/08 19.10.2006 Kovárnová Václava V1, CAC
Border terier třída mladých Arny ze Zhůří ČLP/BRT/3590 26.1.2008 Vacek Tomáš VD
Border terier třída mladých Fox z Moškova dvora ČLP/BRT/3827 19.5.2008 Pikeš Václav VD
Border terier mezitřída Brett Canis Ludens ČLP/BRT/3573 1.1.2008 Kouba Jaroslav VD2
Border terier mezitřída Jim Vakuc ČLP/BRT/3508 4.10.2007 Šíma Michal V1, CAC, NV, BOB
Border terier třída otevřená Ari od Botičské strouhy CLP/BRT/3537 27.11.2007 Hašková Petra VD
Border terier třída štěňat Bussy Stella Karpatica ČLP/BRT/4089 19.12.2008 Matějka Jindřich nepřítomen
Border terier třída mladých Morning Mirage Kuburumba ČLP/BRT/3682 23.3.2008 Matoušů Ladislav V1, CAJC, NM
Border terier třída mladých Fela z Mošnova dvora ČLP/BRT/3829 19.5.2008 Mošna Jaromír VD2
Border terier mezitřída Jess Vakuc ČLP/BRT/3511 4.10.2007 Kadleček Tomáš V1, CAC, NV
Border terier mezitřída Ajda ze Zhůří ČLP/BRT/3591 26.1.2008 Teřlová Martina VD2
Border terier mezitřída Keltic Kill-time Kuburumba ČLP/BRT/3550 22.11.2007 Jelínková Michaela VD3
Border terier mezitřída Arga ze Zhůří ČLP/BRT/3593 26.1.2008 Heřman Jindřich VD4
Border terier třída otevřená Viki z Vochovny ČLP/BRT/2621 4.9.2005 Vinická Michaela VD
Border terier třída otevřená Engina z Krhova ČLP/BRT/3162 4.3.2007 Matějka Jindřich nepřítomen
Border terier třída pracovní Dita z Mošnova dvora ČLP/BRT/3418 11.6.2007 Petrák Miroslav V1, CAC
Border terier třída vítězů Rambling Rose v.d.Ossekoele ČLP/BRT/3107 10.5.2006 Divišová Alena V1, CAC
Bostonský terier třída dorostu Arnny Artep Moravia CMKU/BOS/1068/08 26.9.2008 Mojžíšová Katarina VN1
Bostonský terier mezitřída Brik z Kamenné ulice CMKU/BOS/835/07 16.7.2007 Rouseková Eva V1, CAC, NV
Bostonský terier třída otevřená Arlin z Kamenné ulice CMKU/BOS/677/06 3.8.2006 Rouseková Eva V1, CAC
Bostonský terier třída dorostu Fatyma z Kamenné ulice CMKU/BOS/1080/08 8.10.2008 Rouseková Eva VN1
Bostonský terier třída dorostu Naira od Kopce Zebína CMKU/BOS/1100/08 22.11.2008 Lešová Radka nepřítomen
Bostonský terier třída mladých Beggi Dvorna lipa CMKU/BOS/1026-08/08 25.2.2008 Bursíková Adéla V2
Bostonský terier třída mladých Xia Cherí pod Měndou CMKU/BOS/1007/08 10.7.2008 Křišťál Jiří V1, CAJC
Bostonský terier mezitřída Tobiana Beyli pod Měndou CMKU/BOS/846/07/08 13.8.2007 Křišťál Jiří V1, CAC, NV, BOB BIG4
Bostonský terier třída otevřená Aida Dog-Lome CMKU/BOS/737/06/08 25.11.2006 Žihlová Eva VD2
Bostonský terier třída otevřená Hermína od Kopce Zebína CMKU/BOS/668/06/08 31.7.2006 Formanová Ivana V1, CAC
Brabantík třída otevřená Bert z Města pohádek ČMKU/BAG/1091/05 27.6.2005 Kopečný Michal V1
Brabantík třída veteránů Frankie Mawpet ČMKU/BA/354/98/01 2.7.1998 Rotterová Kateřina V1
Brabantík třída mladých Aretha Roastig Shot CMKU/BAG/1535/08 17.3.2008 Hasilová Lucie V1, CAJC, NM
Brabantík mezitřída Cher Mawpet CMKU/BAG/1417/07 9.7.2007 Valerie Valerie V1, CAC
Brabantík třída vítězů Diana Dorothy Song ČMKU/BAG/1246/06 9.6.2006 Rotterová Kateřina V1, CAC, NV, BOB
Brabantík třída veteránů Dorotka Valis Bohemia ČMKU/GAG/478/00/02 11.4.2000 Rotterová Kateřina V1, Nejlepší veterán
Brazilská fila třída mladých Byrry Moničin ráj CMKU/FIB/3791/08 7.8.2008 Večeřa Jan V1, CAJC
Brazilská fila mezitřída Athos Natálčin dvůr CMKU/FIB/3622/07 15.6.2007 Jeníkovský Miroslav V1, CAC
Brazilská fila třída vítězů Ferero of Red and Brindle CMKU/FIB/3659 2.9.2006 Pavlíčková Gabriela V1, CAC, NV, BOB
Brazilská fila třída dorostu Kerry Da Barra Monavar CMKU/FIB/3835/08 22.10.2008 Duchan Oldřich N
Brazilská fila třída mladých Bára Fidelidat CMKU/FIB/3697/08 31.1.2008 Neckář Karel V1, CAJC, NM
Brazilská fila třída otevřená Alba Karlův dvůr CMKU/FIB/3251/04/08 1.9.2004 Neckář Karel V1, CAC
Briard - černá mezitřída Grandamour du Manoir Noble CMKU/BRI/5435/07 4.11.2007 Kašpar Jiří V1, CAC
Briard - černá třída otevřená Qili Mondio Bar Bar Beskydy ČMKU/BRI/5154/08 27.9.2006 Zapletalová Barbora VD
Briard - černá třída otevřená Cedric Black Suzan CMKU/BRI/4936/05 7.6.2005 Zdráhalová Marta V1, CAC
Briard - černá třída otevřená Manuel Boramo Sole CMKU/BRI/5255/07 25.5.2007 Kočková Marcela V2
Briard - černá třída štěňat Yala Bar Bar Beskydy ČMKU/BRI/5524/09 3.1.2009 Zapletalová Barbora VN
Briard - černá třída mladých Didiane d´Andesina Villa L.O.F. 1B.BR.104882 1.8.2008 Kašpar Jiří VD
Briard - černá třída mladých Naneta Boramo Sole CMKU/BRI/5438/08 8.6.2008 Králíčková Jitka nepřítomen
Briard - černá mezitřída Cartier Cassis Dira de Gris Karo CMKU/BR/5300/07 8.10.2007 Špatová Iva VD
Briard - černá třída otevřená Heléne z Marlendu ČMKU/BRI/5221/07 21.1.2007 M?ller  Ing. Martin V2, Res.CAC
Briard - černá třída otevřená Kiara Vina Boramo Sole CMKU/BRI/4841/04/07 9.8.2004 Králíčková Jitka V1, CAC
Briard - plavá třída mladých Clayton Badria´s Darling CMKU/BRI/5387/08 21.1.2008 Šnajdrová Hana V1, CAJC, NM
Briard - plavá třída otevřená Charly Brown De La Maison De Suzie /MKU/BRI/- 2.2.2007 Kočová Jana nepřítomen
Briard - plavá třída otevřená Kalipso Vin Boramo Sole CMKU/BRI/4837/04 9.8.2004 Kočková Marcela V1, CAC, NV, BOB
Briard - plavá mezitřída Trulian Bar-Bar-Beskydy CMKU/BR/5281/07 21.9.2007 Straková Anna V1, CAC, NV
Briard - plavá třída otevřená Utilita Bar Bar Beskydy ČMKU/BRI/5309/07 19.10.2007 Zapletalová Barbora V
Bruselský grifonek třída veteránů Artusch Braine le Comte ČMKU/BRG/447/99/03 15.11.1999 Rotterová Kateřina V1, Nejlepší veterán
Bruselský grifonek třída dorostu Heduška Black Monkey CMKU/BRG/1704/08 1.11.2008 Zemanová Miroslava VD1
Bruselský grifonek třída mladých Gustina Dog-Lome ČMKU/BRG/1612/08 12.7.2008 Hronová Alena V2
Bruselský grifonek třída mladých Daisy Valis Bohemia CMKU/BRG/1543/08 1.4.2008 Haklová Valerie V1, CAJC
Bruselský grifonek mezitřída Lavander Mawpet CMKU/BRG/1528/08 29.2.2008 Petrová Valerie V1, CAC
Bruselský grifonek třída vítězů Furbie Tuvali Usire ČMKU/BRG/796/03 7.9.2003 Pidrmanová Blanka V1, CAC, NV, BOB
Bullmastif mezitřída Izidora Ha-Szani Vendy CMKU/BM/1922/08 16.1.2008 Kubálek Bedřich V2
Bullmastif třída otevřená Puma Izz Rott-Bull CMKU/BM/1758/06/08 16.7.2006 Kovářová Lenka V3
Bullmastif třída otevřená Hermiona Ha-Szani Vendy CMKU/BM/1797/06 19.11.2006 Szaniszló Attila V1, CAC, NV, BOB
Bullmastif třída otevřená Bonna Picolo Klub CMKU/BM/1823/07 9.3.2007 Šimek Jakub V2, Res.CAC
Bullmastif třída mladých Indiana Ha-Szani Vendy CMKU/BM/1917/08 16.1.2008 Juřica Tomáš V1, CAJC
Bullmastif třída mladých Baster z Návsi CMKU/BM/1958/08 7.4.2008 Švehla Václav V
Bullmastif třída otevřená Barnabasch Zlatá Valesta CMKU/BM/1824/07 23.4.2007 Valentová Hana V2
Bullmastif mezitřída Nicky ze Salfonu CMKU/BM/1914/08 14.1.2008 Hlína Petr V1, CAC
Bullmastif třída vítězů Dreik Bullstiff Nostra CMKU/BM/1817/06 6.8.2006 Hlína Petr V1, CAC, NV
Bullmastif třída otevřená Pablo Izz Rott-Bull CMKU/BM/1754/6 16.7.2006 Housková Kamila V1, CAC
Bullmastif třída mladých Eleven Lives Shadows In The Dark ČMKU/BM/2058/09/08 11.6.2008 Vachek Petr V2
Bullmastif mezitřída Antonius Apoaki-Bull-Farm CMKU/BM/1887/07 28.12.2007 Vítová Veronika nepřítomen
Bullterier - miniaturní třída mladých Emporio Armani Mini Minies CMKU/MBT/124/08 7.8.2008 Stavinohová Martina V1
Bullterier - miniaturní třída otevřená Darwin From the jolly bandits CMKU/MBT/123/-08/07 15.5.2007 Hasek Robert V1, CAC, NV, BOB
Bullterier - miniaturní třída dorostu Feebi Pure-M Wild Fámy CMKU/MBT/135/08 1.10.2008 Šupka Miloslav nepřítomen
Bullterier - miniaturní třída mladých Explosion Elite Mini Minies CMKU/MBT/128/08 7.8.2008 Průšová Miloslava V1
Bullterier - miniaturní třída mladých Undertaker´s Purple Rain CMKU/MBT/136/08/08 17.7.2008 Janoušková Lenka D
Bullterier - Standardní třída mladých Pluto z Čerchovské zahrady ČLP/BT/10835 5.6.2008 Škabroud Aleš VD1
Bullterier - Standardní mezitřída Teller Pajar ČLPT/BT/10566 28.8.2007 Ježek Jaroslav VD3
Bullterier - Standardní mezitřída Pershing Gollum ČLP/BT/10996 17.9.2007 Honsová Petra VD2
Bullterier - Standardní mezitřída Yherdes Trojský kůň ČLP/BT/10597 18.10.2007 Jirák Martin V1
Bullterier - Standardní třída otevřená Antony Artis pod Hradem Veveří ČLP/BT/10342 20.2.2007 Pěkný Radek VD1
Bullterier - Standardní třída vítězů Legendary Leon Timar PKR. III-56402 18.3.2006 Kmoníček Pavel V1, CAC, NV, BOB
Bullterier - Standardní třída dorostu Wendy Pajar ČLP/BT/10979 6.10.2008 Kopačková Zuzana VN1
Bullterier - Standardní třída mladých Holly Fišer ČLP/BT/10721 9.3.2008 Fišer  Michal V1, CAJC, NM
Bullterier - Standardní třída mladých Artika Polabský bull ČLP/BT/10880 15.7.2008 Kopečná Magdalena V
Bullterier - Standardní třída mladých Kate Fresh Kyvet ČLP/BT 10733 19.3.2008 Kubinec Miloslav V
Bullterier - Standardní třída mladých Afrodita Marcus Urlandus ČLP/BT/410849 9.4.2008 Janoušková Lenka VD
Bullterier - Standardní třída mladých Miss Yor of Pretty Pink´s zažádáno 20.7.2008 Kopačková Zuzana V2
Bullterier - Standardní třída mladých Dorothea Jolter ČLP/BT/10924 3.9.2008 Smetanová Sandra V
Bullterier - Standardní třída mladých Demi Jolter ČLP/BT/10922 3.9.2008 Jirák Martin nepřítomen
Bullterier - Standardní třída mladých Donna Jolter CMKU ČLP/BT/10926 3.9.2008 Kagramanovová Jana nepřítomen
Bullterier - Standardní třída mladých Vivian Pajar ČLP/BT/10850 27.6.2008 Pavel Jaroslav V
Bullterier - Standardní třída mladých Love Me Tender off Pretty Pink s ČLP/BT/11014 2.6.2008 Hradecká Vendula V3
Bullterier - Standardní třída mladých Black is Back off Pretty Pink s ČLP/BT/2716351 20.7.2008 Hradecká Vendula V4
Bullterier - Standardní třída mladých Go Plzeňský Bull ČLP/BT/10787 19.4.2008 Hradecká Vendula nepřítomen
Bullterier - Standardní mezitřída Javarke Silver Sapphire ČLP/BT/10658 17.8.2007 Olléová Hedvika V1, CAC
Bullterier - Standardní mezitřída Nemesis z Čerchovské zahrady ČLP/BT/10713 6.3.2008 Soušková Kateřina VD2
Bullterier - Standardní třída otevřená Liv Pajar ČLP/BT/9992 9.2.2006 Pavel Jaroslav V1, CAC
Bullterier - Standardní třída otevřená Zany-Astha Wild Fámy ČLP/BT/9844 6.9.2005 Malcovský Roman D
Bullterier - Standardní třída vítězů Verta ze Zlatého Antoníčku ČLP/BT/10280 9.12.2006 Olléová Hedvika V1, CAC, NV
Cairn Terier třída mladých Paperlapap s van Morrison ČLP/CR/854 22.6.2008 Svobodová Petra V1, CAJC, NM
Cairn Terier třída otevřená Atila Angel´s club CMKU/CR/747/06 17.10.2006 Julák Vladimír nepřítomen
Cairn Terier třída vítězů Kriek Sparkling Heart´s ČLP/CR/741/08 11.10.2006 Vynikalová Lucie V1, CAC, NV, BOB
Cairn Terier třída vítězů Bonys Mambo Heart for You SPKP 215/07 23.6.2006 Kadnárova Jana V2, Res.CAC
Cairn Terier třída štěňat Bateia Hoity-Toity Gang ČLP/CR/878 27.1.2009 Borský Jiří VN1
Cairn Terier třída mladých Abygail Fulfilled Wish ČLP/CR/845 23.7.2008 Přibylová Kateřina V1, CAJC
Cairn Terier třída otevřená Alexa Fran-Evis ČLP/CR/760 10.1.2007 Kubíčková Eva V1, CAC
Cairn Terier třída vítězů Kamei Sparkling Heart´s CLP/CR/744/09 11.10.2006 Vynikalová Lucie V1, CAC, NV
Cairn Terier třída vítězů Vanessa od Fossinky CMKU/CR/759/06 15.12.2006 Věra Sehnalová V3
Cairn Terier třída vítězů Lili zo Sengetova SPKP 167 12.10.2005 Kadnárova Jana V2, Res.CAC
Canaanský pes mezitřída Chanyah De Solemel CMKU/CA/1/-08/07 8.11.2007 Hnilička Antonín V1, CAC, NV, BOB
Černý terier třída mladých Boris Ankar Cam CMKU/CET/1245/08 13.3.2008 Hrdinovi Kateřina a Václav VD2
Černý terier třída mladých Zhigan Lemon Vivat! Poltava UKU 0012829 6.6.2008 Podroužekovi Peter a Kristina V1, CAJC, BOB
Černý terier třída otevřená Alexandr Ankar Cam CMKU/CET/1217/07 17.2.2007 Karešová Zdeňka VD
Černý terier třída otevřená Anuschka Ankar Cam CMKU/CET/1222/07 17.2.2007 Karešová Zdeňka VD
Černý terier třída pracovní Eru z Osgiliathu CMKU/CET/1119/-05/04/08 25.8.2004 Němečková Kateřina V1, CAC, NV
Černý terier třída mladých Bahbouh Doggy Silessia CMKU/CET/1287/08 26.6.2008 Martykán Václav V1, CAJC
Černý terier třída otevřená Diana Milba Bam CMKU/CET/1160/06 28.1.2006 Čiviš Václav V1, CAC, NV
Československý vlčák třída otevřená Fantazie z Vlčí chaloupky CMKU/CSV/1715/04 25.8.2004 Zahradníková Jana V1, CAC
Československý vlčák třída mladých Trummy Eden Severu CMKU/CSV/2291/08 26.5.2008 Šámal David VD2
Československý vlčák třída mladých Scarlet Eden Severu CMKU/CSV/2266/08 4.1.2008 Šámal David V1
Československý vlčák třída dorostu Aitaná Norský vlk CMKU/CSV/2416/08 1.12.2008 Zahradníková Jana VN1
Československý vlčák třída dorostu Enigma Crying Wolf ČMKU/CSV/0 6.11.2008 Novoveská Lucie VN2
Československý vlčák třída vítězů Qeron z Molu Es ČMKU/CSV/1566/03/06 28.5.2003 Nekvasilová Jiřina V1, CAC, NV, BOB BIG1, VNC3
Československý vlčák třída otevřená Veron z Molu Es CMKU/CSV/2019/06 28.11.2006 Hloušková Šárka nepřítomen
Československý vlčák třída otevřená Akar ze Studeného CKMU/CSV/2057/07 1.1.2007 Drncová Jana V1, CAC
Československý vlčák mezitřída Blondi Loki Polární vlk CMKU/CSV/2181/07 14.11.2007 Lhocká Jaroslava nepřítomen
Československý vlčák mezitřída Amore Mio Srdcerváč CMKU/CSV/2148/07 24.10.2007 Čílová Daniela V1, CAC
Československý vlčák mezitřída Corro Sotis CMKU/CSV/2141/07 4.10.2007 Špelinová Andrea V2, Res.CAC
Český fousek mezitřída Ira ze Sokolí doliny ČLP/CF/ZREG/59175 18.2.2008 Šeráková Lucie V1, CAC, NV
Český fousek třída otevřená Ulrika od Volyňského soutoku ČLP/CF/58626 8.3.2007 Marek Karel D
Český fousek třída štěňat Ara od Lubské výhořice ČLP/CF/59724 15.1.2009 Valečka Pavel VN
Český fousek třída vítězů Dar z Huťské osady ČLP/CF/58944 2.6.2007 Brzkovská Dana V1, CAC, NV, BOB BIG3
Český fousek třída pracovní Guliver u Klobásné ČLP/CF/58688 7.4.2007 Bešta Jindřich V1, CAC
Český fousek třída mladých Hankybelge . ČLP/CF/59616 28.4.2008 Pitrová Jana V1, CAJC
Český fousek mezitřída Ajax z Vobícek ČLP/CF/59092 28.12.2007 Fanta Luděk V1, CAC
Český horský pes třída mladých Carmen Ledová bouře N Reg./CHP/1474/08 12.7.2008 Pokorný Milan V1, CAJC, NM
Český horský pes třída vítězů Bedřich Stará láska N Reg./CHP/1383/06/08 21.6.2006 Javorková Danuše V1, CAC, NV, BOB
Český horský pes třída mladých Busty Rychlá Stopa N. Reg/CHP/1479/08 30.7.2008 Stehlík Bronislav VD1
Český strakatý pes třída vítězů Berenika Strakatý samet N Reg/CSP/857/06 10.11.2006 Hochmanová Irena V2, Res.CAC
Český strakatý pes třída vítězů Atina z Luční ulice N Reg/CSP/913/07 30.7.2007 Milbachová Kateřina, V1, CAC, NV
Český strakatý pes třída otevřená Brilla Rubínový květ N Reg/CSP/755/05/08 19.2.2005 Pillárová Jolana VD1
Český strakatý pes třída vítězů Edgar Prosmycký dvůr NReg/CSP/491/01/03 6.10.2001 Vyskočil Milan V1, CAC, NV, BOB BIG4
Český strakatý pes mezitřída Comanchero Rubínový květ N Reg/csp/920/07 7.8.2007 Krupková Hana V1
Český strakatý pes třída mladých Buck ze Strakatého kožíšku N Reg/CSP/951/08 28.3.2008 David Libor V1
Český terier třída mladých Bárt Bjeliczkow ČLP/CT/2180 8.4.2008 Hasníková Alice VD1
Český terier třída veteránů Daisy z Vrculky ČLP/CT/1629/00/01 8.6.2000 Juřicová Dana V1, Nejlepší veterán
Český terier třída pracovní Ida Melina Bohemica ČMKU/CT/2070/06 6.9.2006 Menda Lukáš V1, CAC, NV
Český terier třída vítězů Aida z Orlí zahrádky ČLP/CT/2119 7.6.2007 Benešovská Pavla nepřítomen
Český terier třída mladých Dálava od Fontánky CMKU/CT/2206/08 6.5.2008 Juřicová Dana V1, CAJC BIGJ3
Český terier třída vítězů Angel Eyes Day Break CMKU/CT/2086/-07/06 29.8.2006 Juřicová Dana V1, CAC, NV, BOB
Český terier třída pracovní Cavyk Netolická obora ČMKU/CT/2034/06/08 21.4.2006 Hovorka Martin VD1
Český terier třída otevřená Cameron Orest Kalimera CMKU/CT/2042/06/07 26.5.2006 Nachtigalová Jana VD1
Český terier třída otevřená Démant Orest Kalimera CMKU/CT/2169/07 21.12.2007 Čechurová Miroslava nepřítomen
Chesapeake Bay Retriever třída vítězů Cocochanell Coffie Kelečský poklad ČLP/CBR/395 3.3.2005 Sehnalíková Soňa V1, CAC, NV, BOB
Chesapeake Bay Retriever třída otevřená Batzi s Rocket Kate ČLP/CBR/632 26.5.2007 Tremlová Monika V1, CAC
Chesapeake Bay Retriever třída mladých Candy Aschinta Libami ČLP/CBR/661 28.4.2008 Kynclová Dagmar D
Chesapeake Bay Retriever třída mladých Jacquline Jenise Kelečský poklad ČLP/CBR/652 18.4.2008 Molnárová Bohumila V1, CAJC, NM BIGJ2
Chesapeake Bay Retriever třída vítězů Sonia´s Boy Silvercreek ČLP/CBR/597 19.3.2007 Sehnalíková Soňa V1, CAC, NV BIG2
Chesapeake Bay Retriever třída otevřená Vascos z Vlčích luk ČLP/CBR/418 16.7.2005 Holubová Petra V1, CAC
Chesapeake Bay Retriever třída otevřená Ekor Z Vlčích luk ČLP/ 29.7.2007 Chromek Aleš, nepřítomen
Chesapeake Bay Retriever mezitřída Hey Jude Adey May´s CLP/CBR/635 3.11.2007 Kynclová Dagmar VD1
Chesapeake Bay Retriever třída mladých Kenthan Key Wicked Kelečský poklad ČLP/CBR/683 15.5.2008 Sehnalíková Soňa V1, CAJC
Chesapeake Bay Retriever třída mladých Clipper Zodiac Libami ČLP/CBR/660 28.4.2008 Moulis Petr V2
Chodský pes třída veteránů Qarta Prima Nova CMKU:NReg532/96 5.11.1996 Vais Svatopluk V1, BOB, Nejlepší veterán BIG5, BIG1-veterán
Chodský pes třída veteránů Anie Dar minulosti CMKU/CP/Nreg/1236/00/06 28.8.2000 Koubíková Zdeňka VD2
Chodský pes třída vítězů Cora Dolský mlýn Nreg/1921/04 2.5.2004 Žáková Jitka V1, CAC
Chodský pes třída otevřená Beatricce z Letinské kovárny CMKU/NReg/2729/08 9.3.2008 Peroutka Karel nepřítomen
Chodský pes třída otevřená Cora Agisto Nreg/CP/2336/06 3.7.2006 Klas Pavel vyloučen z posuzování
Chodský pes třída otevřená Allegra Regenia Bohemia NReg/CP/2499/07 25.4.2007 Štancl Jiří V1, CAC, NV
Chodský pes třída otevřená Arri Anne Regenia Bohemia NReg/CP/2502/07 25.4.2007 Žáková Jitka V2
Chodský pes mezitřída Bessi od Motyčínské skály NReg/CHP/2662/07 14.11.2007 Nováková Jitka VD3
Chodský pes mezitřída Jiskra z Dávné země N Reg/CP/2654/07 16.10.2007 Lang Zdeněk V1
Chodský pes mezitřída Inka od Strážné skály NReg/CP/2692/08 31.1.2008 Košan Pavel V2
Chodský pes třída mladých Olivie z Gipova NReg/CP/2770/08 12.4.2008 Koubíková Zdeňka D
Chodský pes třída mladých Uwinnika Lukato Gold NReg/CP/2837 5.6.2008 Dobošová Petra VD2
Chodský pes třída mladých Britta z Letinské kovárny NReg/CP/2731/08 9.3.2008 Šáchová Anna V1, CAJC, NM
Chodský pes třída mladých Tullamore Dew Lukato Gold Nreg/CP/2764/08 13.4.2008 Macháčková Jana VD3
Chodský pes třída vítězů Garp z Dávné země CMKU/CP/NReg1871/04/05 3.3.2004 Říhová Hana VD1
Chodský pes třída otevřená Lexus Speed z Gipova CMKU/NReg/CP/2424/07/08 6.2.2007 Hřebíček Jiří VD2
Chodský pes třída mladých Primus Vigilo NReg/CP/2775/08 14.4.2008 Nožička Vratislav VD2
Chodský pes třída otevřená Arteus Regenia Bohemia Nreg/CP/2498/07 25.4.2007 Žáková Jitka V1
Chodský pes třída mladých Barteus Regenia Bohemia NReg/CP/2791/08 27.4.2008 Hyksová Simona V1
Chow chow mezitřída Chyra Bohemian Hako CMKU/CHW/4568/07 23.11.2007 Pavloňová Magda Neposouzen
Chow chow mezitřída Jukio Haltrava CMKU/CHW/4577/07 5.12.2007 Kuttenberg Jaroslav V1, CAC, NV, BOB
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída veteránů Adéla z Kamilova dvora CMKU/CIN/317/98/00 18.12.1998 Mašková Romana V1
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída vítězů Kymberly Kalis z Třeště CMKU/CIN/2332/06 18.11.2006 Svačinová Veronika V2, Res.CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída vítězů Inka z Kamilova dvora CMKU/CIN/2281/06/07 2.10.2006 Mašková Romana V1, CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída otevřená Danielle Alexie Eve-Bler CMKU/CIN/2002/06 1.2.2006 Boďová Denisa V1, CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída otevřená Georgina iz im Peri CMKU/CIN/2557/07/08 17.5.2007 Elisová Šárka nepřítomen
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída otevřená Alladea Berry Surabaya-Lahore CMKU/CIN/2272/06 11.9.2006 Rubášová Soňa V2
Čínský chocholatý pes - bez srsti mezitřída Carmen Cool Lady CMKU/CIN/2671/07/09 7.8.2007 Sigmundová Martina V2, Res.CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti mezitřída Zazu Čičiko CMKU/CIN/2873/08 12.1.2008 Toupalová Kateřina V1, CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Dee Regazzume z Perlového údolí CMKU/CIN/3232/08 29.6.2008 Lubojacká Jana VD
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Diane Erien z Teramonu CMKU/CIN/3321/08 19.8.2008 Krňávková Jitka V3
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Berenice Surabaya-Lahore CMKU/CIN/2931/08 2.2.2008 Honomichl František V
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Ria Modrý květ CMKU/CIN/3088/08 22.4.2008 Bőhmová Jitka V2
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Nathaly z Haliparku CMKU/CIN/3104/08 26.4.2008 Blažková Bohumila V4
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Caili z Teramonu ve vydání 10.8.2008 Antalová Zuzana VD
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Bajadéra Hozu CMKU/CIN/3166/08 17.5.2008 Šimečková Markéta V
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Allien Escapade Maulebi Star CMKU/CIN/3158/08 1.6.2008 Hodková Martina VD
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Takara Jemalle de GabriTho CMKU/CIN/3337/-08/08 20.3.2008 Markovičová Lenka V1, CAJC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Axie Zli-Rů CMKU/CIN/3128/08 3.5.2008 Boďová Dominika VD
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Queri Monteka ČMKU/CIN/3420/08 19.11.2008 Skalická Soňa VN1
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Bibi Movimento CMKU/CIN/3378/08 16.10.2008 Sigmundová Martina VN4
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Dragonfly The Littel Baby de Almamasan zažádáno 1.12.2008 Vičanová Markéta N
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Mirror of America al Maarii Sopphire ČMKU 11.12.2008 Nosková Jitka VN3
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Boogie Woogie Bohemia Ortles CMKU/CIN/3360/08 11.10.2008 Cimburková Michaela VN2
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída vítězů Ducky Plyšový přítel CMKU/CIN/2665 7.8.2007 Kovářová Milada V1, CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída vítězů Rocky Pupo-Haichi CMKU/CIN/2567/07 27.5.2007 Markovičová Lenka V2, Res.CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída otevřená Claudius Eve-Bler CMKU/CIN/1937/05/07 22.10.2005 Havlíčková Olga V4
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída otevřená Kassius Kai Avokaduh CMKU/CIN/2642/07 26.6.2007 Boďová Denisa V3
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída otevřená Solino s Member of Mohawk CMKU/CIN/3160 18.10.2007 Magdalena Hudáková V1, CAC, NV, BOB
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída otevřená Ghaazee al Shraifi ČMKU/CIN/2844/07 16.12.2007 Dandalová  Ilona V2, Res.CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti mezitřída Geppetto Family song\'s CMKU/CIN/3038/-08/08 22.2.2008 Sigmundová Martina V2
Čínský chocholatý pes - bez srsti mezitřída Crest-Vue´s Civil Disturbance ČMKU/CIN/3316/08/08 19.1.2008 Dandalová  Ilona V1, CAC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Solino s On the Rocks CMKU/CIN/3519/-09/08 26.7.2008 Krňávková Jitka V1, CAJC
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Zaphir Čičiko CMKU/CIN/2872/08 12.1.2008 Čubrová Kateřina V3
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída mladých Breath Easy At Nazarad Yaquinas CMKU/CIN/3608/-09/08 18.7.2008 Svačinová Veronika V2
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Atrey Měsíční jas CMKU/CIN/3362/08 12.10.2008 Heřmanová Vladimíra nepřítomen
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Amis Měsíční Jas CMKU/CIN/3361/08 12.10.2008 Heřmanová Tereza VN1
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída dorostu Barbie Deray Sun CMKU/CIN/3349/08 8.10.2008 Skřivanová Yveta nepřítomen
Čínský chocholatý pes - bez srsti třída štěňat Kasey Čertova stěna ČMKU/CIN/3537/09 8.2.2009 Toupalová Kateřina VN1
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída veteránů Gwendy od Zlaté Samanty CMKU/CIN/105/96/97 21.1.1996 Bastl Martin V1 BIG1-veterán
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída vítězů Polly Pupo-Haichi CMKU/CIN/2218/06 11.7.2006 Svačinová Veronika nepřítomen
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída vítězů Cherry Bomb Garden Roses CMKU/CIN/2707/07/08 14.8.2007 Zavadilová Jitka V1, CAC
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída otevřená Duartina Ma Ria Al Maarii Saphire CMKU/CIN/2082/06/08 6.4.2006 Vlčková Martina V2, Res.CAC
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída otevřená Adriana Hozu CMKU/CIN/2265/08 7.9.2006 Soldátová Eva V3
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída otevřená Paris Modrý květ ČMKU/CIN/2573/07 10.6.2007 Šťastná  Jana V1, CAC, NV
Čínský chocholatý pes - osrstěný mezitřída Julien ze Zatopené chajdy CMKU/CIN/2744/07 25.9.2007 Karmazinová Petra V1, CAC
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Aantie Gasaron CMKU/CIN/3290/08 31.7.2008 Kočová Jana VD
Čínský chocholatý pes - osrstěný mezitřída Zira Čičiko CMKU/CIN/2875/08 12.1.2008 Szabóová Dagmar V2, Res.CAC
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Brandy Surabaya-Lahore CMKU/CIN/2933/08 2.2.2008 Drábečková Marie V2
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Best of Stars Acro CMKU/CIN/2997/08 17.3.2008 Szabóová Dagmar V4
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Cawaira from Sampan CMKU/CIN/2973/08 27.2.2008 Boďová Denisa nepřítomen
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých BO-BO ČIČIKO CMKU/CIN/3235/08 3.7.2008 Toupalová Kateřina V3
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Tina Modrý květ CMKU/CIN/3301/08 11.8.2008 Pospíšil Jiří V1, CAJC
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída dorostu Clea Čičiko CMKU/CIN/3340/08 1.10.2008 Němcová Jana VN1
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída vítězů Gabe Garden Roses CMKU/CIN/2376/06/08 3.12.2006 Zavadilová Jitka V1, CAC
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída otevřená Praclík Alexa Lachesis CMKU/CIN/1091/-03/02 15.11.2002 Cimlová Ludmila V1
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída otevřená Jiao Ji Avokaduh CMKU/CIN/2389/06 16.12.2006 Lubojacká Jana, V2
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Black Jack Surabaya -Lahore CMKU/CIN/2929/08 2.2.2008 Štrbáková Michaela V3
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Black Boss Little Gangstadogs CMKU/CIN/3031/08 2.4.2008 Starková Markéta V2
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Midnight Kiss z Haliparku CMKU/CIN/3098/08 20.4.2008 Bastl Martin V1, CAJC, NM BIGJ2
Čínský chocholatý pes - osrstěný třída mladých Ray Modrý květ CMKU/CIN/3085 22.4.2008 Boďová Denisa VD4
Čivava - dlouhá mezitřída Aianne Laumar Master of Shadows CMKU/CHI/10723 25.8.2007 Roznětínská Lenka V3
Čivava - dlouhá třída veteránů Carissima Bohemia Kevin CMKU/CHI/4637/99/01 1.3.1999 Krýslová Leona nepřítomen
Čivava - dlouhá třída vítězů Faustinka od Boromejek CMKU/CHI/9170/06 25.2.2006 Krupková Eva V1, CAC
Čivava - dlouhá třída otevřená Aurinia ze Slunečného útesu ČMKU/CHI/9451/06/07 30.5.2006 Smejkalová Jiřina V3
Čivava - dlouhá třída otevřená Cora Nejteplejší Žitenice CMKU/CHI/ 9214/06 12.3.2006 Přívozníková Hana nepřítomen
Čivava - dlouhá třída otevřená Pamela z Jenštejnské bašty CMKU/CHI/9745/06 4.10.2006 Svobodová Lenka V2, Res.CAC
Čivava - dlouhá třída otevřená Ariel Star Movako CMKU/CHI/7047/02 24.12.2002 Boučková Zdena V4
Čivava - dlouhá třída otevřená D´Yome Shayagoo Carova CMKU/CHI/8470/05 5.3.2005 Havířová Zdeňka V1, CAC, NV, BOB
Čivava - dlouhá mezitřída Aurora Sakurový kvet SPKP 3924 24.12.2007 Horáková Alexandra V2, Res.CAC
Čivava - dlouhá mezitřída Fortuna Chér pod Měndou CMKU/CHI/10845/07 24.12.2007 Poustecká Eva V1, CAC
Čivava - dlouhá třída mladých Henrietta Adorable Puppy CMKU/CHI/11469/08 20.7.2008 Mrázková Renata V
Čivava - dlouhá třída mladých Uxina z Kmochova zátiší CMKU/CHI/11233/08 3.5.2008 Bednaříková Zdeňka nepřítomen
Čivava - dlouhá třída mladých Katherine z Lejancu CMKU/CHI/11634/08 1.9.2008 Urbancová Petra V1, CAJC, NM
Čivava - dlouhá třída mladých Lada Chér pod Měndou CMKU/CHI/11390/08 3.7.2008 Blahová Jana V4
Čivava - dlouhá třída mladých Wendy Ferda Mravenec ČMKU/CHI/10925/08 25.1.2008 Smolíková Daniela VD
Čivava - dlouhá třída mladých Bonye ze Strmé CMKU/CHIú11122/08 6.4.2008 Ohnheiserová Miroslava V
Čivava - dlouhá třída mladých Megan z Krčmy CMKU/CHI/11276/08 13.5.2008 Ohnheiserová Miroslava V3
Čivava - dlouhá třída mladých Ella od Kamenné zvoničky CMKU/CHI/11543/08 8.8.2008 Boučková Zdena V
Čivava - dlouhá třída mladých Pina Colada Action Alet CMKU/CHI/11413/08 15.6.2008 Šimková Lucie V2
Čivava - dlouhá třída dorostu Inyumee Chomutovský Amorek CMKU/CHI/11667/08 2.10.2008 Krýsl Pavel nepřítomen
Čivava - dlouhá třída vítězů Alva z Třebaňského údolí CMKU/CHI/8597/05/06 4.6.2005 Poustecká Eva V1, CAC
Čivava - dlouhá třída vítězů Happy Chomutovský Amorek CMKU/CHI/9917/07/08 5.1.2007 Krýslová Leona nepřítomen
Čivava - dlouhá třída otevřená Pahkinan Adorable Puppy CMKU/CHI/9425/06/05/07 19.12.2007 Mrázková Renata V3
Čivava - dlouhá třída otevřená Hobby Hobby CMKU/CHI/8442/05 15.2.2005 Baborovská Eduarda VD4
Čivava - dlouhá třída otevřená Goldík z Votických strání CMKU/CHI/9940/07 9.1.2007 Bálková Marie V
Čivava - dlouhá třída otevřená Abu z Jenštejnské bašty CMKU/CHI/11052/08 24.2.2008 Svobodová Lenka V4
Čivava - dlouhá třída otevřená Sulaj Křišťálové oko CMKU/CHI/9642/06/08 6.8.2006 Krsová Jiřina V2, Res.CAC
Čivava - dlouhá třída otevřená Pähkinän Hristichsan FIN52214/07 18.5.2007 Roznětínská Lenka V1, CAC
Čivava - dlouhá mezitřída Bruttus Happy gang CMKU/CHI/10821/07 21.11.2007 Lípová Simona nepřítomen
Čivava - dlouhá mezitřída Bori Novohradský klenot ČMKU/CHI/10877/08 5.1.2008 Seidlová Růžena V3
Čivava - dlouhá mezitřída Eda z Levínského dvora ČMKU/CHI/10808/07 8.12.2007 Burdová Ivana V4
Čivava - dlouhá mezitřída Earl Adorable Puppy CMKU/CHI/10593/07 24.8.2007 Mrázek Vladimír V1, CAC, NV
Čivava - dlouhá mezitřída Aerosmith Mavi Papatya Dan CMKU/CHI/10775/07 28.11.2007 Krýslová Leona nepřítomen
Čivava - dlouhá mezitřída Xack Cherí pod Měndou CMKU/CHI/10423/07 1.7.2007 Blahová Jana V
Čivava - dlouhá mezitřída Jess Satya CMKU/CHI/10649/07 16.9.2007 Kubecová Petra V2, Res.CAC
Čivava - dlouhá třída mladých Highwayman Adorable Puppy CMKU/CHI/11467/08 20.7.2008 Mrázek Vladimír V2
Čivava - dlouhá třída mladých Lupo Chér pod Měndou CMKU/CHI/11389/08 3.7.2008 Bednaříková Zdeňka nepřítomen
Čivava - dlouhá třída mladých Jorik Bílpark CMKU/CHI/11281/08 23.5.2008 Křišťál Jiří V1, CAJC
Čivava - dlouhá třída mladých Xavier Debb Ferda Mravenec ČMKU/CHI/11215/08 14.4.2008 Kolajová Eva nepřítomen
Čivava - dlouhá třída mladých Max od Krčmy CMKU/CHI/11275/08 13.5.2008 Ohnheiserová Miroslava V4
Čivava - dlouhá třída mladých Buddha z Jenštejnské bašty CMKU/CHI/11371/08 9.6.2008 Svobodová Lenka V
Čivava - dlouhá třída mladých Contrebis Duilly CMKU/CHI/11406/08 27.6.2008 Wastlová Iva V3
Čivava - krátká třída otevřená USUZÚ ze Strmé CMKU/CHI/10202/07 4.4.2007 Ohnheiserová Miroslava V1, CAC, NV, BOB
Čivava - krátká třída otevřená Bell-Elizabeth Poklad Mexika CMKU/CHI/9141/06 16.2.2006 Wastlová Iva V2, Res.CAC
Čivava - krátká třída otevřená JK Littlebugs Sylvia´s Demisolo AKC TR 44674302 24.10.2005 Roznětínská Lenka nepřítomen
Čivava - krátká mezitřída Arisian Lavmar Master of Shadows CMKU/CHI/10724/07 25.8.2007 Roznětínská Lenka V1, CAC
Čivava - krátká otevřená Master of Shadows Tinker Bell 4 Me AKC TR 70536501 9.11.2007 Roznětínská Lenka V3
Čivava - krátká mezitřída HeliaChér pod Měndou CMKU/CHI/10973/08 23.1.2008 Křišťál Jiří V2
Čivava - krátká třída mladých Nessie Satya CMKU/CHI/11163/08 8.4.2008 Grygarová Renáta V1, CAJC, NM
Čivava - krátká třída mladých Manon Dog -Lome CMKU/CHI/11177/08 18.3.2008 Krsová Jiřina VD
Čivava - krátká třída mladých Heaven Hateya Susa Master of Shadows CMKU/CHI/11313/08 15.5.2008 Roznětínská Lenka V4
Čivava - krátká třída mladých Angelina Molenda Údolí Vrchlice CMKU/CHI/11421/08 5.7.2008 Vokálková Daniela V2
Čivava - krátká třída mladých Misty Meadow´s Lady in A Blue Dress CMKU/CHI/12118/09/08 19.3.2008 Mrázková Renata V3
Čivava - krátká třída otevřená Fill z Votických strání CMKU/CHI/9429/06/07 27.5.2006 Slabová Jaroslava V2, Res.CAC
Čivava - krátká třída otevřená Four Rosses z Votických strání CMKU/CHI/9428/06/07 27.5.2006 Slabová Jaroslava V3
Čivava - krátká třída otevřená Cristopher z Jasmínových hor CMKU/CHI/10039/07 18.2.2007 Krsová Jiřina V1, CAC, NV
Čivava - krátká třída otevřená Visir Pc Di Rio Galeria CMKU/CHI/10977/-08/07 2.6.2007 Vokálková Daniela V4
Čivava - krátká mezitřída Easter Bunny Ave Bengal CMKU/CHI/11071/08 8.3.2008 Krsová Jiřina V2, Res.CAC
Čivava - krátká mezitřída Ebonyt Masp Master Of Shadows CMKU/CHI/109111/08 9.1.2008 Roznětínská Lenka V1, CAC
Čivava - krátká mezitřída Music Velvet Icaro CMKU/CHI/11128/-08/0 16.8.2007 Mrázková Renata V3
Čivava - krátká třída mladých Gallardo od Vilzonky CMKU/CHI/11602/08 6.9.2008 Karhanová Lenka V3
Čivava - krátká třída mladých Nonny Dog-Lome ČMKU/CHI/11180/08 25.3.2008 Smolíková Daniela V2
Čivava - krátká třída mladých Fallon-Chi ze Sídlberku CMKU/CHI/10946/08 3.2.2008 Wastlová Iva VD4
Čivava - krátká třída mladých Gigolo Sky Skyhawk Master of Shadows CMKU/CHI/11307/08 10.5.2008 Křišťál Jiří V1, CAJC
Clumber španěl třída otevřená Bea White Princesse z vinného gruntu ČLP/CS/253 4.6.2007 Kastl Petr V1
Clumber španěl mezitřída Millijor´s Svarta Sara ČLP/CS/259 10.9.2007 Kastl Petr VD1
Clumber španěl třída otevřená Bradley Medvědí smečka CLP/CS/244 3.3.2007 Podracká Monika V1, CAC, NV, BOB
Coton de Tuléar třída mladých Dalma Harmonie tlapek ČMKU/CTU/1262/08 17.5.2008 Gonda Alena V1, CAJC
Coton de Tuléar mezitřída Cukřík Chundelaté kouzlo CMKU/CTU/1179/07 26.10.2007 Zdráhalová Rita V1
Coton de Tuléar třída mladých A\'res Lovčice-Morava CMKU/CTU/1334/08 5.9.2008 Gajdůšková Jarmila V1, CAJC, NV, BOB
Coton de Tuléar třída mladých Diego Winter Garden CMKU/CTU/1226/08 17.2.2008 Týfová Barbora V2
Coton de Tuléar třída mladých Archie Briliant z Madagaskaru CMKU/CTU/1255/08 28.4.2008 Fingerhut Ondřej VD3
Curly Coated Retriever třída otevřená Leana Gypsy´s Soul ČLP/CCR/149 10.3.2007 Rindošová Tereza nepřítomen
Curly Coated Retriever třída otevřená Elén z Vlčích luk ČLP/CCR/135 25.10.2005 Šístková Jaroslava V
Curly Coated Retriever mezitřída Buffy z Ledenických zahrad ČLP/CCR/165 13.2.2008 Šeráková Lucie V1, CAC, NV
Curly Coated Retriever třída mladých Flatcurls Fly With To Bonny Dux ČLP/CCR/166 9.5.2008 Fantová Alena V1, CAJC, NM, BOB BIGJ3, BIG5
Curly Coated Retriever mezitřída Elerrina Country Fudge ČLP/CCR/156 12.10.2007 Šístková Jaroslava V
Dalmatin třída vítězů Buggy ve Znamení draka ČLP/DA/6270 1.1.2006 Keményová Alexandra V1, CAC
Dalmatin mezitřída Aida Dolce Vita´s ČLP/DA/6461 13.1.2008 Fulínová Liana V1, CAC, NV
Dalmatin třída mladých June Serendipity Royal Hermelin ČLP/DA/6496 30.8.2008 Kelnarová  Miloslava nepřítomen
Dalmatin třída mladých Kimberly Javapami von Arabian´s Stud CLP/DA/6480 22.5.2008 Škodová Jana V2
Dalmatin třída mladých Avanti Dog Factory ČLP/DA/6464 8.6.2008 Hyský Vladimír V1, CAJC
Dalmatin třída štěňat Kim vom Hügel ČLP/DA/6529 25.12.2008 Kotrbová Ladislava VN1
Dalmatin třída vítězů Argus ve Znamení draka ČLP/DA/6007 16.4.2002 Keményová Alexandra V1, CAC
Dalmatin třída pracovní Etrix Vetřelec ČLP/DA/6067 23.2.2003 Kotrbová Ladislava V1, CAC
Dalmatin třída mladých Agir Aristocrate Dog Factory ČLP/DA/6463 8.6.2008 Tupý Lukáš VD2
Dalmatin třída otevřená Kilimanjaro´s Snow Raul ČLP/DA/6287 9.4.2006 Šípková Klára V1, CAC, NV
Dalmatin třída mladých Closest Fantasy Sunset Dalmatian ČLP/DA/6467 1.7.2008 Keményová Alexandra V1, CAJC, NM, BOB BIGJ3
Dandie Dinmont terier třída vítězů Sunjoy´s Specialedition CMKU/DDT/736/-03/03 21.6.2003 Rus Ludvík V1, CAC
Dandie Dinmont terier třída pracovní Sherry z Roxburku sun CMKU/DDT/812/06 25.8.2006 Shejbalová Zoja V1, CAC
Dandie Dinmont terier mezitřída Dark Destiny ze Žihelské zahrady CMKU/DDT/836/08 23.1.2008 Černý František, V1, CAC, NV
Dandie Dinmont terier mezitřída Bazalka ze Zvičínské stráně ČLP/DDT/838 26.2.2008 Zvoníčková Vlaďka V3
Dandie Dinmont terier mezitřída Drusilla Delight ze Žihelské zahrady CMKU/DDT/835/08 23.1.2008 Rus Ludvík V2, Res.CAC
Dandie Dinmont terier třída vítězů Rainbow z Roxburku sun CMKU/DDT/804/06 2.8.2006 Shejbalová Zoja V1, CAC
Dandie Dinmont terier třída otevřená Colorado Cash ze Žihelské zahrady CMKU/DDT/793/06/08 3.7.2006 Prýmas Miloslav V1, CAC, NV, BOB BIG5
Dandie Dinmont terier mezitřída BAadyán Ze Zvičínské stráně ČLP/DDT/837 26.2.2008 Pešanová Marcela V2, Res.CAC
Dandie Dinmont terier mezitřída Diamond Dazzle ze Žihelské zahrady CMKU/DDT/833/08 23.1.2008 Rus Ludvík V1, CAC
Dandie Dinmont terier třída mladých Borek Prokopské jezírko CMKU/DDT/852/08 19.7.2008 Chmelařová Václava V1, CAJC, NM
Deerhound třída otevřená Denisa Paluduz CMKU/D/154/06 28.8.2006 Pertlová Hana V1, CAC, NV, BOB
Deerhound třída mladých Aragon z Podlipnice CMKU/D/176/08 12.4.2008 Kohout Miloš V1, CAJC
Dlouhosrstý vipet třída otevřená Bart Starr Beami Šahrak ČLP/DV/NREG/9 24.4.2005 Straková Darina nepřítomen
Dobrman - černá s pálením třída vítězů Nomi Halit Paša CMKU/DB/7871/06 5.10.2006 Čechová Jana V1, CAC
Dobrman - černá s pálením třída vítězů Gabby od Dvou lvů CMKU/DB/7642/06 10.2.2006 Stöhrová Jitka nepřítomen
Dobrman - černá s pálením třída pracovní Imathia vom Lăndtor 121608 18.6.2006 Schindler Sabine V1, CAC
Dobrman - černá s pálením třída pracovní Ithaka Halit Paša CMKU/DB/7605/06 20.1.2006 Čechová Jana VD2
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Baby Brittannica di Brittasgang ČMKU/DB/7799/06 23.6.2006 Shrbená Dagmar V1, CAC
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Issa od Dvou lvů CMKU/DB/8144/07 16.5.2007 Špetová Světluše V3
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Assunta Black Dancer CMKU/DB/7244/04 18.11.2004 Ježek Jan V2
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Iris od Dvou lvů CMKU/DB/8143/07 16.5.2007 Stöhrová Jitka VD4
Dobrman - černá s pálením mezitřída Afrika Coldplay CMKU/DB/8240/07 6.8.2007 Lásková Libuše V1, CAC, NV
Dobrman - černá s pálením třída mladých Black Berry Coldplay CMKU/DB/8393/08 9.3.2008 Erhard Gabriela V3
Dobrman - černá s pálením třída mladých Arwen Halit Paša CMKU/DB/8496/08 13.5.2008 Čechová Jana VD4
Dobrman - černá s pálením třída mladých Bonaira Black Dancer ČMKU/DB/8534/08 18.6.2008 Frimlová Jana V1, CAJC
Dobrman - černá s pálením třída mladých Aiwen Artep Morávia CMKU/DB/8348/07 30.12.2007 Koláčná Jiřina V2
Dobrman - černá s pálením třída dorostu Fantasia Halit Paša CMKU/DB/8653/08 11.12.2008 Čechová Jana VN
Dobrman - černá s pálením třída vítězů Hiddo od Dvou lvů CMKU/DB/7942/06 16.12.2006 Stöhrová Jitka nepřítomen
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Carlos vom Safir 121917 26.10.2006 Bőwing Frank V2, Res.CAC
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Berry from Fourteenth Meridian CMKU/DB/8091/07 30.3.2007 Bilý Daniel V1, CAC, NV, BOB
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Indian od Dvou lvů CMKU/DB/8137/07 16.5.2007 Pokorná Zdenka V4
Dobrman - černá s pálením třída otevřená Nasir Halit Paša CMKU/DB/7869/06 5.10.2006 Trobl Jiří V3
Dobrman - černá s pálením mezitřída Jamal vom Lăndtor SHSB 672030 1.1.2008 Rütsche Beatrice V2, Res.CAC
Dobrman - černá s pálením mezitřída As Gorm Coldplay CMKU/DB/8238/07 6.8.2007 Kausková Jana, V1, CAC
Dobrman - černá s pálením třída mladých Bred Black Dancer CMKU/DB/8532/08 18.6.2008 Procházková Renata, V2
Dobrman - černá s pálením třída mladých Winner Halit Paša CMKU/DB/84/01/08 13.3.2008 Sklenářová Jitka V1, CAJC
Dobrman - hnědá s pálením třída otevřená Enigma Resttess Heart CMKU/DB/7961/06 27.12.2006 Kocourková Lenka VD
Dobrman - hnědá s pálením třída mladých Desiderie Halit Paša CMKU/DB/8590/08 8.8.2008 Čechová Jana V1, CAJC, NM
Dobrman - hnědá s pálením třída otevřená Innocenz vom Ländtor 121607 18.6.2006 Hökendorff Suzanne V1, CAC, NV
Dobrman - hnědá s pálením třída mladých Bordo Black Dancer CMKU/DB/8533/08 18.6.2008 Deusová Bohumila V2
Dobrman - hnědá s pálením třída mladých Caesarion Halit Paša CMKU/DB/8507 27.5.2008 Konečná Jana, V1, CAJC
Entlebuchský salašnický pes třída otevřená Alma Wolin Dogs CMKU/ESP/84/07/07 11.2.2007 Havelková Jaroslava V1, CAC
Entlebuchský salašnický pes mezitřída Zaira spod Hrádze CMKU/ESP/98/-08/07 19.9.2007 Konečný Otakar V1, CAC, NV, BOB
Entlebuchský salašnický pes třída mladých Lady from Balihara ranch CMKU/ESP/133/-09/08 27.8.2008 Konečný Otakar VD1
Eurasier třída vítězů Clarisa Tomimopa CMKKU/EUR/40/06 5.12.2006 Jůzová Miluše V1, CAC, NV
Eurasier třída vítězů Bucefal Tomimopa CMKU/EUR/29/06/08 13.4.2006 Šejba Jan V1, CAC, NV, BOB
Faraónský pes třída mladých Tita Tal-Qala P.REG.FC/152/08 15.4.2008 Kutiová Jitka VD1
Faraónský pes mezitřída Fibi Putimská Brána ČLP/FC/257 22.12.2007 Coufalová Monika V1
Faraónský pes třída vítězů Daphne Spirit of Milenium ČLP/FC/174 26.5.2004 Kutiová Jitka V1
Faraónský pes třída vítězů Adad Anu Amut ČLP/FC/217 29.8.2006 Kutiová Jitka V1, CAC
Faraónský pes mezitřída Flex Putimská brána ČLP/FC/253 22.12.2007 Varousová Ivana V1, CAC
Faraónský pes třída mladých First Putimská brána ČLP/FC/251 22.12.2007 Daňková Martina V1
Flanderský bouvier třída vítězů Jutta-Hos od Rytíře Malovce ČMKU/FBO/904/07 21.3.2007 Nováková Jindřiška. V1, CAC, NV, BOB
Flanderský bouvier třída vítězů Ikaro-Hos od Rytíře Malovce CMKU/FBO/819/05/07 13.3.2005 Harantová Iveta V1, CAC, NV
Flanderský bouvier třída otevřená Aben Veerlianus CMKU/FBO/816/-05/01 13.12.2001 Trávníček Richard nepřítomen
Flanderský bouvier třída mladých Remco-Xara v.h. Witteveenseven CMKU/FBO/940/-08/08 10.5.2008 Horáčková Nataša nepřítomen
Flat Coated Retriever třída vítězů Whizzbang´s Exotic Fire ČLP/FCR/1763 30.6.2007 Zimová Anna V1, CAC, NV, BOB BIG4
Flat Coated Retriever třída otevřená Andromeda Aniččina Rusalčino údolí CLP/FCR/1585 28.1.2007 Fejtková Soňa V4
Flat Coated Retriever třída otevřená Jackie z Kroukartí ČLP/FCR/1676 9.5.2007 Kolářová Jolana V1, CAC
Flat Coated Retriever třída otevřená Airin od Stříbrných rud ČLP/FCR/1645 14.4.2007 Valentová Alice V3
Flat Coated Retriever třída otevřená Iris z Kroukartí ČLP/FCR/1278/2008 24.2.2006 Slavíková Kateřina V2, Res.CAC
Flat Coated Retriever třída otevřená Chessy Bonny Dux ČLP/FCR/1663 24.4.2007 Rosochová Hana VD
Flat Coated Retriever mezitřída Sili z Vlčích luk ČLP/FCR/1729 22.7.2007 Kudlačová Hana V2, Res.CAC
Flat Coated Retriever mezitřída Assoluta Inosservanza to Royal Silk ČLP/FCR/2065 23.7.2007 Provazníková Jana nepřítomen
Flat Coated Retriever mezitřída Andromeda Amaltea ČLP/FCR/1740 25.8.2007 Maděra Ladislav V1, CAC
Flat Coated Retriever třída mladých All The Best Compendio ČLP/FCR/2066 6.5.2008 Řezníčková Iveta V2
Flat Coated Retriever třída mladých Iron Maiden Bonny Dux ČLP/FCR/1836 31.1.2008 Tichá Dana V1, CAJC, NM
Flat Coated Retriever třída mladých Bonnie z Čertova doupěte ČLP/FCR/1983 6.6.2008 Turková Hana V4
Flat Coated Retriever třída mladých Nokia z Vlčích luk ČLP/FCR/1974 1.6.2008 Králová Alena V3
Flat Coated Retriever třída dorostu Aline Anitero ČLP/FCR/2098 12.12.2008 Holman Adam VN1
Flat Coated Retriever třída štěňat Kiss of Life Bonny Dux ČLP/FCR/2111 15.1.2009 Třešková Inka VN2
Flat Coated Retriever třída štěňat Kiss of Night Bonny Dux ČLP/FCR/2113 15.1.2009 Dragounová Alena VN1
Flat Coated Retriever třída vítězů Griffin Sunrise Bonny Dux ČLP/FCR/1243/08 1.1.2006 Řezníčková Iveta V2, Res.CAC
Flat Coated Retriever třída vítězů Baddy z Vlčích luk ČLP/FCR/1216/2008 14.10.2005 Geberová Jana V1, CAC
Flat Coated Retriever třída otevřená Armani Amyflatt ČLP/FCR/1341 16.5.2006 Částková Marcela V1, CAC, NV
Flat Coated Retriever třída otevřená Gair Fes Daberna Jozucita ČLP/FCR/1502 27.11.2006 Antošková Martina V3
Flat Coated Retriever třída otevřená Elvis Bonny Dux ČLP/FCR/976 14.3.2004 Majerová Monika V2, Res.CAC
Flat Coated Retriever mezitřída Almanza Living Legend ČLP/FCR/2039 19.9.2007 Zimová Anna V1, CAC
Flat Coated Retriever třída mladých Bretano Amyflatt ČLP/FCR/1932 29.4.2008 Částková Marcela V1, CAJC
Foxterier drsnosrstý třída vítězů Pepsi od Rytíře Malovce ČLP/FXD/33789 16.3.2007 Nováková Simona V1, CAC, NV
Foxterier drsnosrstý mezitřída Žizel z Rataj ČLP/FXD/34128 25.8.2007 Strolený Jaroslav VD1
Foxterier drsnosrstý třída mladých Bella ze Zlaté přilby ČLP/FXD/34617 1.6.2008 Šobr Miloslav V1, CAJC
Foxterier drsnosrstý mezitřída Žak z Rataj ČLP/FXD/34126 25.8.2007 Strolený Jaroslav VD1
Foxterier drsnosrstý třída mladých Bukanýr ze Zlaté přilby ČLP/FXD/34615 1.6.2008 Šobr Miloslav V1, CAJC, BOB
Foxterier hladkosrstý třída vítězů Kamelie Kirie Kelečský poklad ČLP/FXH/33636 22.11.2006 Sehnalíková Soňa V1, CAC, NV
Foxterier hladkosrstý třída otevřená Maudy z Rozkvetlé doliny ČLP/FXH/34274 15.11.2007 Vlášek Ladislav V1
Foxterier hladkosrstý mezitřída Cita z Žákova háje CMKU/FXH/34209 4.10.2007 Adamec Jaroslav V1
Foxterier hladkosrstý třída mladých Zafyra od Rytíře Malovce ČLP/FXH/34979 11.9.2008 Nováková Simona V1
Foxterier hladkosrstý třída pracovní Jantar od Rytíře Malovce ČLP/FXH/33231/07 15.3.2006 Králíčková Jitka V1, CAC, NV, BOB
Foxterier hladkosrstý mezitřída Sivaš od Rytíře Malovce ČLP/FXH/34132 8.8.2007 Nováková Simona VD1
Foxterier hladkosrstý třída mladých Vincent od Rytíře Malovce ČLP/FXH/34509 1.4.2008 Hrušová Dagmar VD1
Francouzský buldoček třída veteránů Dolores Francouzská lilie CMKU/FB/2966/00/02 23.10.2000 Nevšímalová Kamila V1, Nejlepší veterán
Francouzský buldoček třída otevřená Talcy Suverén CMKU/FB/5223/07/08 4.10.2007 Potůček Petr V2
Francouzský buldoček třída otevřená Saba Batom ČMKU/FB/4359/05/06 4.6.2005 Vrzáková Jelena nepřítomen
Francouzský buldoček třída otevřená Límečková Čmoudovo srdce CMKU/FB/4812/06 13.9.2006 Weissová Stanislava V1, CAC, NV, BOB
Francouzský buldoček mezitřída Blackie Anima Canis CMKU/FB/5248/07/08 17.9.2007 Klauzová Jana V1, CAC
Francouzský buldoček mezitřída Manddy Psí radost CMKU/FB 5277/07 27.10.2007 Saulichová Martina V2
Francouzský buldoček mezitřída Ywone Sam Karann CMKU/FB/5274 5.11.2007 Krsová Jitka V3
Francouzský buldoček třída mladých Caramela Aglaos CKU/FB/5475 19.5.2008 Kreplová Jana V1, CAJC
Francouzský buldoček mezitřída Ambra Jiskra naděje ČMKU/FB/5284/07 14.11.2007 Herzigová Dana V4
Francouzský buldoček třída mladých Jacoba z Dobohůrky CMKU/FB/5413/08 26.3.2008 Karbanová Markéta V2
Francouzský buldoček třída mladých Antea Sam Karann CMKU/FB/5508/08 12.6.2008 Saulichová Martina V3
Francouzský buldoček třída vítězů Bloom Orlando du Terroir de Fontfroide CMKU/FB/4930/-07/06 23.5.2006 Sosnová Leona V1, CAC
Francouzský buldoček třída otevřená Fozzy v. d. Mestreechteneerkes CMKU/FB/5171/-07/07/08 14.4.2007 Kreplová Jana V1, CAC
Francouzský buldoček třída otevřená Imon Čmoudovo srdce CMKU/FB/4390/05/06 1.7.2005 Weissová Stanislava V2, Res.CAC
Francouzský buldoček mezitřída Maurick Psí radost CMKU/FB/5276/07 27.10.2007 Andrová Iva nepřítomen
Francouzský buldoček třída mladých Aldo Hugania SPKP3159 3.6.2008 Cahlíková Lucie V3
Francouzský buldoček třída mladých Geronimo Bully Royal Club CMKU/FB/5642/-08/08 10.5.2008 Vrzáková Jelena V4
Francouzský buldoček třída mladých Fredy Mercury Kaul CMKU/FB/5492/08 26.5.2008 Klauzová Jana V2
Francouzský buldoček třída mladých Lui Aimeé Devil for Janoel CMKU/FB/5576/-08/08 8.6.2008 Sosnová Leona V1, CAJC, NM
Francouzský buldoček třída dorostu Orest Psí radost ČMKU/FB/5676/08 29.11.2008 Herzigová Dana VN1
Francouzský buldoček třída štěňat Kalibr Ben Action Alet CMKU/FB/5669/08 14.12.2008 Andrová Iva VN1
Gordonsetr třída vítězů Týna Czech Pamir ČLP/GS/5638/07 1.3.2004 Neumayer Kamil V1, CAC, NV, BOB
Gordonsetr mezitřída Amie z Dešeniských lesů ČLP/GS/5938 21.6.2007 Neumayer Kamil V1, CAC
Gordonsetr třída otevřená Bawler Áres Šamarkan ČLP/GS/5847 10.12.2006 Vítkovi Jaroslava a Jiří VD1
Hannoverský barvář třída otevřená Cid z Prokopské hájenky ČLP/HB/4819 19.7.2006 Šimon Milan vyloučen pro agresivitu
Hannoverský barvář třída mladých Haky od Dlouhého rybníka ČLP/HB/5061 28.5.2008 Kadera Jiří V1, CAJC, NM, BOB
Havanský psík třída otevřená Holly Červený granát ČLP/HAV/1166 19.6.2006 Sklenařík Josef V1, CAC, NV
Havanský psík třída mladých Zara Satya CMKU/HAV/1538 19.6.2008 Grygarová Renáta V1, CAJC, NM, BOB
Holandský ovčák - krátká třída vítězů Gina Grace v. d. S-Gravenschans CMKU/HHK/160/-06/06 7.5.2006 Svobodová Jiřina V1, CAC, NV
Holandský ovčák - krátká třída otevřená Belgucci Tasmánský Tygr CMKU/HHK/133/05 3.10.2005 Škrop Ivan V1, CAC, NV, BOB
Holandský ovčák - krátká mezitřída Orrin v. h. Oude Landras CMKU/HHK/188/-07/07 15.8.2007 Svobodová Jiřina VD1
Hovawart třída veteránů Ariva Lotto Bohemia ČMKU/1422/97/01 1.6.1997 Houšková Kateřina V1
Hovawart třída vítězů Afra Katčina smečka ČMKU/HW/2611/01/06 13.6.2001 Houšková Kateřina V1, CAC
Hovawart třída otevřená Berry z Hrabovských stájí CMKU/HW/4767/07 3.5.2007 Zelinka Michal V3
Hovawart třída otevřená Amálka Haf Raf CMKU/HW/4618/06 24.12.2006 Pokorný Jiří V4
Hovawart třída otevřená Jesabell Barte Prim CMKU/HW/4546/06 8.10.2006 Bostlová Radka V1, CAC, NV, BOB
Hovawart třída otevřená Helenka Adamův hrádek CMKU/HW/4758/07 18.4.2007 Chadim František V2, Res.CAC
Hovawart mezitřída Andy Zmizelá Vltava CMKU/HK/5060/07 9.12.2007 Neumannová  Petra V3
Hovawart mezitřída Aisha Hali Gali CMKU/HW/5121/08 16.2.2008 Čadilová Barbora nepřítomen
Hovawart mezitřída Deriin Sideric Miks. CMKU/HW/5080/08 9.2.2008 Štěpánová Kateřina V1, CAC
Hovawart mezitřída Clarisse Daimar ČMKU/HW/4936/07 27.8.2007 Čížkovi František a Pavla V2, Res.CAC
Hovawart třída mladých Fantagira Gasko Prim CMKU/HW/5426 22.7.2008 Brázdová Anna V4
Hovawart třída mladých Caira Katveri CMKU/HW/5183/08 23.3.2008 Werthaimová Marie V1, CAJC, NM
Hovawart třída mladých Desiree Westbohemia Star ČMKU/HW/5380/08 17.6.2008 Vajsarová Ivana V3
Hovawart třída mladých Carevna Katčina smečka CMKU/HW/5444/08 9.9.2008 Weidnerová Michaela V2
Hovawart třída vítězů Dantes Gara Monte CMKU/HW/4261/06/08 17.3.2006 Vendlerovi Hana a Arnošt V1, CAC
Hovawart třída otevřená Cross Barry z Brzáneckých vinohradů CMKU/HW/2827/02 9.3.2002 Zábranská Renata V
Hovawart třída otevřená Charlie Šlovický vrch CMKU/HW/4411/06 3.6.2006 Kantnerová Libuše V4
Hovawart třída otevřená Daniels Jack Šédedab CMKU/HW/3218/03 8.6.2003 Kotálová Eva V
Hovawart třída otevřená Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu CMKU/HW/4172/06 28.1.2006 Ryšková Andrea V2, Res.CAC
Hovawart třída otevřená Asan ze Stínu lípy CMKU/HW/4038/05 28.6.2005 Mašková Zuzana V
Hovawart třída otevřená Bendji od Královského rybníka CMKU/HW/3612/04 11.8.2004 Raisová Tereza V1, CAC, NV
Hovawart třída otevřená Droopy Gold Premio CMKU/HW/4517/06 26.8.2006 Pošvářová Ludmila V3
Hovawart třída mladých Cvrček Katčina smečka ČMKU/HW/5439/08 9.9.2008 Tilsch Vladimír V1, CAJC
Hovawart třída dorostu Lenox Barte Prim CMKU/HW/5464/08 5.10.2008 Bauer Petr VN
Ibizský podenco třída vítězů Anippe of Bohemia balada ČLP/IP/23 31.10.2007 Bláhová Barbora V1, CAC, NV, BOB BIG4
Ibizský podenco mezitřída Lara III Volkovojs CLP/IP/... 12.8.2007 Havlíčková  Sabina VD1
Ibizský podenco třída otevřená Nife En ANKH Necronomicon CLP/IP/12 21.4.2006 Havlíčková  Sabina V1, CAC
Irish Glen of Imaal terier třída otevřená Bea z Pocidliní CMKU/GIT/60/06 12.7.2006 Vik Libor V1, CAC, NV, BOB
Irish Soft Coated Wheaten Terrier třída veteránů Barbara Bush Kní-York ČLP/SCT/60 16.6.1998 Šubertová Petra V1, Nejlepší veterán
Irish Soft Coated Wheaten Terrier třída vítězů Lovely Sonny Kní-York ČLP/SCT/347 17.1.2007 Šubertová Petra V1, CAC, NV
Irish Soft Coated Wheaten Terrier mezitřída Beauty Rose Wanton Buddy s ČLP/SCT/389 8.10.2007 Škuta Petr nepřítomen
Irish Soft Coated Wheaten Terrier třída vítězů Armando Mario Della Quattrocento ČLP/SCT/265/05 5.5.2004 Šubertová Petra, V1, CAC, NV, BOB BIG1
Irský červenobílý setr třída otevřená Xenie Bohemia Thalset ČLP/RWS/200 4.4.2007 Vránová Jindřiška D
Irský červenobílý setr třída mladých Artemis Bohemia Thalset ČLP/RWS/219 20.7.2008 Rokůsková Renáta VD1
Irský červenobílý setr třída mladých Cilka z Kydlinské Hůrky ČLP/IS/15147 21.5.2008 Sádlík Zdeněk VD1
Irský setr třída pracovní Berenica Queen Nonstop ČLP/IS/14873/09 18.1.2007 Kasl Josef V1, CAC
Irský setr třída pracovní Sara od Klapavce ČLP/14682/08 22.1.2006 Kameník Libor odstoupil
Irský setr třída otevřená Corry Chassi Mahagon Dream CLP/IS/14739 25.4.2006 Gabrielová Anna V1, CAC, NV
Irský setr třída otevřená Bonny z Kydlinské Hůrky ČLP/IS/14943 25.4.2007 Weidlichová Regina nepřítomen
Irský setr třída mladých Ajrin Jelení záře ČLP/IS/15095 9.5.2008 Štěpán Stanislav VD2
Irský setr třída otevřená Benjamin Bingo Nonstop ČLP/IS/14869 18.1.2007 Doubek Karel V1, CAC
Irský setr třída otevřená Bad z Kydlinské Hůrky ČLP/IS/14937 25.4.2007 Sádlík Zdeněk V2, Res.CAC
Irský setr mezitřída Amore Fido Red Echo ČLP/IS/15007 9.8.2007 Frausová Miroslava V1, CAC, NV, BOB BIG1
Irský setr třída mladých Apolon Prince mahagony Paw ČLP/IS/15035 26.12.2007 Hubertová Lenka V1, CAJC, NM BIGJ1
Irský terier třída otevřená Ceta Terkark ČLP/IRT/3565 7.2.2007 Tejnický Bohumír VD1
Irský terier třída vítězů Banji Darleton ČLP/IRT/3431 2.6.2005 Kmínková Miloslava VD1
Irský terier třída pracovní Alfa z Kvítkovské hory ČLP/IRT/3483 18.9.2005 Procházka Jaroslav nepřítomen
Irský terier třída dorostu Alfa Bohemie Opál ČLP/IRT/3691 4.11.2008 Kašková D. VN1
Irský terier třída vítězů Corantijn Ponny express ČLP/IRT/3536 1.1.2006 Kelblová Zuzana, nepřítomen
Irský terier třída otevřená Winston Tavari ČLP/IRT/3618 20.5.2007 Čermák Bohumil VD1
Irský terier mezitřída Astor Ariss z Píseckých lesů ČLP/IRT/3615 18.1.2008 Procházka Jaroslav V1, CAC, NV, BOB
Irský vlkodav třída otevřená Guinevere Aarkas-Eden CMKU/IW/2627/07 13.3.2007 Koubová Eva nepřítomen
Irský vlkodav třída otevřená Follow Jatana Makarikari CMKU/IW/2485/06 26.5.2006 Dvořáková Romana nepřítomen
Irský vlkodav třída otevřená Albi Anne Czech Valley CMKU/IW/2172/04 19.10.2004 Hrabáková Dita V2, Res.CAC
Irský vlkodav třída otevřená Alexa Příčná hora CMKU/IW/2376/05 21.11.2005 Martínek  Tomáš V4
Irský vlkodav třída otevřená Alba Galen Taur CMKU/IW/2535/06 15.9.2006 Balejová Jiřina V3
Irský vlkodav mezitřída Afrodita Blanche Beuaty CMKU/IW/2828/07 29.8.2007 Kovář Michal V1, CAC
Irský vlkodav třída otevřená Irish Cofee Paluduz CMKU/IW/2662/07 4.4.2007 Strolený Jiří V1, CAC, NV
Irský vlkodav třída dorostu Justina Paladuz CMKU/IW/3132/08 19.10.2008 Typlt Jiří VN1
Irský vlkodav třída dorostu Karina Paluduz CMKU/IW/3165/08 25.11.2008 Typltová Jana VN2
Irský vlkodav třída otevřená Herr Kučera Aarkas-Eden CMKU/IW/2703/07 10.5.2007 Kučera Roman V1, CAC
Irský vlkodav třída otevřená Blackshadow Irwanett CMKU/IW/2752/07 30.6.2007 Konečná Jitka V2, Res.CAC
Irský vlkodav třída otevřená Inigo Montoya Paluduz CMKU/IW/2656/07 4.4.2007 Machatová Kristýna nepřítomen
Irský vlkodav mezitřída Knicht Tristan Šedý lord CMKU/IW/2860/07 26.9.2007 Fišer Marek V1, CAC, NV
Irský vlkodav mezitřída Arasch Milandra Dream CMKU/IW/2766/07 17.7.2007 Karbanová Pavlína VD2
Irský vlkodav třída štěňat Oxyx Aarkas Glor Na Gael zažádáno 16.12.2008 Koubová Eva nepřítomen
Irský vlkodav třída mladých Bradburry Czech Valley CMKU/IW/3023/08 25.6.2008 Hrabáková Dita V1, CAJC, BOB
Italský chrtík třída otevřená Aranka z Amálčiny zahrádky ČLP/IT/1252/06/08 27.8.2006 Rejnková Kateřina V1, CAC, NV, BOB
Italský chrtík třída dorostu Sonata Bohemia Skara ČLP/IT/1472 3.10.2008 Konečná Jana VN1
Italský corso pes třída vítězů Black Lady Beroan Bohemia Corso CMKU/CC/1139/06/08 4.3.2006 Kocifaj Jaroslav V1, CAC, NV
Italský corso pes mezitřída Triniti Černý Šaolin CMKU/CC/1405/07 30.6.2007 Riedlová Kateřina V1, CAC
Italský corso pes třída mladých Amanda Czech Velvet CMKU/CC/1586/08 29.3.2008 Česká Jana odstoupil
Italský corso pes třída mladých Demi Aris z Vinesoty CMKU/CC/1692/08 2.6.2008 Šlapal Jan odstoupil
Italský corso pes třída mladých Elia Grešlo na Grešlomýtském potoce CMKU/CC/1575/08 6.4.2008 Odvody Jan V1
Italský corso pes třída mladých Naomi Mao - Dao CMKU/CC1559/08 29.2.2008 Lonencová Jana nepřítomen
Italský corso pes třída otevřená Quaros Černý Šaolin CMKU/CC/1299 21.12.2006 Riedlová Kateřina V1, CAC
Italský corso pes třída otevřená Cedrik Atison CMKU/CC/1369/07 17.4.2007 Gajdošík Zdeněk V2
Italský corso pes mezitřída Woody Černý Šaolin CMKU/CC/1481/07 7.10.2007 Riedlová Kateřina V1, CAC, NV, BOB
Italský corso pes třída mladých Avenger Czech Velvet CMKU/CC/1585/08 29.3.2008 Kocifaj Jaroslav V1, CAJC
Italský corso pes třída dorostu Abdull Černý Šaolin CMKU/CC/1780/08 22.9.2008 Heroutová Jitka VN1
Italský ohař mezitřída Romanza Di Cascina Croce ČLP/IO/20 5.1.2008 Stará Olga V1
Italský ohař třída dorostu Asconio di Witigenove CMKU 9.11.2008 Šlajerová Lenka VN
Jack Russell Terrier třída otevřená Ayashee Pemiko SPKP 193 23.1.2008 Demová Miroslava V1, CAC, NV
Jack Russell Terrier třída otevřená Appu-Alotria Carpentalis Moravian ČLP/JRT/ZREG/205 31.8.2006 Machová Naděžda nepřítomen
Jack Russell Terrier třída otevřená House Bunny Norsand´s ČLP/JRT/546 24.11.2007 Slavíčková Veronika V2, Res.CAC
Jack Russell Terrier mezitřída Angie Bene Czech ČLP/JRT/464 17.10.2007 Šupka Miloslav VD1
Jack Russell Terrier třída mladých Funy zo Spoločenstva vlka ČLP/JRT/889 13.6.2008 Machová Naděžda nepřítomen
Jack Russell Terrier třída mladých Anne von Raschowitz ČLP/JRT/560 21.2.2008 Štěpánková Barbora VD
Jack Russell Terrier třída mladých Blond Suzan Bohemia Point ČLP/JRT/699 14.7.2008 Slavíčková MVDr. Veronika V3
Jack Russell Terrier třída mladých Wafle Bohemia Platina ČLP/JRT/647 24.5.2008 Dedková Ingrid VD4
Jack Russell Terrier třída mladých Hálie z Hradu  Pihlov ČLP/JRT/641 2.6.2008 Martínková Jana V2, Res.CAC
Jack Russell Terrier třída mladých Kenzo Jungle Balao ČLP/JRT/801 8.5.2008 Walter Robert V1, CAJC
Jack Russell Terrier třída vítězů Rapunzellin Wildland´s Billy CLP/JRT/533/08 10.2.2007 Dedková Ingrid V1, CAC, NV, BOB
Jack Russell Terrier třída otevřená Jan Redkaja Shtuchka ČLP/488/08 20.6.2007 Klonfarová Vlasta V3
Jack Russell Terrier třída otevřená Im Just Bailey Pretorium ČLP/JRT/832/09 29.8.2007 Pokorný Bedřich VD4
Jack Russell Terrier třída otevřená Dixie Down Saltisgärdens ČLP/JRT/502 30.9.2007 Slavíčková Veronika V1, CAC
Jack Russell Terrier třída otevřená Quentin Bohemia Platina ČLP/JRT/REG/322 26.4.2007 Svárkovský Milan VD
Jack Russell Terrier třída otevřená Touchstar Machbet CLP/JRT/611 9.4.2007 Martínková Jana V2, Res.CAC
Jack Russell Terrier mezitřída Samson Bohemia Platina ČLP/JRT/REG/534 11.1.2008 Hobzová Hana V1, CAC
Jack Russell Terrier mezitřída Agent od Andulky ČLP/JRT/468 18.10.2007 Machová Naděžda nepřítomen
Jack Russell Terrier mezitřída Lantaka Uk Hero CLP/JRT/655 29.8.2007 Dedková Ingrid V2, Res.CAC
Jack Russell Terrier třída mladých Abu Pemiko SPKP 192 23.1.2008 Demová Miroslava V1, CAJC, NM
Jack Russell Terrier třída dorostu Din-Don Bell Cinderella´s Ranch ČLP/JRT/828 19.11.2008 Klimešová Jana N1
Jack Russell Terrier třída dorostu Amadeus Little Big Jack ČLP/JRT/814 23.9.2008 Machová Naděžda nepřítomen
Japan-chin třída vítězů Ayscha Adoré z Podhájské chaloupky CMKU/JCH/2508/07 10.6.2007 Pechanová Jana V1, CAC, NV, BOB
Japan-chin třída otevřená Elegance ze Stříbrných nocí CMKU/JCH/2490/07 17.5.2007 Štěpánová Jitka V1, CAC
Japan-chin třída otevřená Maia od Mojského lesa ČMKU/JCH/2387/06/07 28.6.2006 Koutník Štěpán VD2
Japan-chin třída mladých Gei-Ginga Chin Untis CMKU/JCH/2646/08 3.5.2008 Skupá Simona V1, CAJC
Japan-chin třída mladých Fantazie ze Stříbrných nocí CMKU/JCH/2641/08 11.5.2008 Štěpánová Jitka V2
Japan-chin třída dorostu Joshi Fumi Chin Untis CMKU/JCH/2713/08 22.10.2008 Körnerová Pavla VN1
Japan-chin mezitřída Oshiwaro Stříbrný drak CMKU/JCH/2526/07 5.7.2007 Čekanová Jana V2, Res.CAC
Japan-chin třída dorostu Aiko-Ayashee Poleňská Arka CMKU/JCH/2742/08 25.11.2008 Jíchová Miloslava VN2
Japan-chin mezitřída Yasny Sokol Hin Satori ČMKU/JCH/2763/-09/08 12.3.2008 Rubášová Petra V1, CAC, NV
Japan-chin třída mladých Aillo od Kapradiny CMKU/JCH/2664/08 18.7.2008 Pechanová Jana V2
Japan-chin třída mladých Dai-Myo de la Bacska CMKU/JCH/2704/-08/08 1.5.2008 Koutník Štěpán V1, CAJC, NM
Japan-chin třída dorostu Asim-Aaíhuá Poleňská Arka CMKU/JCH/2741/08 25.11.2008 Jíchová Miloslava VN2
Japan-chin třída dorostu Akio Sakurový kvítek CMKU/JCH/2749/08 3.12.2008 Štěpánová Jitka VN1
Jezevčík - dlouhá - Králičí třída pracovní Berenika Elimar Doubrava CLP/JTK/73937 6.4.2007 Svobodová Lenka V1
Jezevčík - dlouhá - Králičí mezitřída Diana Elimar Doubrava CLP/JTK/75578 2.1.2008 Svobodová Lenka V1, CAC
Jezevčík - dlouhá - Králičí třída otevřená Eimy z Neratovické skalky ČLP/JTK/75593 4.1.2008 Nováková Magda V1, CAC, NV, BOB
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída pracovní Born z Lovcovny ČLP/J/70138 20.7.2005 Rendl Petr VD2
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída mladých Xilly Amery ČLP/J/76891 18.6.2008 Šindelářová Lucie V1, CAJC
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída pracovní Hela z Údolí vltavínů ČLP/J/70934 6.1.2006 Krýsl Petr VD1
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída vítězů Bor z Misné ČLP/J/63749/06 24.8.2002 Šajmovičová Beatriz V1, CAC, NV
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída pracovní Tono z Plešného jezera ČLP/J/73850/08 6.4.2007 Uzel Miroslav V1, CAC
Jezevčík - dlouhá - Standardní mezitřída Hugo z Dianských luk ČLP/J/75175 4.9.2007 Šajmovičová BEATRIZ D
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída mladých Adagio z Šedivinské stráně ČLP/J/75747 13.2.2008 Janušková Jana V1, CAJC, NM BIGJ1
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída mladých Clif z Dobevských strží ČLP/J/76930 6.6.2008 Uzel Miroslav D
Jezevčík - dlouhá - Standardní třída mladých Yukon Amery ČLP/J/76900 19.6.2008 Raab Václav VD
Jezevčík - dlouhá - Trpasličí třída pracovní Unita Gapro Bohemia ČLP/JTK/75515 13.12.2007 Procházková Gabriela V1
Jezevčík - dlouhá - Trpasličí třída otevřená Jacqueline v.d. Forstweihe ČLP/JTK/73362/09 7.11.2006 Tlacháč-Želina Radek nepřítomen
Jezevčík - dlouhá - Trpasličí mezitřída Debhórá Elimar Doubrava CLP/JTK/75579 2.1.2008 Svobodová Lenka V1, CAC, NV
Jezevčík - dlouhá - Trpasličí třída mladých Eiréné Elimar Doubrava CLP/JTK/77102 4.7.2008 Svobodová Lenka V1, CAJC, NM
Jezevčík - dlouhá - Trpasličí třída mladých Gáby z Revíru Jezevčiny ČLP/JK/76724 20.5.2008 Pifflová Irena VD2
Jezevčík - dlouhá - Trpasličí třída otevřená Teddy Gapro Bohemia ČLP/JTK/75279 4.10.2007 Procházková Gabriela VD
Jezevčík - dlouhá - Trpasličí mezitřída Dragar Elimar Doubrava CLP/JTK/75576 2.1.2008 Svobodová Lenka V1, CAC, NV, BOB BIG2
Jezevčík - drsná - Králičí třída mladých Vivian Svatoborský revír ČLP/JTK/77351 26.7.2008 Fialová Zuzana V1, CAJC, BOB
Jezevčík - drsná - Králičí třída dorostu Cilka od Chrudoše ČLP/JTK/77956 9.12.2008 Mottlová Alena VN
Jezevčík - drsná - Králičí mezitřída Albert Tety Běty ČLP/JTK/75353 20.10.2007 Lukešová Helena V1, CAC, NV
Jezevčík - drsná - Standardní třída veteránů Carka z Jezevčin ČLP/J/55187 5.8.1998 Hrůza František nepřítomen
Jezevčík - drsná - Standardní třída vítězů Zorinka Staccato Bohemia ČLP/J/70826 14.12.2005 Železná Alena V1, CAC
Jezevčík - drsná - Standardní třída pracovní Dejna od Řeky Lomnice ČLP/J/68753/07 17.2.2005 Karvánková Marcela V1, CAC, NV
Jezevčík - drsná - Standardní třída otevřená Aki ze Starých lesů ČLP/J/69493/06 3.6.2005 Moller Ladislav nepřítomen
Jezevčík - drsná - Standardní třída otevřená Dora z Ledecké zahrady ČLP/J/74658 23.6.2007 Staník Antonín V1, CAC
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Dubina od Petrboka ČLP/J/75203 1.9.2007 Petrbok Ivan VD4
Jezevčík - drsná - Standardní třída otevřená Angela z Florianovy chalupy ČLP/J/70171 14.7.2005 Doležal Miroslav VD2
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Aris Zorida ČLP/J/75379 12.10.2007 Železná Alena V2, Res.CAC
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Ryna od Vévody Huberta ČLP/J/75633 15.1.2008 Říha st. Tomáš V1, CAC
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Valentýnka od Řeky Lomnice ČLP/J/75774 12.2.2008 Plevkovi Jaroslav a Dana V3
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Axa Údražská cesta ČLP/J/76916 31.5.2008 Liška František D
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Foxi od Petrboka ČLP/J/76519 19.4.2008 Petrbok Ivan VD4
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Ara of Gituni ČLP/J/76015 16.3.2008 Popelka Jiří VD
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Asta of Gutuni ČLP/J/76013 16.3.2008 Konopík Josef VD
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Anny z Borovské myslivny ČLP/J/76293 3.4.2008 Stejskal Karel VD3
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Ali z Husína ČLP/J/75933 4.3.2008 Bahník Jan VD2
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Brona z Rakous ČLP/J/76164 4.4.2008 Brodský Lukáš VD1
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Alma z Vrbenské ČLP/J/76227 7.4.2008 Hořejš Jan D
Jezevčík - drsná - Standardní třída vítězů Argo ze Starých lesů ČLP/J/69492/06 3.6.2005 Moller Ladislav V1, CAC
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Gita ze Šumavské ČLP/J/76548 13.5.2008 Slavík František D
Jezevčík - drsná - Standardní třída otevřená Chyt z Husína ČLP/J/74431 22.5.2007 Zábran Jindřich VD2
Jezevčík - drsná - Standardní třída otevřená Graskin od Vévody Huberta ČLP/J/72842 17.9.2006 Pešek Jiří V1, CAC, NV, BOB BIG1
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Jak z Husína ČLP/J/75421 2.11.2007 Tuček Karel VD1
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Jim z Husína ČLP/J/75422 2.11.2007 Tuček Karel VD2
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Albi Zorida ČLP/J/75374 12.10.2007 Rada Jaroslav D4
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Ido z Edmaru ČLP/J/75408 24.10.2007 Zábran Jindřich D
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Akim z Borovské myslivny ČLP/J/76291 3.4.2008 Kovařík Jaroslav VD3
Jezevčík - drsná - Standardní mezitřída Mattis v.d. Königstannen ČLP/J/76562 10.2.2008 Majer Miloš D3
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Hardy od Petrboka ČLP/J/77445 4.8.2008 Petrbok Ivan VD2
Jezevčík - drsná - Standardní třída mladých Ozy Kamenný potok ČLP/J/77947 9.4.2008 Němcová Lenka V1, CAJC, NM
Jezevčík - drsná - Trpasličí třída vítězů .Ayashee Piccolo Boemo ČLP/JTK/70372/07 5.8.2005 Fialovi Vladimíra a František V1, CAC, NV
Jezevčík - drsná - Trpasličí třída mladých Claudie Ergens Moravia ČLP/JTK/7615 4.4.2008 Sedláčková Ivana V1, CAJC
Jezevčík - drsná - Trpasličí mezitřída Destiny Caen Morhen ČLP/JTK/75478 26.11.2007 Dvořáková Romana nepřítomen
Jezevčík - drsná - Trpasličí třída otevřená Gauner z Manětínské ulice ČLP/JTK/75719 24.1.2008 Janout Jindřich V1, CAC, NV
Jezevčík - drsná - Trpasličí třída mladých Tassilo von der Rottlinde VDH/DTK 08Z0274R 4.3.2008 Kindt Hartmut V1, CAJC, NM, BOB BIGJ3, BIG5
Jezevčík - hladká - Králičí třída vítězů Alien Tiffany Moravia ČLP/JTK/72950 5.10.2006 Cepáková Vlasta V1, CAC, NV, BOB
Jezevčík - hladká - Králičí třída mladých Wanilla Gapro Bohemia ČLP/JTK/77175 8.7.2008 Procházková Gabriela VD
Jezevčík - hladká - Králičí třída štěňat Bella Mia Celeste Cascata ČLP/JTK/78132 25.1.2009 Cepáková Vlasta VN
Jezevčík - hladká - Standardní třída pracovní Benny od Božské Arie ČLP/J/74603 17.6.2007 Boháč Vítězslav nepřítomen
Jezevčík - hladká - Standardní třída otevřená Honey z Vavřinečské hájovny CMKU/ČLP/J/74032 30.4.2007 Chodilová Markéta V1, CAC, NV, BOB BIG3
Jezevčík - hladká - Standardní třída otevřená Meryl Fino Bohemia ČLP/J/73244 12.12.2006 Tučková Jarmila V2, Res.CAC
Jezevčík - hladká - Standardní třída mladých Cilka z Týnské doliny ČLP/J/76646 12.5.2008 Hanzlíková Petra nepřítomen
Jezevčík - hladká - Standardní třída mladých Dixie z Tisovského háje ČLP/J/76786 22.5.2008 Kubíková Ludmila V1
Jezevčík - hladká - Standardní třída mladých Indian Cheiron Bohemia ČLP/J/77317 11.7.2008 Stöhrová Jitka VD1
Jezevčík - hladká - Trpasličí třída otevřená U Lu Lu Lisego nosa ČLP/JTK/78305 5.12.2007 Procházková Gabriela nepřítomen
Jezevčík - hladká - Trpasličí třída mladých Mixcolours Tergy ČLP/JTK/77112 18.6.2008 Krejzková Anna VD
Jezevčík - hladká - Trpasličí třída vítězů Bright Boy Dachchaus ČLP/JTK/70978/07 15.1.2006 Procházková Gabriela V1, CAC, NV
Jezevčík - hladká - Trpasličí třída mladých Wigo Gapro Bohemia ČLP/JTK/77174 8.7.2008 Procházková Gabriela V2
Jezevčík - hladká - Trpasličí třída mladých Formula Uspeha Optimus CLP/JTK/77918 25.3.2008 Krejzková Anna V1, CAJC, BOB BIGJ2
Kanárská doga třída vítězů Ave Cobra Ritakim CMKU/PPC/314/07 12.6.2007 Jorda Michal V1, CAC, NV
Kanárská doga třída otevřená Aja Reina Izabel CMKU/PPC/292/06 23.10.2006 Lukášková Dana nepřítomen
Kanárská doga třída mladých Debbie Moničin ráj ČMKU/PPC/347/08 8.8.2008 Volfová Jana VD1
Kanárská doga třída vítězů Kimi Show Xanti Land CMKU/PPC/276/05/05/07 11.4.2005 Lukášková Dana V1, CAC, NV, BOB
Karelský medvědí pes třída otevřená Tuikku Havurinteen CMKU/KMP/600/-07/07 26.5.2007 Kučerovi Milan + Alena V1
Karelský medvědí pes třída vítězů Brit od Starých dubů ČMKU/KMP/539/05/08 12.5.2005 Kučerovi Milan + Alena V1, CAC, NV, BOB
Katalánský ovčák třída vítězů Virko du Vanil des Artses 1/-05/04/05 19.9.2004 Čertík Lukáš V1, CAC, NV, BOB
Kavalír King Charles španěl třída veteránů Camelia z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/6069/01 25.2.2001 Číhalová Alena V2
Kavalír King Charles španěl třída veteránů Kessy Boom z Kamilkové zahrady CMKU/CKC/5865/00 20.9.2000 Kulhavá Marie V1
Kavalír King Charles španěl třída veteránů Darlee Lady Tempo-Krč CMKU/CKC/6222/01/02 19.5.2001 Diblíková Jindra nepřítomen
Kavalír King Charles španěl třída vítězů I Two Imagine Bony z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/8967/06/07 21.4.2006 Pínová Magdalena V1, CAC
Kavalír King Charles španěl třída vítězů Tarra Prokopská hvězda CMKU/CKC/8565/05 29.8.2005 Jelínkovi Alena a Václav V2, Res.CAC
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Gajané Felicita z Mokropes CMKU/CKC/9640/07 27.4.2007 Číhalová Alena V2, Res.CAC
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Dominica z Vrchu králů CMKU/CKC/9440/07 14.1.2007 Loudová Iveta VD4
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Feleen od Ptačí skály CMKU/CKC/9174/06 28.8.2006 Vetešníkovi Josef a Alena V1, CAC
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Camilla Orineiro CMKU/CKC/9652/07 16.5.2007 Klazarová Jana V3
Kavalír King Charles španěl mezitřída Blackie Gold Šťastný koutek CMKU/CKC/9889/07 5.10.2007 Svoboda Stanislav V4
Kavalír King Charles španěl mezitřída Hillary Carmen z Mokropes CMKU/CKC/9967/07 25.10.2007 Číhalová Alena V1, CAC
Kavalír King Charles španěl mezitřída Gracie Caroli Regis CMKU/CKC/9775/07 7.7.2007 Palán Jaromír V3
Kavalír King Charles španěl mezitřída Fiona Santana Gwellian CMKU/CKC/9978/07 1.11.2007 Jandová Ivana V2, Res.CAC
Kavalír King Charles španěl třída mladých Emilly Orineiro CMKU/CKC/10358/08 10.6.2008 Lebedová Andrea V
Kavalír King Charles španěl třída mladých Everlasting Love Flowers City CMKU/CKC/10150/08 5.3.2008 Štekrtová Ilona V3
Kavalír King Charles španěl třída mladých Kaishmar Cara Bella ČMKU/CKC/10611/08/08 23.1.2008 Špačková Daniela nepřítomen
Kavalír King Charles španěl třída mladých Fantasy z Vrchu králů ČMKU/CKC/10159/08 29.2.2008 Špačková Daniela nepřítomen
Kavalír King Charles španěl třída mladých Cherry an od Ptačí skály CMKU/CKC/10343/08 11.6.2008 Vetešníkovi Josef a Alena V4
Kavalír King Charles španěl třída mladých Bree Vivien Amor Real CMKU/CKC/10463/08 18.7.2008 Kulhavá Marie V
Kavalír King Charles španěl třída mladých Inspirace Black z Hradu Doubravka ČMKU/CKC/10504/08 7.8.2008 Špačková Jolana V1, CAJC
Kavalír King Charles španěl třída mladých Chante z Vrchu králů CMKU/CKC/10500/08 1.8.2008 Loudová Iveta V
Kavalír King Charles španěl třída mladých W Two Winifred Petty z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/10279/08 9.5.2008 Diblíková Jindra V2
Kavalír King Charles španěl třída mladých Noblessa Mo Arušava ČMKU/CKC/10438/08 19.6.2008 Siegrová Luďka V
Kavalír King Charles španěl třída mladých Justine Prokopská hvězda CMKU/CKC/10417/08 14.7.2008 JelínkoviI Alena a Václav V
Kavalír King Charles španěl třída dorostu Z Two Zuzana Lili z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/10612/08 4.12.2008 Diblíková Jindra VN1
Kavalír King Charles španěl třída štěňat Dakota Fanning Silver Capricorn CMKU/CKC/ 5.2.2009 Bedoui Alexandra VN3
Kavalír King Charles španěl třída štěňat Carioca Tre z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/10731/09 26.1.2009 Layerová Jana VN1
Kavalír King Charles španěl třída štěňat Caravella Tre z Usedlosti Újezdec CMKU/ 26.1.2009 Diblíková Jindra VN2
Kavalír King Charles španěl třída vítězů Enrico Peri Biely démon CMKU/CKC/9390/-06/06 13.7.2006 Hrdličková Eva V2, Res.CAC
Kavalír King Charles španěl třída vítězů Eden Black z Hradu Doubravka CMKU/CKC/9706 3.4.2007 Kmochová Blanka V1, CAC
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Jonáš z Cerekvické stráně CMKU/CKC/9018/06 21.5.2006 Kudláková Jana V
Kavalír King Charles španěl třída otevřená P Two Philip Chany z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/9564/07/09 23.4.2007 Budková Václava V
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Andor Telperion CMKU/CKC/7778/04/06 17.5.2004 Kociánová Eva V4
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Gallante Merlin Bohemia CMKU/CKC/9612/07 9.5.2007 Číhalová Alena V2, Res.CAC
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Cowley z Vrchu králů ČMKU/CKC/9072/06/07 2.6.2006 Špačková Daniela nepřítomen
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Da Vinci z Vrchu králů ČMKU/CKC/9439/07 14.1.2007 Špačková Jolana V3
Kavalír King Charles španěl třída otevřená Rakeltons Gentleman CMKU/CKC/9553/-07/06 28.11.2006 Diblíková Jindra V1, CAC, NV
Kavalír King Charles španěl mezitřída OSEI AFENG Sladká krása CMKU/CKC/9989/07 2.11.2007 Veleman Petr V2
Kavalír King Charles španěl mezitřída T Two  Tiramisu Many z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/10021/08 2.1.2008 Nedvědová Lenka V3
Kavalír King Charles španěl mezitřída Uncle Benz Dejvické údoli CMKU/CKC/9928/07 17.10.2007 Bedoui Alexandra V1
Kavalír King Charles španěl mezitřída Galán Caroli Regis CMKU/CKC/9773/07 7.7.2007 Palán Jaromír V4
Kavalír King Charles španěl třída mladých Disney Arinin sen CMKU/CKC/10016/07 21.12.2007 Dedinský Ivan V
Kavalír King Charles španěl třída mladých Yahoo Prokopská hvězda CMKU/CKC/10414/08 14.7.2008 Nováková Hana V
Kavalír King Charles španěl třída mladých Falko Syparo CMKU/CKC/10253/08 1.5.2008 Kmochová Blanka V1, CAJC, NM, BOB
Kavalír King Charles španěl třída mladých Loranka´s Branson ČMKU/xxx 15.1.2008 Špačková Daniela nepřítomen
Kavalír King Charles španěl třída mladých Filipe Bonimo CMKU/CKC/10190/8 22.3.2008 Báčová Jolana V2
Kavalír King Charles španěl třída mladých V Two Variety Fa z Usedlosti Újezdec CMKU/CKC/10117/08 23.2.2008 Švejda Jakub V
Kavalír King Charles španěl třída mladých Maxwell z Willanny CMKU/CKC/10625/-09/08 16.4.2008 Diblíková Jindra V4
Kavalír King Charles španěl třída mladých Fairy Prince z Buškova hradu CMKU/CKC/10070/08 5.2.2008 Krýslová Šárka VD
Kavalír King Charles španěl třída mladých Golden Fire z Vrchu králů CMKU/CKC/10393/8 11.6.2008 Mašita Miroslav, V
Kavalír King Charles španěl třída mladých Ivánek Ronny z Mokropes CMKU/CKC/10447/08 8.7.2008 Číhalová Alena nepřítomen
Kavalír King Charles španěl třída mladých Carpathian Secret Silver Capricorn CMKU/CKC/10181/08 24.3.2008 Jandová Ivana V3
Kavalír King Charles španěl třída dorostu Zippy Prokopská hvězda CMKU/CKC/10642/08 13.12.2008 Nováková Hana nepřítomen
Kavalír King Charles španěl třída dorostu Day Dream de Castelburry ČMKU/CKC/10790/-09/08 31.10.2008 Jandová Ivana VN1
Kavalír King Charles španěl třída štěňat Cipísek z Bellai CMKU/CKC/10717/09 14.1.2009 Křenková Petra VN1
Kavkazský pastevecký pes třída vítězů Audrey Něžný obr CMKU/KAO/2948/06 5.10.2006 Kocíková Naďa V2, Res.CAC
Kavkazský pastevecký pes třída vítězů Medová pusinka Erudit CMKU/KAO/3084/07 15.5.2007 Burianovi Dana a Michal V1, CAC, NV
Kavkazský pastevecký pes třída otevřená Dorra Zlatá studánka CMKU/KAO/2540/04/07 2.11.2004 Červená Eva VD1
Kavkazský pastevecký pes třída mladých Bella z Brosikova CMKU/KAO/3245/08 14.3.2008 Peteřík David V2
Kavkazský pastevecký pes třída mladých Brooklyn Něžný obr CMKU/KAO/3233/08 3.3.2008 Ryplová Helena V1, CAJC, NM
Kavkazský pastevecký pes třída dorostu V.I.P. Erudit CMKU/KAO/3373/08 11.12.2008 Srbová Alena VN1
Kavkazský pastevecký pes třída štěňat Listicka Armaghedon ČMKU/zažádáno 19.1.2009 Červená Eva N
Kavkazský pastevecký pes třída štěňat Giurza Echinus ČMKU/zažádáno 25.1.2009 Červená Eva VN1
Kavkazský pastevecký pes třída štěňat Cedra Bílý dům CMKU/KAO/3377/08 31.12.2008 Conkovi Miroslav nepřítomen
Kavkazský pastevecký pes třída vítězů Batir Rama Gele CMKU/KAO/3119 20.3.2007 Moravcová Marie V1, CAC, NV, BOB
Kavkazský pastevecký pes třída vítězů Finn z Údolí Kalspoltu CMKU/KAO/2594/05 16.1.2005 Conkovi Miroslav nepřítomen
Kavkazský pastevecký pes třída vítězů Cingis Nufira CMKU/KAO/3043/07 23.3.2007 Vágnerová Soňa V2, Res.CAC
Kavkazský pastevecký pes třída vítězů Loupežník Rumcajs Erudit CMKU/KAO/2981/06 3.12.2006 Burianovi Dana a Michal V3
Kavkazský pastevecký pes třída vítězů Edie Zlatá studánka CMKU/KAO/2855 10.5.2006 Sluková Edita nepřítomen
Kavkazský pastevecký pes třída otevřená Méďa Béďa Erudit CMKU/KAO/3082/07 15.5.2007 Burianovi Dana a Michal V1, CAC
Kavkazský pastevecký pes třída mladých Superman Erudit CMKU/KAO/3323/08 25.6.2008 Srbová Alena VD2
Kavkazský pastevecký pes třída mladých Dmitrij Baintha Brakk CMKU/KAO/3237/08 17.3.2008 Hartová Eva D
Kavkazský pastevecký pes třída mladých Démos Lištička CMKU/KAO/3311/08 3.7.2008 Ševčík Michal VD1
Kavkazský pastevecký pes třída dorostu Udatny Boyavoy Erudit CMKU/KAO/3360/08 8.12.2008 Srbová Alena VN1
Kerry blue terier třída vítězů Galaxia Blue Mystic Dvomaro ČLP/KBT/2329 26.7.2006 Vondráčková Věra V1, CAC, NV
Kerry blue terier třída otevřená Hearty Hannah Blue ČLP/KBT/2341 1.11.2006 Heřmánková Helena V1, CAC
Kerry blue terier mezitřída Guns N´roses Edbrios ČLP/KBT/2365 17.8.2007 Marešová Jana V1, CAC
Kerry blue terier třída mladých Imagine Blue Dvomaro ČLP/KBT/2383 11.4.2008 Heřmánková Helena V1, CAJC
Kerry blue terier třída mladých Gladys od Rytíře Malovce ČLP/KBT/2377 6.4.2008 Moravcová Jana VD2
Kerry blue terier třída vítězů Admiral Bluevic ČLP/KBT/2314/08 3.2.2006 Šmrhová Tereza V2, Res.CAC
Kerry blue terier třída vítězů Belmondo Bheliom Ontário CLP/KBT//06 6.12.2004 Sivková Žaneta V1, CAC
Kerry blue terier třída otevřená Grand Impresário Dvomaro PKR.III-57367 26.7.2006 Murawa Marek V1, CAC
Kerry blue terier mezitřída Yperit Braudag ČLP/KBT/2364 26.12.2007 Morgenstern Jaroslav V1, CAC, NV, BOB BIG4
Kerry blue terier třída dorostu Araon Hill of Tara ČLP/KBT/2399 25.11.2008 Borecká Ilona VN1
King Charles španěl třída veteránů Aretha Astra - Nera CMKU/KCS/468/01/02 1.1.2001 Lůzumová Vladimíra V1
King Charles španěl třída otevřená Francesca Flora ze Slunné stráně CMKU/CKC/9133/06 5.7.2006 Štětina Josef nepřítomen
King Charles španěl třída otevřená Ulri Monny Fapella Gray CMKU/KCS/827/07 30.6.2007 Kulhánková Andrea V1, CAC, NV
King Charles španěl třída mladých Elizabeth Stamíra CMKU/KCS/860/08 1.1.2008 Surmanová Zdeňka V2
King Charles španěl třída mladých Erna Stamíra CMKU/KCS/861/8 1.1.2008 Lůzumová Vladimíra V1, CAJC, NM
King Charles španěl třída vítězů Amedee de la Bacska CMKU/KCS/708/-06/05 2.9.2005 Kulhánková Andrea V1, CAC
King Charles španěl třída otevřená Hill z Valldemose CMKU/KCS/791/07/08 13.2.2007 Kulhánková Andrea V1, CAC, NV, BOB
Knírač malý - černá třída otevřená Macmaster´s Wilma In Black CMKU/KM/6140-07/07 28.3.2007 Kubincová Jiřina V1, CAC, NV, BOB BIG4
Knírač malý - černá třída mladých Faux Pas Carboneum CMKU/KM/6425/08 24.6.2008 Albl Josef V1, CAJC
Knírač malý - černá třída mladých Jordan Androis CMKU/KM/6442/08 17.7.2008 Haisová Miroslava V1, CAJC
Knírač malý - černostříbřitá třída veteránů Galaxy z Dixie ČMKU/KM/4705/99/01 20.8.1999 Šindelářová Michala V1
Knírač malý - černostříbřitá třída vítězů Attention Please z Dixie ČMKU/KM/6230/07 30.4.2007 Šindelářová Michala V1, CAC
Knírač malý - černostříbřitá třída otevřená Everlasting Love Grand Calvera CMKU/KM/5964/06/08 25.1.2006 Adámková Stanislava nepřítomen
Knírač malý - černostříbřitá mezitřída Mercedes Poslední skaut CMKU/KM/6336/08 24.2.2008 Křížová Marcela V1, CAC, NV, BOB
Knírač malý - černostříbřitá mezitřída Digby Dancing Happy Mafian CMKU/KU/6325/08 1.2.2008 Bláha Antonín V2
Knírač malý - černostříbřitá třída mladých Ebony in Happy Mafian CMKU/KM/6358/08 10.3.2008 Bláha Antonín V1, CAJC
Knírač malý - černostříbřitá třída mladých Lucky Star Silver Grand Calvera CMKU/KM/6467/08 16.8.2008 Králová Jitka V2
Knírač malý - černostříbřitá třída dorostu Playgirl Rezlark ČMKU/KM/6561/08 3.11.2008 Jarošová  Kateřina VN1
Knírač malý - černostříbřitá třída vítězů Noble Monument´s Encore CMKU/KM/6337-08/07/08 8.2.2007 Šindelářová Michala V1, CAC, NV
Knírač malý - černostříbřitá mezitřída Madoxx Poslední skaut CMKU/KM/6334/08 24.2.2008 Křížová Marcela V1, CAC
Knírač malý - černostříbřitá třída mladých Eternity Moment z Dixie CMKU/KM/6456/07 7.7.2008 Kubín Michal V1, CAC
Knírač malý - černostříbřitá třída mladých Karnak Silver Grand Calvera CMKU/KM/6412/08 3.5.2008 Adámková Stanislava nepřítomen
Knírač malý - pepř a sůl třída vítězů Ballantines Perfect Gift CMKU/KM/6961/06 12.12.2006 Rývorová Gabriela V2, Res.CAC
Knírač malý - pepř a sůl třída vítězů Guernica Knížete Sternenhocha CMKU/KM/6708/05/08 14.10.2005 Saková Vlasta V1, CAC
Knírač malý - pepř a sůl třída otevřená Dagmar Queen Quattrocento CMKU/KM/6991/07 20.2.2007 Šperl Jiří VD2
Knírač malý - pepř a sůl třída otevřená Icy Queen Moldau North ČMKU/KM/7049/07 28.5.2007 Kesselgruberová Eva V1, CAC, NV, BOB
Knírač malý - pepř a sůl mezitřída Jeanne D´Arc z Marzemu CMKU 20.6.2007 Goga Jozef V1, CAC
Knírač malý - pepř a sůl třída mladých Geronimo Lucky Star Astronaut CMKU/KM/7247/08 7.6.2008 Suchá Miroslava nepřítomen
Knírač malý - pepř a sůl třída mladých Astronaut Cherry Pi Empire CMKU/KM/7398/09 17.5.2008 Suchá Miroslava V1, CAJC
Knírač střední - pepř a sůl třída otevřená Dangle Dolly Bohemia Top Star CMKU/KS/7298/07 6.7.2007 Zajíčková Martina V1, CAC
Knírač střední - pepř a sůl mezitřída Hazard Hobby Alarm Beskyd CMKU/KS/7328/07 23.8.2007 Šprajcová Zdeňka V1, CAC, NV
Knírač střední - pepř a sůl třída otevřená Dr.Pepper Bohemia Top Star CMKU/KS/7297/07 6.7.2007 Zajíčková Martina V1, CAC, NV, BOB
Knírač střední - pepř a sůl třída mladých Viking Pepper Grand Calvera CMKU/KS/7569/08 7.7.2008 Vedralová Jaroslava V1
Knírač velký - černá třída mladých Summer Sun Radinie CMKU/KV/6098/08 9.7.2008 Vodrážková Petra V1, CAJC
Knírač velký - černá třída vítězů ST.BRILLANT Radinie CMKU/KV/4929/02/03 30.3.2002 Glänznerová Helena V1, CAC
Knírač velký - černá třída otevřená Safira z Destru CMKU/KV/5809/07 14.2.2007 Demeterová Petra V1, CAC, NV
Knírač velký - černá mezitřída Prime Brillance Radinie CMKU/KV/5898/07 2.7.2007 Glänznerová Helena V1, CAC
Knírač velký - černá mezitřída Cheila Věčný rival CMKU 14.10.2007 Djurovićová Vendulka V2, Res.CAC
Knírač velký - černá třída otevřená Larry King Radinie CMKU/KV/5765/06 4.11.2006 Kučera Miloň V1, CAC, NV, BOB BIG5
Knírač velký - černá mezitřída PHAUSTO Radinie CMKU/KV/5889/07 2.7.2007 Glänznerová Helena VD2
Knírač velký - černá mezitřída Quentin Radinie CMKU/VK/5946 23.9.2007 Želiborová Ludmila V1, CAC
Knírač velký - černá třída mladých Enzo de Pichera v řízení 10.5.2008 Kališová Jarmila V2
Knírač velký - černá třída mladých GrandGerro Goldest Danubius CMKU/KV/5981/08 27.2.2008 Hasenöhrlová Marie V1, CAJC, NM
Knírač velký - černá třída mladých Gambler Grim Goldest Danubius CMKU/KV/5978/08 27.2.2008 Kubelka Václav V3
Knírač velký - pepř a sůl třída mladých lussy Věčný rival CMKU/KV/6109/08 4.8.2008 Fialová Věra VD1
Knírač velký - pepř a sůl třída mladých Jack Věčný rival CMKU/KV/6063/08 15.6.2008 Zicha Josef V1, CAJC, BOB
Kolie dlouhosrstá třída vítězů Now or Never African Gold CMKU/CD/22223/07 27.3.2007 Matoušková Tereza V1, CAC
Kolie dlouhosrstá třída otevřená Baroness Brena Ronna Bohemia CMKU/CD/21853/05/08 23.5.2005 Matoušková Tereza V2, Res.CAC
Kolie dlouhosrstá třída otevřená Gift of Love African Gold CMKU/CD/21560/04 4.1.2004 Polívková Magdalena V3
Kolie dlouhosrstá třída otevřená Belle-Etoile-D´or de Cabrenysset CMKU/CD/22321/07/06 5.6.2006 Kucková Libuše V1, CAC, NV
Kolie dlouhosrstá mezitřída Power of Love African Gold CMKU/CD/22308/07 1.8.2007 Polívková Magdalena V1, CAC
Kolie dlouhosrstá mezitřída Blind Date Ever After CMKU/CD/22378/07 1.12.2007 Dobrodská Lucia V2
Kolie dlouhosrstá třída mladých Eowyn Dafy Žabí tůně CMKU/CD/22524/08 30.5.2008 Kratochvílová Miroslava V3
Kolie dlouhosrstá třída mladých Bewitching Eileen Noko Bohemia CMKU/CD/22517/08 23.5.2008 Přívozník František V2
Kolie dlouhosrstá třída mladých Ask An Answer from River Agara CMKU/CD/22548/08 3.7.2008 Matoušková Tereza V1, CAJC, NM BIGJ2
Kolie dlouhosrstá třída mladých Baabda Baffee Aratinga CMKU/CD/22429/08 17.2.2008 Kučerová Jana V4
Kolie dlouhosrstá třída otevřená Just To Be African Gold CMKU/CD/21898/05 4.7.2005 Reslerová Jitka V1, CAC, NV, BOB
Kolie dlouhosrstá třída otevřená Dream of Fluffy Lohrein CMKU/CD/21461/-03/03 26.1.2003 Kratochvílová Miroslava V2
Kolie dlouhosrstá mezitřída Quo Vadis African Gold CMKU/CD/22364/07 10.10.2007 Gogolínová Jitka V3
Kolie dlouhosrstá mezitřída Fill Královský dar CMKU/CD/22359/07 2.10.2007 Lindaurová Helena V2, Res.CAC
Kolie dlouhosrstá mezitřída Iridescent Designet for Solreven CMKU/CD/22374/07/06 31.7.2007 Kucková Libuše V1, CAC
Kolie dlouhosrstá mezitřída Zestful With You Noko Bohemia CMKU/CD/22342/07 18.9.2007 Pleslová Věra nepřítomen
Kolie dlouhosrstá třída mladých Ready To Go African Gold CMKU/CD/22445/08 8.3.2008 Reslerová Jitka V
Kolie dlouhosrstá třída dorostu Magic Fluffy Modrý Irys CMKU/CD/22614/08 8.11.2008 Kratochvílová Miroslava VN
Kolie krátkosrstá třída vítězů Artemis of Bohemia Balada CMKU/CK/148/07/08 6.1.2007 Tvrdí Šárka V1, CAC
Kolie krátkosrstá třída otevřená Delikatesa Nirreterrit CMKU/CK/136/06 2.12.2006 Petrušková Ilona V1, CAC, NV
Kolie krátkosrstá třída mladých Mary-Lou Kangasvuokon CMKU/CK/259/-08/08 5.5.2008 Havlíčková  Sabina V1, CAJC
Kolie krátkosrstá třída dorostu Natalain Tarragona ACA/8108 24.11.2008 Fridrichová Hana VN1
Kolie krátkosrstá třída otevřená A-Zanis Jezero Krudum CMKU/CK/105/06 13.7.2006 Fridrichová Hana V1, CAC
Kolie krátkosrstá třída vítězů Hot Shot Pinehillside´s CMKU/CK/204/-07/07 7.7.2007 Havlíčková  Sabina V1, CAC, NV, BOB
Kolie krátkosrstá mezitřída Black Space Leneli CMKU/CK/210/08 6.1.2008 Chvojanová Lada V1, CAC
Kooikerhondje mezitřída Evelien a ČLP/KOO/5 10.1.2008 Ondřej Tomáš nepřítomen
Kooikerhondje třída mladých Aramis z Ploužnické stáje ČLP/KOO/12 23.7.2008 Sommer Michal V1, CAJC, BOB
Labradorský retriever třída veteránů Brita Javys ČLP/LR/9558 7.11.1999 Rindošová Tereza nepřítomen
Labradorský retriever třída pracovní Apple Sorbon´s Legend SPKP 2642 27.2.2005 Dudova Sandra V2, Res.CAC
Labradorský retriever třída vítězů Anny od Dufků ČLP/LR/17992 8.1.2005 Hos Libor V1, CAC
Labradorský retriever třída pracovní Iris z Ročkova ČLP/LR/21744 19.8.2007 Klobučarová Dana nepřítomen
Labradorský retriever třída pracovní Abby Kate Cambrella ČLP/LR/20672 17.1.2007 Horníčková Jarmila V1, CAC
Labradorský retriever třída otevřená Jessie Ja-Sta Czech ČLP/LR/20883 9.2.2007 Braun Petr V2, Res.CAC
Labradorský retriever třída otevřená Adorn Apollo Thirteen ČLP/LR/21168 19.4.2007 Škopek Martin V3
Labradorský retriever třída otevřená Ornela z Pískovny ČLP/LR/6321/98 19.1.2007 Rendl Petr VD4
Labradorský retriever třída otevřená Axa z Tulákova revíru ČLP/LR/19335 2.2.2006 Voříšková Eva nepřítomen
Labradorský retriever třída otevřená Be Mine Lilly Sorbon´s Legend SPKP 3166 21.5.2006 Dudova Sandra V1, CAC, NV
Labradorský retriever třída otevřená Abby od Svaté Lucie ČLP/LR/21083 18.3.2007 Šerý Pavel nepřítomen
Labradorský retriever mezitřída Penelope z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/21655 25.7.2007 Jaroš Jan V1
Labradorský retriever třída mladých Honey-bee Misantos ČLP/LR/22040 24.1.2008 Eyerová Katarina V
Labradorský retriever mezitřída Zuzka z Bohyně lovu ČLP/LR/21772 15.9.2007 Pirnerovi Hana a Petr VD2
Labradorský retriever třída mladých Adélka z Kůjna CMKU 26.5.2008 Šobr Josef V2
Labradorský retriever třída mladých Original Star Royal Standard ČLP/LR/22962 28.7.2008 Fialová Martina nepřítomen
Labradorský retriever třída mladých Diana z Loveckého zámečku ČLP/LR/21967 25.12.2007 Kubíková Petra D
Labradorský retriever třída mladých Conny z Vltavotýnských lesů CLP/LR/22908 31.7.2008 Jeníček Jiří V4
Labradorský retriever třída mladých Samira Sable Blues ČLP/LR/22700 6.6.2008 Kostomlatská Petra V3
Labradorský retriever třída mladých Arin Bohemia Hunter ČLP/LR/22377 19.4.2008 Jung Radek V
Labradorský retriever třída mladých Lucky star Ithaka Bohemia ČLP/LR/22358 23.3.2008 Bártovi Gabriela V1, CAJC
Labradorský retriever třída mladých Akina z Českých strání ČLP/KR/22886 8.8.2008 Jakšová Jana V
Labradorský retriever třída vítězů Ash Amazing Frace ČLP/LR/16286/2005 28.11.2003 Horníčková Jarmila V2, Res.CAC
Labradorský retriever třída vítězů Cappuccino Górska Fantazja ČLP/LR/22708 29.10.2005 Klečková Alena V1, CAC
Labradorský retriever třída pracovní Budger Sorbon´s Legend SPKP 3162 21.5.2006 Dudova Sandra V1, CAC, NV, BOB BIG3
Labradorský retriever třída pracovní Brix Cyrcon Sagitarius ČLP/LR/18632 13.6.2005 Červený Luboš D
Labradorský retriever třída pracovní Aggo Black Ward ČLP/LR/21756 18.9.2007 Pechman Petr VD2
Labradorský retriever třída otevřená Jeff Ja-Sta Czech ČLP/LR/20880 9.2.2007 Braun Petr VD3
Labradorský retriever třída otevřená Garth od Tří jasanů ČLP/LR/20646 6.1.2007 Kratochvílová Jitka V1, CAC
Labradorský retriever třída otevřená Ruby z Novoveských lučin ČLP/LR/20738 7.2.2007 Gardeva Martina D
Labradorský retriever třída otevřená Nero z Muchovy boudy ČLP/LR/18670 10.7.2005 Rastrová-Lemberková Anděla V2, Res.CAC
Labradorský retriever třída otevřená Azzi Apollo Thirteen ČLP/LR/21167 19.4.2007 Žilinská Zuzana D
Labradorský retriever mezitřída Energy Rescator ČLP/LR/21598/2009 28.6.2007 Pirnerovi Hana a Petr V2
Labradorský retriever mezitřída Lab Treasure´s Erase and Rewind ČLP/LR/23258 7.2.2008 Bártovi Gabriela V1
Labradorský retriever třída mladých Alex z Kůjna ČLP/LR/22568 26.5.2008 Klimeš Jaroslav VD4
Labradorský retriever třída mladých Johnny Depp Artemis Gold ČLP/LR/22872 6.8.2008 Reznikova Alisa nepřítomen
Labradorský retriever třída mladých Black Jack Apollo Thirteen ČLP/LP/22415 22.4.2008 Havránek Jaroslav VD3
Labradorský retriever třída mladých Voody Bri-Col Black and White ČLP/LR/22344 15.4.2008 Stehlík Karel V2
Labradorský retriever třída mladých Athos z Kůjna ČLP/LR/22570 26.5.2008 Kolaříková Marianna V1
Labradorský retriever třída štěňat Jolly Joker Harmony Line ČLP/LR/23414 8.2.2009 Šnajdrová Petra nepřítomen
Landseer třída vítězů Bessi z Broučkova dvora CMKU/LS/382/07 22.5.2007 Ticháčková Zuzana V1, CAC, NV
Landseer třída otevřená Cleopatrha du Domaine de Val Kurlande 900/H/08 12.9.2007 Sicklinger Josef V1, CAC
Landseer třída mladých Bea od Bartelovca 912/4/08 29.12.2007 Sicklinger Josef V2
Landseer třída mladých Claudie Alvemia CMKU/LS/401/08 15.4.2008 Bořil Ladislav V1, CAJC
Landseer třída vítězů Zefir Buganka CMKU/LS/292/04/03 31.10.2003 Kopačka Josef V1, CAC, NV, BOB
Landseer třída otevřená Brian z Broučkova dvora CMKU/LS/379/07 22.5.2007 Kučerová Jana V1, CAC
Landseer třída otevřená Astor Osada CMKU/LS386/-08/07 15.8.2007 Klůsová Marie V2
Landseer třída otevřená Ergo White Sírius CMKU/LS/368/07 4.4.2007 Jelínková Ilona V3
Leonberger třída veteránů Bessy Končiny ČLP/L/2264/03 8.6.2000 Plojharová Petra V1 BIG3-veterán
Leonberger třída vítězů Celesta Najmurská cesta ČLP/L/3495 19.3.2005 Zeman Josef nepřítomen
Leonberger třída vítězů Bonnie B. Bora z Milotiček ČLP/L/3061/06 16.3.2003 Mrázová Martina V1, CAC
Leonberger třída otevřená Azza Foresta z Vaňovské stráně ČLP/L/3964 4.6.2007 Kaše Pavel V1, CAC
Leonberger třída otevřená Bonny Roy Happy Leon ČLP/L/3891 15.3.2007 Geratová Dagmar V2, Res.CAC
Leonberger třída otevřená Angie Elara ČLP/L/3779 16.10.2006 Baníková Alena V3
Leonberger mezitřída Aria von Benštej ČLP/L/4069 27.10.2007 Wimer Jiří V1, CAC, NV
Leonberger mezitřída Heriett C. Bora z Milotiček ČLP/L/3993 16.7.2007 Novotná Hana V2, Res.CAC
Leonberger mezitřída Brixie Od Katovického jezu ČLP/L/4048 26.9.2007 Plojharová Petra V4
Leonberger mezitřída Baboo Grace Leon Bohemia ČMKU/L/4097 1.12.2007 Hladová Tereza V3
Leonberger třída mladých Freana z Leonkovho Raja CMKU/L/4219/-08/08 26.1.2008 Plachetka Pavel V1, CAJC
Leonberger třída mladých Havanna vom Dreiburgenland CMKU/L/4263/08/08 28.7.2008 Šimkovská Anna V2
Leonberger třída dorostu Greis Wanetta Salve Leon ČLP/L/4286 9.12.2008 Krčmářová Hana VN2
Leonberger třída dorostu Gracy Winona Salve Leon ČLP/L/4282 9.12.2008 Šlehoferová Martina VN1
Leonberger třída dorostu Kordulka D. Bora z Milotiček ČLP/L/4273 4.12.2008 Kučerová Daniela N3
Leonberger třída štěňat Alza Bady z Vysokova CMKU/L/4300/09 18.1.2009 Čekalová Eva VN
Leonberger třída otevřená Denny Najmurská Cesta ČLP/L/3691 29.4.2006 Patřík Aleš V1, CAC, NV, BOB
Leonberger třída otevřená Artuš Quin Galaxy Oss ČLP/L/3637 27.2.2006 Vondráčková Zuzana V3
Leonberger třída otevřená Fido Nobert CMKU/L/3830/07 14.1.2007 Němec Oldřich V2, Res.CAC
Leonberger mezitřída Benji od Katovického jezu ČLP/L/4045 26.9.2007 Horváthová Hana VD
Leonberger třída mladých Aldibara´s Climbs mt Brdy in Czech ČLP/L/4156 5.9.2008 Bursová  Marcela, Ing. V1, CAJC, NM
Leonberger třída mladých Falcon Baron z Plaského údolí ČLP/L/4156 21.3.2008 Segečová Alena V2
Leonberger třída dorostu Basko vom Haus Schlüter 13.10.2008 Fuksová Kateřina VN2
Leonberger třída dorostu Gerry Carsten Salve Leon ČLP/L/4280 9.12.2008 Cimlová Ludmila N3
Leonberger třída dorostu Gordon Florian Salve Leon ČLP/L/4278 9.12.2008 Velecký Alois VN1
Lhasa Apso třída vítězů Just The One z Kybely Bohemia ČLP/LA/2790 4.11.2004 Hronová Jana V1, CAC, NV, BOB
Lhasa Apso třída mladých Ambra Dar Tibetu ČLP/LA/3013 20.1.2008 Zábranských Stanislav a Alena V1, CAJC
Lhasa Apso třída mladých Berta Dream Of Tibet ČLP/LA/3043 12.8.2008 Netušilová Andrea nepřítomen
Lhasa Apso třída štěňat Nangy z Kybely Bohemia ČLP/LA/3054 29.12.2008 Kočí Petr VN1
Lhasa Apso třída vítězů Endless Ragtime Lhasa Sungpo ČLP/LA/2776/06 15.10.2004 Kočí Petr V1, CAC, NV
Lhasa Apso třída mladých Bedřich Dream of Tibet ČLP/LA/3037 12.8.2008 Kohoutková Iveta V1, CAJC
Louisianský leopardí pes třída vítězů Atila Carmen Moravia Nreg/LC/107/04/06 21.9.2004 Pešek Martin V1, CAC
Louisianský leopardí pes třída otevřená Aranka z Břížku N Reg/LC/95/04/06 27.6.2004 Tikalská Zuzana VD2
Louisianský leopardí pes třída otevřená Ashley Venus Genetrix Nreg/LC/263/07/08 3.2.2007 Pešek Martin VD3
Louisianský leopardí pes třída otevřená Fiesta Šumící křídla NReg/LC/115/04 17.11.2004 Ježek František V1, CAC, NV
Louisianský leopardí pes mezitřída Angie z Weigu N Reg/LC/281/08 7.1.2008 Tikalská Zuzana VD1
Louisianský leopardí pes třída mladých Arky Besavej CMKU 297/08 6.2.2008 Veselková Ludmila VD1
Louisianský leopardí pes třída veteránů Adolf Šumící křídla NReg/LC/3/00/05 18.7.2000 Ježek František V1, Nejlepší veterán
Louisianský leopardí pes třída vítězů Auris Araraquara Nreg/LC/242/06 28.11.2006 Welserová Jitka V1, CAC, NV, BOB
Louisianský leopardí pes třída otevřená Ax Araraquara N-Reg/lc/243/06 28.11.2006 Takáčová Marie VD1
Louisianský leopardí pes třída otevřená Ares Zátoka snů N Reg./LC/126/05 27.2.2005 Kellnerová Hana nepřítomen
Louisianský leopardí pes mezitřída Aaron z Weigu N Reg/LC/274/08 7.1.2008 Tikalská Zuzana V1, CAC
Louisianský leopardí pes mezitřída Arnošt z Weigu Nreg/LC/278/08 7.1.2008 Novotná Karolína V2, Res.CAC
Louisianský leopardí pes třída mladých Alive Silver Devil´s Fang Nreg/LC/324/08/08 20.1.2008 Černohorská Regina V1, CAJC
Louisianský leopardí pes třída mladých Ajax Langdal Nreg/LC/303/08 16.2.2008 Červinková Hana VD2
Lvíček třída mladých De Victory Gral Bretorri CMKU/LED/632/08 6.8.2008 Janečková Ludmila V1, CAJC, NM, BOB
Maďarský ohař krátkosrstý třída pracovní Eysha Jantar Devil ČLP/MOK/1857/07 19.6.2007 Maternová Radka VD3
Maďarský ohař krátkosrstý třída pracovní Artemis z Královských vinic ČLP/MOK/2662 15.4.2007 Kovácsová Erika V2
Maďarský ohař krátkosrstý třída pracovní Ida z Mečkovské skály ČLP/MOK/2163 16.6.2005 Křivánková Jarmila V1
Maďarský ohař krátkosrstý třída otevřená Lexa z Mečkovské skály ČLP/MOK/2758 2.6.2007 Zemanová Markéta VD
Maďarský ohař krátkosrstý třída mladých Afra ze Zámeckých blat ČLP/MOK/2923 8.4.2008 Klabanová Věra VD3
Maďarský ohař krátkosrstý třída mladých Aischa Harangházi ČLP/MOK/2889 10.3.2008 Líbenek Petr V2
Maďarský ohař krátkosrstý třída mladých Axa Harangházi ČLP/MOK/2890 10.3.2008 Milotová Vladimíra V1
Maďarský ohař krátkosrstý třída pracovní Fox z Mečkovské Skály ČLP/MOK/1843 23.4.2004 Vostrá Lucie V1, CAC, NV, BOB
Maďarský ohař krátkosrstý třída otevřená Kid z Mečkovské skály ČLP/MOK/2487 13.11.2006 Černý Vladimír V2
Maďarský ohař krátkosrstý třída otevřená Adis Majlera ČLP/MOK/2576 9.3.2007 Hartmanová Jana V1
Maďarský ohař krátkosrstý třída mladých Cody Zlatý kámen ČLP/MOK/2926 10.4.2008 Schimmerová Tereza D
Maďarský ohař krátkosrstý třída dorostu Asset Luxor Fresch ČLP/MOK/3128 13.10.2008 Masopustová Alena VN
Malorská doga třída otevřená Atos Bianca-Marco CMKU/PPM/189/06/08 15.3.2006 Pampurík Petr V1, CAC, NV, BOB
Maltézský psík třída otevřená Arletha Dar života CMKU/MA/9045/07 8.3.2007 Tesařová Zdeňka D1
Maltézský psík třída mladých Mary Alice Young Sinphony Giallombardo Luciana 9,82E+14 23.2.2008 Ungerová Irma V2
Maltézský psík mezitřída Zaynab z Nového města CMKU/MA/9185/07 19.12.2007 Kynzlová Monika V1, CAC
Maltézský psík třída mladých CHER BLANCHE WEDDING DAY CMKU/MA/9219/08 3.2.2008 V1, CAJC, BOB BIG3
Maltézský psík třída vítězů Edmond Star Magic Maltese Soňa Mlezivová CMKU/MA/8989/06/08 24.10.2006 Ungerová Irma V1, CAC, NV
Maltézský psík třída mladých Sunnydale´s Aj Rohan Kor CMKU/MA/9343/-08/08 24.3.2008 Němcová Karla V1, CAJC, NM
Maltézský psík třída mladých Cedric od Bílé tlapky CMKU/MA/9226/08 21.4.2008 Míčová Monika V2
Malý hrubosrstý vendéeský basset mezitřída Tetratella z Mimoňské podkovy ČLP/PBG/296 13.8.2007 Jakubíková Jitka V1, CAC
Malý hrubosrstý vendéeský basset třída mladých Kirbie Avora ČLP/PBG/329 6.4.2008 Jelínková Kateřina nepřítomen
Malý münsterlandský ohař třída mladých Barny vom Untersberg CLP/MMO/9650 16.2.2008 Kindl Dušan V1
Mops třída vítězů Ashley Bublavý potůček CMKU/MOP/4468/07/08 2.2.2007 Voleská Jana V2, Res.CAC
Mops třída vítězů Krasivaja Pibaro iz Strogino CMKU/MOP/4772/-08/07 19.9.2007 Panýrek Patrik V1, CAC, NV
Mops třída otevřená Catrin Zlatá nymfa CMKU/MOP/4279/06 18.5.2006 Viktorová Renata V1, CAC
Mops třída mladých Amálka Šimíček CMKU/MOP/4978/8 3.6.2008 Viktorová Renata V4
Mops mezitřída Sheena Pibaro CMKU/MOP/4595/07 9.7.2007 Panýrek Patrik V1, CAC
Mops mezitřída Anna Andromedda Rozárka CMKU/MOP/4687/07 18.10.2007 Rejnková Kateřina D2
Mops třída mladých Decenta z Budislavských lesů CMKU/MOP/4994/08 27.7.2008 Konárková Andrea VD
Mops třída mladých Carolina Pibaro CMKU/MOP/4952/08 13.6.2008 Panýrek Patrik V2
Mops třída mladých Amélie Vesper Bohemia CMKU/MOP/4953/08 10.5.2008 Protiva Radek, D
Mops třída mladých Severnoe Sianie Valespes CMKU/MOP/5035/-08/08 18.3.2008 Šikulová Jana V3
Mops třída mladých Doris Bohemia Bilberry CMKU/MOP/4797/08 14.2.2008 Červenková Libuše V1, CAJC
Mops třída mladých Betsy Pibaro CMKU/MOP/4948/08 6.6.2008 Havlíček Miroslav VD
Mops třída vítězů Joshua Pibaro CMKU/MOP/4269/06 17.4.2006 Panýrek Patrik V1, CAC
Mops třída vítězů Klark Pibaro CMKU/MOP/4308/06/07 18.5.2006 Rudolfová Hana V2
Mops třída otevřená Aleks iz Strogino CMKU/MOP/4118/-05/05 25.5.2005 Panýrek Patrik V1, CAC, NV
Mops mezitřída Winston Pibaro CMKU/MOP/4699/07 23.10.2007 Shmaltsel Elena V2
Mops mezitřída Tom Dog-Lome CMKU/MOP/4630/07/08 12.8.2007 Červenková Libuše V1
Mops třída mladých Alf Mon Kelly CMKU/MOP/5028/08 9.9.2008 Nosková Jana V2
Mops třída mladých Zikmund Pibaro CMKU/MOP/4877/08 29.3.2008 Panýrek Patrik V1, CAJC, NM, BOB
Mops třída mladých Fouky Fouk Pug Otakon CMKU/MOP/5014/08 9.8.2008 Konečný Otakar V3
Německá doga - černá třída otevřená Aira Vanella Bohemia CMKU/ND/18409/06/08 24.5.2006 Landová Libuše V1, CAC
Německá doga - černá třída otevřená Kürass z Josefovských Bud CMKU/ND/18739/07 21.2.2007 Ondřichová Michaela nepřítomen
Německá doga - černá mezitřída Desert Rose Quincy Etc CMKU/ND/18954/07 20.8.2007 Jirsová Kateřina nepřítomen
Německá doga - černá třída mladých Angela Dream for Anastazie CMKU/ND/19227/08 19.4.2008 Zítková Marcela V1, CAJC
Německá doga - černá třída mladých Ebonny Hvězdný luh CMKU/ND/19230/08 22.4.2008 Svobodová Blanka VD2
Německá doga - černá třída vítězů Supreme Satan Grand Elegance CMKU/ND/18982/07/07/08 10.2.2007 Cardovi Martina a Karel V1, CAC, NV
Německá doga - černá třída otevřená Amadeus Agi-Lemark CMKU/ND/18146/05 19.6.2005 Helingerová Soňa VD2
Německá doga - černá třída otevřená Destino Silva Tarok CMKU/ND/19015/7 23.10.2007 Prucková Květoslava V1, CAC
Německá doga - černá třída mladých Chandler from Minitz CMKU/ND/19212/08 15.4.2008 Hrachovcová Karla V1, CAJC, NM
Německá doga - černá mezitřída Joulet Matibo Říčanská hvězda CMKU/ND/18978/07 14.9.2007 Kořínková Eva V1, CAC
Německá doga - modrá třída veteránů Agatha Robert´s Dog CMKU/ND/16276/01/02 16.1.2001 Sporková Jarmila V1, Nejlepší veterán
Německá doga - modrá třída vítězů Baccara vom Hause Schleicher CMKU/ND/18822 23.7.2006 Krsová Jitka V1, CAC, NV, BOB
Německá doga - modrá mezitřída Russy od Řeky Ondřejnice CMKU/ND/19027/07 25.10.2007 Ságnerová Barbora V1, CAC
Německá doga - modrá třída otevřená Angela Pacovský ranč CMKU/ND/18652/07 4.2.2007 Beranová Jana V1, CAC
Německá doga - modrá třída mladých Denny Hvězdný luh CMKU/ND/19220/08 18.4.2008 Štěpánovi J. a L.. VD2
Německá doga - modrá třída mladých Bedřiška von Mraque CMKU/ND/19318/08 25.6.2008 Mráčková Klára V1, CAJC, NM
Německá doga - modrá třída dorostu Ashley Brixen CMKU/ND/19435 14.9.2008 Vítková Tereza VN1
Německá doga - modrá třída vítězů Kundam dei Monti del Keraton CMKU/ND/18787/07/06 22.9.2006 Kučera Aleš V1, CAC, NV
Německá doga - modrá třída vítězů Montego Cevelob ČMKU/ND/18123/05/07 25.5.2005 Koubová Markéta V2, Res.CAC
Německá doga - modrá třída otevřená Billy z Honzovy chalupy CMKU/ND/19009/07 22.10.2007 Trkalová Miroslava VD1
Německá doga - modrá třída mladých Darius z Modrého ráje CMKU/ND/19117/08 27.2.2008 Vránová Stanislava V2
Německá doga - modrá třída mladých Berlusconi  Silvio von Mraque CMKU/DN/19315/08 25.6.2008 Řehák Jaroslav V1, CAJC
Německá doga - skvrnitá třída vítězů Ella Fitzgerald von Wiederholz CMKU/ND/18631/06/08 13.11.2006 Matysová Božena V1, CAC, NV, BOB
Německá doga - skvrnitá třída otevřená Emily Bohemia Abrus CMKU/ND/1906/08 11.1.2008 Cibulková Marika nepřítomen
Německá doga - skvrnitá třída otevřená Aschley Estrella Bohemica CMKU/ND/18639/06 2.10.2006 Navrátilová Hedvika V1, CAC
Německá doga - skvrnitá třída mladých Charlotte Catley Ranch ČMKU/ND/19387/08 21.8.2008 Prucková Květoslava V3
Německá doga - skvrnitá třída mladých Maiestas Říčanská hvězda CMKU/ND/19399/08 11.9.2008 Tůmová Daniela V1, CAJC
Německá doga - skvrnitá třída štěňat Letrissa Bohemica Hastav CMKU/ND/0 1.1.2009 Stavovčíková Hana VN1
Německá doga - skvrnitá třída mladých Enny Hvězdný luh CMKU/ND/19232/08 22.4.2008 Štěpánovi J. a L.. V2
Německá doga - skvrnitá třída vítězů Geronimo Říčanská hvězda CMKU/ND/18168/05 30.6.2005 Tůmová Daniela V1, CAC
Německá doga - skvrnitá třída otevřená Dunhill Bohemia Abrus CMKU/ND/18705/07 1.3.2007 Jeroušková Drahomíra Neposouzen
Německá doga - skvrnitá třída mladých Chapman from Minitz CMKU/ND/19213/08 15.4.2008 Smejkal Ivan V1, CAJC
Německá doga - žíhaná třída dorostu Iris from Minitz CMKU/ND/19447/08 18.10.2008 Navrátilová Hedvika VN1
Německá doga - žíhaná třída vítězů Elvis vom Hause Schleicher CMKU/ND/18820/07/0608 26.8.2006 Krs Josef V1, CAC, NV, BOB
Německá doga - žíhaná třída mladých Charlton Rendog CMKU/ND/19125/08 29.2.2008 Demjanenkovi Jana a Richard V1
Německá doga - žíhaná třída štěňat Khedsid Rendog ČMKU/ND/11275 31.1.2009 Ledvinová Hana VN1
Německá doga - žlutá mezitřída Georgie from Minitz CMKU/ND/16878/02/03 19.7.2007 Honzová Zuzana V1
Německá doga - žlutá třída mladých Italiana Rendog CMKU/ND/19347/08 9.8.2008 Patolánová Renata nepřítomen
Německá doga - žlutá třída mladých Fiesta Dogen-Sport CMKU/ND/19266/08 20.5.2008 Stavovčíková Ing. Hana V3
Německá doga - žlutá třída mladých ALEXIS Glencar Dog CMKU/ND/19163/8 13.3.2008 Olah Antonín V2
Německá doga - žlutá třída mladých Bilie Rose Arcondia CMKU/ND/19278/08 1.6.2008 Navrátilová Hedvika V1, CAJC, NM
Německá doga - žlutá třída vítězů Gerald from Minitz CMKU/ND/18937/7 19.7.2007 Smejkal Ivan V1, CAC
Německá doga - žlutá třída otevřená Pierre de Ulmer CMKU/ND/19051 26.9.2007 Patolánová Renata V1, CAC
Německá doga - žlutá třída otevřená Da Niro Bářin Sen ČMKU/ND/18719/07 10.3.2007 Kopelentová Naděžda VD2
Německý boxer - žíhaná třída vítězů Zombie od Stříbrňáku CMKU/BOX/11264/07 4.6.2007 Kokna František V1, CAC
Německý boxer - žíhaná mezitřída Arina od Pěšinky CMKU/BOX/11325/07 19.8.2007 Wirth Václav V2, Res.CAC
Německý boxer - žíhaná třída otevřená Lenite Bretorri CMKU/BOX/11093/07 10.4.2007 Janečková Ludmila V1
Německý boxer - žíhaná mezitřída Ontaria Jisuko ČMKU/BOX/11389/07 23.9.2007 Suchý Jiří V1, CAC
Německý boxer - žíhaná třída mladých Panda Six-er CMKU/BOX/11677/08 3.4.2008 Svojíková Irena V2
Německý boxer - žíhaná třída mladých Qyzzi z Dybohůrky CMKU/BOX/11817/08 6.6.2008 Lužná Barbora V1, CAJC
Německý boxer - žíhaná třída dorostu Benelli Vitae ČMKU/BOX/11987/08 14.10.2008 Kotchera Jan VN1
Německý boxer - žíhaná třída vítězů Lukas z Dybohůrky CMKU/BOX/10968/07 11.1.2007 Karbanová Markéta V1, CAC, NV, BOB BIG1
Německý boxer - žíhaná třída otevřená Endži z Dybohůrky CMKU/BOX/10573/06 21.4.2006 Dušková Růžena, V2, Res.CAC
Německý boxer - žíhaná třída otevřená Ozzy od Morového sloupu CMKU/BOX/11299/07 28.7.2007 Marx Jiří V1, CAC
Německý boxer - žíhaná třída otevřená Artush Deny Dog CMKU 28.4.2007 Landovská Ivana V3
Německý boxer - žíhaná třída otevřená Xando od Ivetky Vel-Om CMKU/BOX/10826/06 16.9.2006 Kováčiková Jana V4
Německý boxer - žíhaná třída mladých Fodan od Ivety CMKU/BOX/11860/08 27.7.2008 Kaplanová Eva V2
Německý boxer - žíhaná třída mladých Harvey Pešmar CMKU/BOX/11799/08 11.6.2008 Svojíková Irena V1, CAJC
Německý boxer - zlatá třída vítězů Wini z Dobohůrky CMKU/BOX/9325/03 23.11.2003 Karbanová Markéta V1, CAC, NV
Německý boxer - zlatá třída pracovní Asset Hébé Box CMKU/BOX/9565/04 4.6.2004 Šmídová Jana V1
Německý boxer - zlatá třída otevřená Sarah z Ringu CMKU/BOX/10941/06 12.12.2006 Břicháčová Renata VD2
Německý boxer - zlatá třída otevřená Alotrie Fenomén Giordimanie CMKU/BOX/11272/07 25.6.2007 Blašková Jana V1, CAC
Německý boxer - zlatá mezitřída Nicol z Dybohůrky CMKU/BOX/11420/07 18.10.2007 Karbanová Markéta V1, CAC
Německý boxer - zlatá mezitřída Olimpia Jisuko CMKU/BOX/11388/07 23.9.2007 Dvořáčková Zuzana V2, Res.CAC
Německý boxer - zlatá třída mladých Amika Boxemia Amica CMKU/BOX/11827/08 5.7.2008 Kdánová Monika VD4
Německý boxer - zlatá třída mladých Oona Optima grata CMKU/BOX/11566/08 16.2.2008 Joosz Holger V2
Německý boxer - zlatá třída mladých Bonnie z Železného dvora CMKU/BOX/11926/08 18.8.2008 Lajpoldová Iva V3
Německý boxer - zlatá třída mladých Bocca Hébé box CMKU/BOX/11932/08 5.8.2008 Ryantová Hana V1, CAJC
Německý boxer - zlatá třída dorostu Ramona Jisuko CMKU/BOX/12042/08 11.11.2008 Dvořáčková Zuzana VN1
Německý boxer - zlatá třída vítězů Unkas Czech Ja-Ka CMKU/BOX/11265/07 15.6.2007 Oberdörfer Miroslav V1, CAC
Německý boxer - zlatá třída veteránů Baskervill Buddha Tajpan CMKU/BOX/7273/99/01 3.12.1999 Martinů Michaela, V1, Nejlepší veterán
Německý boxer - zlatá třída vítězů Wirgill od Stříbrňáku CMKU/BOX/10661/06 25.6.2006 Kokna Tomáš nepřítomen
Německý boxer - zlatá třída pracovní Sir Sasha Czech Ja - Ka CMKU/BOX/10710/06/08 15.7.2006 Baxová Jitka nepřítomen
Německý boxer - zlatá třída pracovní Arp Corado Next of Kin ČMKU/BOX/10553/06/08 7.5.2006 Frolíková Věra V1, CAC
Německý boxer - zlatá mezitřída Scotty Krumbox Czech CMKU/BOX/11371/07 26.9.2007 Švecová Jaroslava V2, Res.CAC
Německý boxer - zlatá mezitřída Edy Edgardo CMKU/BOX/11240/07 17.6.2007 Nedvěd Václav V1, CAC
Německý boxer - zlatá třída mladých Paul Jisuko CMKU/BOX/11643/08 21.3.2008 Duffková Jindřiška nepřítomen
Německý boxer - zlatá třída mladých Afrim Gold Tequila CMKU/BOX/11792/08 13.6.2008 Krtek Václav V1, CAJC, NM
Německý honič třída otevřená Andy z Vílova ČLP/NBR/5 18.11.2007 Kacerovský František V1, CAC, NV, BOB
Německý honič třída mladých Charly von der Waldsiedlung ČLP/NBR/20 10.2.2008 Svejkovský Jiří V1, CAJC, NM
Německý křepelák třída pracovní Aki Sobětický revír ČLP/NK/2445/2008 12.5.2007 Jáchym Stanislav V1, CAC
Německý křepelák mezitřída Helen Svatoborský revír ČLP/NK/2536 2.1.2008 Fialová Zuzana V1, CAC, NV
Německý křepelák třída mladých Cilka z Radinova dvora ČLP/NK/2646 31.5.2008 Zajíček Ivo VD4
Německý křepelák třída mladých Clea z Radinova dvora ČLP/NK/2648 31.5.2008 Tomášek Vladimír V1, CAJC
Německý křepelák třída mladých Cita z Radilova dvora ČLP/NK/2649 31.5.2008 Tichý Petr VD2
Německý křepelák třída mladých Alba od Jana Rumla ČLP/NK/2587 11.4.2008 Říha Tomáš VD3
Německý křepelák mezitřída Henry Svatoborský revír ČLP/NK/2534 2.1.2008 Krliš František VD1
Německý křepelák třída mladých Baron od Zálužského potoka ČLP/NK/2541 29.2.2008 Poslík Karel D
Německý křepelák třída mladých Car z Kublovské vsi ČLP/NK/2632 14.5.2008 Mlnaříková Markéta V1, CAJC, BOB
Německý lovecký terier třída mladých Peggy Pstružná ČLP/JGT/18167 27.4.2008 Klíma Václav nepřítomen
Německý lovecký terier třída otevřená Dona Merom ČLP/JGT/17711/03 10.5.2007 Šála Antonín V1, CAC, NV
Německý lovecký terier třída mladých Petty Pstružná ČLP/JGT/18168 27.4.2008 Klíma Vladimír V
Německý lovecký terier třída mladých Dona Bejro Agi ČLP/JGT/18052 17.2.2008 Kučerová Soňa V
Německý lovecký terier třída pracovní Erik Svatoborský lovec ČLP/JGT/17369/07 28.6.2006 Paroubek Přemysl V1, CAC, NV, BOB
Německý lovecký terier třída otevřená Brok ze Smrčné ČLP/JGT/17905 21.7.2007 Fišer  Josef V1, CAC
Německý lovecký terier třída mladých Art ze Semické Labiny ČLP/JGT/18170 3.5.2008 Kaše Miroslav VD
Německý lovecký terier mezitřída Viktor z Bítovského lomu ČLP/JGT/17925 4.8.2007 Hrabec František VD
Německý lovecký terier třída mladých Zadar z Bítovského lomu ČLP/JGT/18205 19.5.2008 Dušek Vladimír Dostatečná
Německý ohař dlouhosrstý třída otevřená Bajka z Podzimních lovů ČLP/DO/8269 8.4.2007 Rot Aleš VD
Německý ohař dlouhosrstý třída otevřená Aska z Volenických luhů CLP/DO/8277 25.3.2007 Pokorná Marcela nepřítomen
Německý ohař drátosrstý třída pracovní Asta z Trnového vrchu ČLP/NDO/3646 9.7.2006 Vodička Stanislav VD2
Německý ohař drátosrstý třída mladých Arina z Porovnání ČLP/NDO/3837 31.12.2007 Pojar Stanislav VD1
Německý ohař drátosrstý třída pracovní Cita z Čelákovského mlýna ČLP/NDO/3591 30.4.2006 Kotlan MIlan V1
Německý ohař drátosrstý třída mladých Ajda z Porovnání ČLP/NDO/3836 31.12.2007 Černý Vladimír neposouzen
Německý ohař drátosrstý třída pracovní Hard z Plzínů ČLP/NDO/3719 16.4.2007 Machovec Karel V1, CAC, NV, BOB BIG4
Německý ohař krátkosrstý třída otevřená Gita z Ouhelí ČLP/KO/76521 12.2.2007 Kříž Jan V1, CAC
Německý ohař krátkosrstý třída pracovní Areta Cikorka ČLP/KO/76680 25.3.2007 Horáček Tomáš nepřítomen
Německý ohař krátkosrstý třída pracovní Desi z Lučkovic ČLP/KO/76583 9.2.2007 Brousil Stanislav V1, CAC, NV
Německý ohař krátkosrstý třída otevřená Ira od Nezdického potoka ČLP/KO/76460 31.12.2006 Šíma Jaroslav V2, Res.CAC
Německý ohař krátkosrstý třída otevřená Kela Kořenice ČLP/KO/76952 1.7.2007 Janda Jaroslav VD
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Arka Liškův Liol ČLP/KO/77309 10.3.2008 Švábek Jan VD
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Fida z Bachlu ČLP/KO/77382 4.4.2008 Pešek Josef nepřítomen
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Norma od Nezdického potoka ČLP/KO/77602 17.6.2008 Polák Milan V1, CAJC
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Fina z Bachlu ČLP/KO/77383 4.4.2008 Fiala Josef V3
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Aida Liškův liol ČLP/KO/77 306 10.3.2008 Kladivo Petr VD
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Asta od Bauera ČLP/KO/77404 14.4.2008 Šeráková Lucie V2
Německý ohař krátkosrstý třída pracovní Ibis od Nezdického potoka ČLP/KO/76452 31.12.2006 Kovařík Jindřich V1, CAC, NV, BOB
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Fin z Bachlu ČLP/KO/77380 4.4.2008 Lhotáková Pavla V2
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Flot z Bachlu ČLP/KO/77381 4.4.2008 Šlouf Jan nepřítomen
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Gery od Milavečských mohyl ČLP/KO/77485 22.4.2008 Duffek Jaroslav V1, CAJC
Německý ohař krátkosrstý třída mladých Ador Liškův Liol ČLP/KO/77304 10.3.2008 Krutina Tomáš VD3
Německý ovčák třída dorostu Aimy Jadrano CMKU/DS/71081/08 17.9.2008 Jarošíková Drahoslava VN2
Německý ovčák třída dorostu Enigma Mo-Vake CMKU/DS/70397/08 27.6.2008 Knížková Eliška VN1
Německý ovčák třída dorostu Qela z Daskonu CMKU/DS/70893/08 7.8.2008 Kabourek Milan nepřítomen
Německý ovčák třída dorostu Airin Stříbrné doly CMKU/DS/71824/08 17.11.2008 Turková Renata N3
Německý ovčák třída pracovní Enzo z Krupičkova mlýna CMKU/DS/57680/05/08 22.6.2005 Šmidmajer Jiří V1, CAC, NV, BOB
Německý ovčák třída dospívajících Thimm Gymor ČMKU/DS/66356/07 4.8.2007 Marková Pavlína VD1
Německý ovčák třída dorostu Artuš Jadrano CMKU/DS/71078/08 17.9.2008 Soušek František VN1
Německý ovčák třída mladých Chad Středohor CMKU/DS/69860/08 25.5.2008 Hrubá Renata VD1
Německý pinč mezitřída Dorra Doriana Harmony Star CMKU/NP/1603/07 6.11.2007 Lemešová Martina V1, CAC, NV, BOB
Německý pinč třída otevřená Corinna Black Bohemia CMKU/NP/1507/06/08 16.8.2006 Samcová Hana V1
Německý pinč mezitřída Avril od Čtyř bříz CMKU/NP/1595/07 27.10.2007 Kalčíková Věra VD3
Německý pinč mezitřída Rossa Rosmerry Rozárka CMKU/NP/1569/07 21.6.2007 Rejnková Kateřina V2
Německý pinč třída mladých Bonette od Čtyř bříz CMKU/NP/1638/08 17.4.2008 Kalčíková Věra V1, CAJC, NM
Německý pinč třída otevřená Don Cherry Harmony Star CMKU/NP/1599/07 6.11.2007 Lemešová Martina V1, CAC
Německý pinč mezitřída Albert od Čtyř bříz CMKU/NP/1588/07 27.10.2007 Michalčáková Iveta V1, CAC, NV
Německý pinč třída mladých Bonky od Čtyř bříz CMKU/NP/1632/08 17.4.2008 Kalčíková Věra V1, CAJC
Německý pinč třída mladých Jet Set Black Bohemia ČMKU/NP/1676/08 1.7.2008 Hašek Jaroslav VD3
Německý pinč třída mladých Benedikt od čtyř bříz ČMKU/NP/1631/08 17.4.2008 Suchá Jana V2
Německý špic - bílá - Malý třída otevřená Oddy První sníh CMKU/NS/8569/05/06 10.3.2005 Kopecká Vendula nepřítomen
Německý špic - bílá - Malý mezitřída Wonder Star Lukato Gold ČMKU/NS/9688/07 23.12.2007 Vašinová Lenka V1, CAC, NV, BOB
Německý špic - bílá - Střední mezitřída Ysimbay Elanor Lukato Gold ZReg/NS/9750/08 23.1.2008 Fidlerová Olga a Kateřina V1, CAC
Německý špic - bílá - Střední třída otevřená André Biele zlato SPKP 387/08 23.10.2006 Badinová Pavlína V1, CAC, NV, BOB
Německý špic - bílá - Střední mezitřída Soni První sníh CMKU/NS/9721/07 28.12.2007 Jiránková Marie V1, CAC
Německý špic - bílá - Střední mezitřída Ygor Legend of Lukato Gold ZReg/NS/9749/08 23.1.2008 Fidlerová Olga a Kateřina V2, Res.CAC
Německý špic - bílá - Velký třída mladých Athena Kyjská zahrada CMKU/NS/9871/08 12.5.2008 Bohuslav Pavel V1, CAJC
Německý špic - bílá - Velký třída otevřená Berry z Osečských hájů CMKU/NS/8561/05/06 23.2.2005 Puterová Miloslava V1, CAC, NV, BOB
Německý špic - černý a hnědý - Malý třída mladých Black Spirt Lukato Gold CMKU/NS/10022/08 26.8.2008 Fidlerová Olga a Kateřina V1, CAJC
Německý špic - černý a hnědý - Malý třída dorostu Enya z Šenku CMKU/NS/10104/08 9.11.2008 Rucklová Karolína VN
Německý špic - černý a hnědý - Malý třída mladých Gréta Csiri-Biri CMKU/NS/9856/-08/08 22.3.2008 Těhlová Petra V2
Německý špic - černý a hnědý - Malý třída vítězů Zorik Zlatý prach CMKU/NS/9077/06/07 30.5.2006 Těhlová Petra V1, CAC, NV
Německý špic - černý a hnědý - Malý třída mladých Folk z Tichého háje CMKU/NS/9945/08 27.6.2008 Rucklová Karolína V1, CAJC, NM, BOB BIGJ3
Německý špic - černý a hnědý - Trpasličí mezitřída Venda z Krásných koutů CMKU/NS/9506/07 21.6.2007 Košanová Jitka V1, CAC, NV
Německý špic - černý a hnědý - Trpasličí třída vítězů Elza od Jeleního vršku CMKU/NS/7757/02/06 10.12.2002 Pifflová Irena odstoupila
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída otevřená Charita Palumar CMKU/NS/9468/07 15.5.2007 Ryšavá Jaroslava V3
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída otevřená Debi Lachim CMKU/NS/9334/07 27.1.2007 Žebro Michal V1, CAC
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída otevřená Yrya Dafnis Nova CMKU/NS//06 26.7.2006 Stuchl Josef V4
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída otevřená Tess z Krásných koutů ČMKU/NS/8887/05/07 16.12.2005 Košanová Jitka V2, Res.CAC
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída mladých Enji z Tichého Háje CMKU/NS/9832/08 12.4.2008 Plachá Emilie V2
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída mladých Fiji z Tichého háje CMKU/NS/9946/08 27.6.2008 Rucklová Karolína V1, CAJC, NM, BOB
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída otevřená Lucius Kaveta Bohemia Kaveta Bohemia CMKU/NS 8974/06/08 22.2.2006 Gabrielová Šárka VD
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída otevřená Ursus z Hradu Pajreku CMKU/NS/8664/05 4.6.2005 Stuchl Josef V2
Německý špic - ostatní  barvy - Malý mezitřída Chris Orlovská perla CMKU/NS/9650/07 4.11.2007 Pištěková Michaela Pištěková V1, CAC, NV
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída otevřená Charlie Malé slunce CMKU/NS/9421/07A 31.3.2007 Nepokojová Helena V1
Německý špic - ostatní  barvy - Malý třída mladých George Golden General CMKU/10027 23.4.2008 Nováková Šárka V1, CAJC
Německý špic - ostatní  barvy - Střední třída otevřená Gimi Sandiré CMKU/NS/9331/07/08 22.1.2007 Pištěková Michaela V1, CAC, NV, BOB BIG2
Německý špic - ostatní  barvy - Střední třída otevřená Ronny z Lejancu CMKU/NS/9363/07/09 1.1.2007 Pokorný Jan V2, Res.CAC
Německý špic - ostatní  barvy - Trpasličí třída mladých Tequila Sunrise of little Gangsters Paradise CMKU/10045 17.6.2008 Nováková Šárka V1
Německý špic - ostatní  barvy - Trpasličí třída štěňat Liberti Lyiza Royal Poms zažádáno 7.1.2009 Nováková Šárka VN
Německý špic - ostatní  barvy - Trpasličí třída mladých Urio Lví domov CMKU/9974/08 3.7.2008 Nováková Šárka V1, CAJC, NM, BOB
Německý špic vlčí mezitřída Xaver Litožnická tvrz CMKU/NS/2102/07 7.9.2007 Smutná Štěpánka V1, CAC
Německý špic vlčí mezitřída Yvetka Litožnická tvrz CMKU/NS/2149/08 8.3.2008 Pečenka Luboš V1, CAC
Norský lundehund třída otevřená Avoin Paras Primus CMKU/NL/8/-07/07 16.3.2007 Kosinová Renata V1, CAC, NV, BOB
Norwich terier mezitřída Dayen Happy Naux ČLP/NOT/95 23.10.2007 Veverková Alena V1, CAC
Norwich terier třída vítězů Clara Happy Naux ČLP/NOT/86 5.1.2007 Uxová Nataša V1, CAC, NV
Norwich terier třída vítězů Nathan von den Zwei Eichen ČLP/NOT/77/07 25.9.2006 Nová Hana V1, CAC, NV, BOB
Novofundlandský pes třída otevřená Elisabeth Queen Wichrowe Laki ČMKU/NF/5159-05/05 15.6.2005 Lošťáková Irena nepřítomen
Novofundlandský pes třída otevřená Floo Braun od Trojské skály CMKU/NF/5274/06 3.2.2006 Matucha Bohumil V1, CAC, NV
Novofundlandský pes třída otevřená Ariel Sheena Verpi CMKU/NF/5299/07 22.4.2007 Čápová Renata nepřítomen
Novofundlandský pes třída mladých Aschanti Groli-Bären CMKU/5397/08 15.3.2008 Ledvina Jan V2
Novofundlandský pes třída mladých Little Bears Pice of my Heart CMKU/NF/5507/-09/08 5.8.2008 Salačová Martina V1, CAJC, NM BIGJ3
Novofundlandský pes třída vítězů Mefisto od Jihlavské brány CMKU/NF/4910/06 10.6.2003 Matucha Bohumil V1, CAC
Novofundlandský pes třída vítězů Caesar Jess Black Denis CMKU/NF/5198A/06 2.7.2006 Salačová Martina V2, Res.CAC
Novofundlandský pes třída pracovní Dumas od Trojské skály CMKU/NF/5015/04 3.4.2004 Čermáková Věra V1, CAC, NV, BOB
Novofundlandský pes třída otevřená Fripp z Broumovského panství CMKU/NF/5180/05/07 11.12.2005 Čunátová Eliška nepřítomen
Novofundlandský pes třída otevřená Enndy Schwarz od Trojské skály CMKU/NF/5119/05 19.6.2005 Juhászová Veronika V1, CAC
Novofundlandský pes třída otevřená Aaron Gomaru CMKU/NF/5286/07 28.3.2007 Kubát Miroslav V2
Novofundlandský pes třída mladých Edmond z Kazničovské hůrky CMKU/NF/5438/08 9.7.2008 Zichová Lucie V1, CAJC
Novofundlandský pes třída dorostu Atis od Bílého zámku CMKU/NF/4688/01 2.10.2008 Svoboda  Jiří VN
Papillon - 1,5-2,5 kg třída otevřená Mamba Anée CMKU/PAP/2300/07 10.6.2007 Kratochvílová Simona V1, CAC, NV, BOB
Papillon - 1,5-2,5 kg třída mladých Anička z Hradu Pajreku ČMKU/PAP/2487/08 6.6.2008 Babková Romana neposouzen
Papillon - 1,5-2,5 kg třída mladých Queeny Anée CMKU/PAP/2528/08 27.8.2008 Špičková Miroslava V1, CAJC
Papillon - 1,5-2,5 kg třída otevřená Arnold Šumavská vločka CMKU/PAP/1598/04 19.1.2004 Špičková Miroslava V1, CAC
Papillon - 1,5-2,5 kg mezitřída Vikonnt z Hradu Pajreku CMKU/PAP/2368/07 10.12.2007 Kadlecová Marie V1, CAC, NV
Papillon - 2,5 - 4,5 kg třída mladých Oliver Twist Toymaker´s CMKU/PAP/2597/09/08 7.5.2008 Urbancová Petra V1, CAJC, NM, BOB
Papillon - 2,5 - 4,5 kg třída mladých Laura Brilliant Bohemia CMKU/PAP/2447/08 6.4.2008 Drahuská Hana V1, CAJC
Parson Russell Terrier třída pracovní Dee Dee Lambad Gold Florén ČLP/PRT/629/08 3.1.2006 Sochorová Aneta V1
Parson Russell Terrier třída otevřená Hellcat Elvire Gold Florén ČLP/PRT/935 15.4.2007 Kolbeková Petra V2
Parson Russell Terrier třída otevřená Fadwa Shakir Gold Florén ČLP/PRT/853/08 2.1.2007 Sochorová Aneta V1, CAC, NV
Parson Russell Terrier třída otevřená Cassiopea Sonix ČLP/PRT/985 10.6.2007 Demjaničová Jana V3
Parson Russell Terrier třída otevřená Bernie Andreas Dresden´s Bomba ČLP/PRT/990 24.5.2007 Šímová Andrea VD4
Parson Russell Terrier třída otevřená Ailyn z Bukovských lesů ČLP/PRT/901 21.2.2007 Holá Klára VD
Parson Russell Terrier mezitřída Nikita Obornicki Nornik ČLP/PRT/1097 23.10.2007 Duhárová Alena V1, CAC
Parson Russell Terrier mezitřída Xtravagant Baby z Jeřeně ČLP/PRT/993 26.6.2007 Veselá Šárka VD
Parson Russell Terrier třída mladých DC Double Dresden´s Bomba ČLP/PRT/1165 26.4.2008 Klonfarová Vlasta V2
Parson Russell Terrier třída mladých Berta z Nového  Sedliště ČLP/PRT/1221 1.7.2008 Houf Ivan VD
Parson Russell Terrier třída mladých Cira Kutcher-Chan CLP/PRT/1144 31.3.2008 Šindelářová Lenka V1
Parson Russell Terrier třída štěňat Miss a Mobydick Gold Florén ČLP/PRT/1352 31.12.2008 Pokorný Bedřich VN1
Parson Russell Terrier třída mladých Keira Satin Gold Florén CLP/PRT/1177 1.6.2008 Kučera Miroslav VD
Parson Russell Terrier třída vítězů Dougles Mandylion ČLP/PRT/ZReg/495/06 15.3.2005 Felixová Alexandra V1, CAC, NV, BOB
Parson Russell Terrier třída otevřená Chico Tannenbruck ČLP/PRT/769/08 4.7.2006 Kynclová Dagmar V1, CAC
Parson Russell Terrier mezitřída Bronco White Fascinacion ČLP/PRT/1084 12.1.2008 Pečová Jana V1
Parson Russell Terrier třída mladých Celebrik z Buršických pastvin ČLP/PRT/ 1269 24.8.2008 Veselá Šárka VD
Parson Russell Terrier třída mladých Alpacino Happy Florén ČLP/PRT/1213 8.6.2008 Svatková Petra D
Parson Russell Terrier třída mladých Aiven Chico Libami SPKP 191 14.6.2008 Kunert Branislav nepřítomen
Parson Russell Terrier třída dorostu Bells Happy Florén ČLP/PRT/1291 24.9.2008 Pokorná Petra VN1
Patterdale terier třída mladých Olina Kaicul SPKP RG 147 2.5.2008 Sopek Milan VD
Patterdale terier mezitřída Edith Srdcové eso CLP/PAT/N REG/504 1.10.2007 Hodová Zuzana V1, CAC, NV, BOB BIG1
Patterdale terier třída otevřená Alf z Otěšického lesa ČLP/PAT/NReg/278 29.5.2004 Berka Zdeněk VD
Patterdale terier třída mladých Gucci Srdcové eso ČLP/PAT/NReg/531 29.5.2008 Hodová Zuzana nepřítomen
Pekingský palácový psík třída veteránů G-Diago Onyxový diadém CMKU/PPP/3276/00 21.11.2000 Hrůzová Marie V1, Nejlepší veterán
Pekingský palácový psík třída mladých Isolde Black Chrám nebes CMKU/PPP/4206/08 25.7.2008 Hanzalanderová Michaela V1, CAJC
Pekingský palácový psík třída mladých Isis Chrám nebes CMKU/PPP/4205/08 25.7.2008 Hanzalanderová Michaela VD2
Pekingský palácový psík mezitřída Lina Tekiba CMKU/PPP/4133/07 8.10.2007 Peroutka Ladislav V1, CAC, NV
Pekingský palácový psík třída vítězů Tanita Achátová záře CMKU/PPP/4020/06 25.4.2006 Dusík Milan V1, CAC
Pekingský palácový psík třída otevřená Kamyr Tekiba CMKU/PPP/4052/06/08 28.11.2006 Peroutka Ladislav V1, CAC, NV, BOB
Pekingský palácový psík třída vítězů Archie Best Boy Bohemia Orchis CMKU/PPP/4091/07/08 9.7.2007 Vitujová Olga nepřítomen
Pekingský palácový psík třída otevřená Fidel Onyxový diadém ČMKU/PPP/4038,06 30.7.2006 Kroftová Bedriška V2, Res.CAC
Pekingský palácový psík mezitřída Charway Chrám nebes CMKU/PPP/4141/07 12.11.2007 Hanzalanderová Michaela V1, CAC
Pekingský palácový psík mezitřída Chickie Black Chrám nebes CMKU/PPP/4142/07 12.11.2007 Hanzalanderová Michaela V2, Res.CAC
Pekingský palácový psík třída mladých Charming Gift of Bohemia Orchis CMKU/PPP/4213/08 1.9.2008 Vitujová Olga nepřítomen
Pekingský palácový psík mezitřída Ai-Thung-C Koiboto Yume CMKU/PPP/4169/08 11.3.2008 Radvanská Libuše V3
Pekingský palácový psík třída dorostu Harry Jir-Bo CMKU/PPP/4247/08 9.12.2008 Švecová Bohuslava VN1
Peruánský naháč - Malý mezitřída D´akampana du pays Gabaye Z Reg/PEN/649/-08/08 5.3.2008 Thonová Milena V1, CAC
Peruánský naháč - Malý třída vítězů Amigo Sam Luramion CMKU/PEN/478/06/08 1.3.2006 Dospivová Lenka V1, CAC
Peruánský naháč - Malý třída mladých Exqisa Frutt Amore Anika Vevos CMKU/PEN/593/08 30.5.2008 Kotoučová Zdeňka V1, CAJC, BOB
Peruánský naháč - Střední mezitřída Avalanche Milthon Bohemia CMKU/PEN/561/07 13.11.2007 Thonová Milena V1, CAC
Peruánský naháč - Střední třída mladých Ela Vanilka Anika Vevos CMKU/PEN/591/08 30.5.2008 Eliášovi Marta a Jan V1, CAJC, NV, BOB BIGJ1, BODJ
Peruánský naháč - Střední třída mladých Allqu Aypu Sapa Inka CMKU/PEN/598/08 9.6.2008 Mikešová  Martina V1
Phaléne třída vítězů Diamond Star Tennant CMKU/PH/2212/07 20.2.2007 Krupková Eva V1, CAC, NV, BOB
Pointer třída mladých Bessy od Spálené louky ČLP/POI/10457 22.6.2008 Hrachovcová Miloslava VD1
Pointer třída mladých Zar z Mešinské hájovny ČLP/POI/10400 16.2.2008 Kumštýř Jiří V1, CAJC, NM BIGJ2
Polský chrt třída vítězů Zadziorny  Zuch Confidence Interval. CLP/PCH/9 14.4.2006 Bláhová Barbora V1, CAC, NV
Polský chrt třída mladých Baldwin Xantusia ČLP/PCH/14 18.4.2008 Vlčková Romana V1, CAJC, BOB BIGJ1, BIG4
Polský honič třída dorostu Czart z Beskidskich Wysp KW.VI-445/OP 12.10.2008 Kesl Ervín nepřítomen
Polský ovčák nížinný třída vítězů Ponwood´s Paula VDH/APH 2003.2683 28.6.2003 Bruns Barbara V1, CAC, NV
Polský ovčák nížinný třída mladých Fatima Franzesca z Bábiny strouhy CMKU/PON/472/08 19.4.2008 Smolák Jaroslav V1, CAJC
Polský ovčák nížinný třída mladých Ponadto Kruzson PKR.I-61895 S 25.4.2008 Bruns Barbara V1, CAJC, NM, BOB BIGJ1
Porcelaine třída dorostu Amon Andělský hrad ČLP/POR/36 19.11.2008 Vendula Joudalová Alena VN1
Pražský krysařík - černá s pálením třída veteránů Evička Černá orchidej NReg./PK/1362/98/01 8.11.1998 Kopečková Emilie V1, nejlepší veterán BIG2-veterán
Pražský krysařík - černá s pálením třída vítězů Renka Černý ranch N Reg/PK/2297/05 8.4.2005 Novoveská Lucie V1, CAC, NV
Pražský krysařík - černá s pálením třída otevřená Emily z Jeřic Nreg/PK/2337/05/07 26.6.2005 Fišerová Hana VD2
Pražský krysařík - černá s pálením třída otevřená Cácorka z Města lesů NReg/PK/2627/07 6.1.2007 Tomášková Jaroslava V1
Pražský krysařík - černá s pálením třída mladých Dianka od Litického kostela Nreg/PK/3028/08 25.6.2008 Tomaschko Petr V1, CAJC
Pražský krysařík - černá s pálením třída mladých Izis Bára chov NReg/PK/2906/08 8.2.2008 Poláčková Šárka V2
Pražský krysařík - černá s pálením třída štěňat Beata Royal Genesis Nreg/PK/3149/08 20.12.2008 Svobodová Blanka VN1
Pražský krysařík - černá s pálením třída štěňat Babu Royal Genesis Nreg/PK/3148/08 20.12.2008 Fišerová Hana VN2
Pražský krysařík - černá s pálením třída veteránů Adolf Kašpar Spero meliora N Reg/PK/1609/00/04 16.6.2000 Hrbková Jana V2
Pražský krysařík - černá s pálením třída veteránů Enn Černá orchidej NReg./PK/1361/98/04 8.11.1998 Kopečková Emilie V1, nejlepší veterán
Pražský krysařík - černá s pálením třída otevřená Adámek od Litického kostela Nreg/PK/2323/05/06 7.6.2005 Černá Marie V1, CAC, NV
Pražský krysařík - černá s pálením třída dorostu Alfrédek z Pašerácké lávky N Reg./PK/3108/08 30.10.2008 Břízová Vendula VN1
Pražský krysařík - ostatní barvy třída mladých Popelka Spero meliora NReg/PK/2930/08 12.3.2008 Hrbková Jana V1, CAJC
Pražský krysařík - ostatní barvy třída mladých Oldřich Spero meliora CMKU N/Reg/Pk/2875/07 31.12.2007 Hrbková Jana V2
Pražský krysařík - ostatní barvy třída mladých Samson z Etaru N Reg/PK/3012/08 22.6.2008 Macků Petr V1, CAJC, NM, BOB BIGJ2, BIG3
Pudl - apricot - Malý třída mladých Wasabe Maria Magdalensis CMKU/P/15699/08 22.7.2008 Josef Lenk Romana VD
Pudl - apricot - Malý třída mladých Henie Kladenská romance CMKU/P/15617 17.6.2008 Kotelenská Jana V1, CAJC, NM, BOB
Pudl - apricot - Střední třída vítězů Noel Aureus Ytaner CMKU/P/13759/04/07 9.5.2004 Falter Marie V1
Pudl - bílá - Toy třída vítězů Sara Szemrowicki Dworek PKR.IX 46938 10.5.2005 Kwapisz Malorzata a Krzysztof V1, CAC, NV, BOB
Pudl - bílá - Toy třída mladých Catty z Vrchu Vítkov ČLP/P/15687 16.7.2008 Rakovcovi Tereze a Zdena V1, CAJC
Pudl - černá - Malý třída mladých Damisela De Nigromanta ČLP/P/15679 11.7.2008 Grünfeldovy Sandra a Vlasta V1, CAJC, NM, BOB
Pudl - černá - Malý mezitřída Coct Greka Nova ČLP/P/15343 23.10.2007 Horáková Ivana V1, CAC, NV
Pudl - černá - Střední třída otevřená Elizabeth Black Al Vavro CMKU/P/15029/07 6.3.2007 Blažková Taťána V1, CAC, NV
Pudl - černá - Střední třída mladých Active Tracy Anarchia CMKU/P/15553/08 13.4.2008 Frantová Zuzana V2
Pudl - černá - Střední třída mladých Gorida De Nigromanta ČLP/P/15676 30.6.2008 Grünfeldová Sandra V1, CAJC, NM, BOB BIGJ1
Pudl - černá - Střední třída mladých Corsario De Nigromanta ČLPÚP/15673 30.6.2008 Thorburn Eliška a John V1, CAJC
Pudl - černá - Střední třída dorostu Opium Noir z Altheyrosei CMKU/P/15773/08 4.10.2008 Tesařová Michaela VN1
Pudl - černá - Toy třída mladých Angelina Lucky Princess CMKU/P/15501/08 31.3.2008 Horská Petra V1, CAJC, NM
Pudl - černá - Velký třída mladých Ambrosia Black Royal Bohemia CMKU/P/15668/08 30.7.2008 Kaněrová Gabriela nepřítomen
Pudl - černá - Velký třída mladých That´s My Girl Pin Up Panthers CMKU15732 4.5.2008 Nováková Šárka nepřítomen
Pudl - černá - Velký třída mladých Ashley Black Royal Bohemia CMKU/P/15667/08 30.7.2008 Bendel Andrea V1, CAJC
Pudl - hnědá - Malý mezitřída Franceska Fatty Bohemia Hannah CMKU/P/15335/7 14.9.2007 Benešová Blažena V1
Pudl - hnědá - Střední třída vítězů Beatus Fantazia Brown ČLP/P/14800 7.9.2006 Tesařová Michaela V1, CAC, NV
Pudl - hnědá - Střední třída otevřená Calif Fantazia Brown CMKU/P/15388/07 9.12.2007 Turek Jiří V1, CAC
Pudl - hnědá - Velký třída otevřená Abby Brown Lady Sorbonna ČLP/P15434 29.1.2008 Bělohradští Radka a Vít V1, CAC, NV, BOB
Pudl - stříbrná - Malý třída vítězů Elizabeth Silver Kladenská romance CMKU/P/1566/07 9.6.2007 Kotelenská Jana V1, CAC
Pudl - stříbrná - Malý třída otevřená Casablanca Gris z Nového království CMKU/P/15295/07 11.9.2007 Blahovi Jitka a Dušan V1, CAC, NV, BOB
Pudl - stříbrná - Malý třída otevřená Vinona Elegans Sokom ČLP/P/14877/06 2.10.2006 Rakovcovi Tereze a Zdena V2, Res.CAC
Pudl - stříbrná - Malý třída otevřená Xerica Silver z Luhačovické Kolonády CMKU/P/15143/07 3.6.2007 Kulštránková Lucie VD
Pudl - stříbrná - Malý mezitřída Constantin Gris z Nového království CMKU/P/15296/07 11.9.2007 Blahovi Jitka a Dušan V1, CAC, NV
Pudl vícebarevný - Malý třída vítězů Fama Kamínek pahorku N Reg./PV/753/06 21.10.2006 Němečková Petra V1, CAC, NV, BOB
Pudl vícebarevný - Malý třída otevřená Colour Kaschmir Elishia von der Silbermowe Nreg/PV/772/07/07 19.1.2007 Kovaříková Dana V1, CAC
Pudl vícebarevný - Malý třída dorostu Zoe Phantom Envisan Nreg/PV/845/08 30.11.2008 Kovaříková Dana VN1
Pudl vícebarevný - Střední třída vítězů Sophia Harlekin Envisan NReg/PV/744/06 23.9.2006 Kovaříková Dana VD1
Pudl vícebarevný - Velký třída otevřená Born to party of Nathalie´s Pride N Reg/PV/797/07/07 26.8.2007 Němečková Petra V1, CAC, NV, BOB BIG2
Puli - černá mezitřída Ajša Puszta Vadvirága CMKU/PUL/61/07 29.11.2007 Ticháčková Zuzana V1, CAC, NV, BOB
Pyrenejský horský pes třída vítězů Tája Farma štěkot CMKU/PHP/560/06 28.11.2006 Čertík Lukáš V2, Res.CAC
Pyrenejský horský pes třída vítězů Bianca Blatka CMKU/PHP/482/05 7.10.2005 Horáčková Anna V1, CAC
Pyrenejský horský pes třída otevřená Gaelin du Champ d´ Ours CMKU/PHP/631/07/07 19.4.2007 Karmazinová Petra V1, CAC
Pyrenejský horský pes mezitřída Xanada Farma Štěkot CMKU/PHP/636/07 26.12.2007 Říhová Alžběta V1, CAC, NV
Pyrenejský horský pes třída vítězů Alfi Pyristamo CMKU/PHP/630/-07/07 6.4.2007 Čertík Lukáš nepřítomen
Pyrenejský horský pes třída vítězů Alpino Pyristamo PKR.II-92091 6.4.2007 Bochan Krystyna V1, CAC, NV, BOB
Pyrenejský horský pes třída otevřená Alta Colinas Gromgutt CMKU/PHP/563/-07/06 11.11.2006 Horáčková Anna V1, CAC
Pyrenejský horský pes mezitřída WOODY Farma Štěkot CMKU/PHP/604/07 28.6.2007 Veselý Jiří V1, CAC
Pyrenejský mastin třída otevřená Ifrey Farma Štěkot CMKU/PM/250/05 24.11.2005 Hlaváčová Jana V1, CAC, NV
Pyrenejský mastin třída vítězů Bongo Murtoi´s CMKU 309/-08/07 23.9.2007 Čertík Lukáš V1, CAC, NV, BOB
Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obličeji mezitřída Jami Farma štěkot CMKU/POD/100/08 4.2.2008 Čertík Lukáš V1, CAC, NV, BOB
Rhodéský ridgeback třída otevřená CZ Honey Sheena z Masnerova ČLP/RR/4767 21.4.2007 Kordová Jitka V
Rhodéský ridgeback třída pracovní Assisi z Masnerova ČLP/RR/3295/06 11.5.2004 Masnerová Zdeňka V1, CAC
Rhodéský ridgeback třída vítězů Carrie Ann z Valdštejnských lip ČMKU/RR/4196/06 19.4.2006 Netušilová Danuše V1, CAC
Rhodéský ridgeback třída otevřená Desmond Fontanesia ČLP/RR/4068 14.3.2006 Venhrynovyčová Nikol V3
Rhodéský ridgeback třída otevřená Angel Proxima Malaika za Afrika ČLP/RR/4610 25.2.2007 Krepsová Irena V
Rhodéský ridgeback třída otevřená Cindarela z Masnerova ČLP/RR/4769 21.4.2007 Masnerová Zdeňka V
Rhodéský ridgeback třída otevřená Maya Katama King ČLP/RR/4630 21.2.2007 Pártlová Šárka VD
Rhodéský ridgeback třída otevřená Cz Catherine z Masnerova CLP/RR/4766 21.4.2007 Vlčková Anna V4
Rhodéský ridgeback třída otevřená Gladys od Cykasu ČLP/RR/3697/07 27.3.2005 Pečmanová Sabina V3
Rhodéský ridgeback třída otevřená Honey od Cykasu ČLP/RR/3997 13.1.2006 Maxa Josef V2, Res.CAC
Rhodéský ridgeback třída otevřená Cendy Ell od Kovářovské hůrky ČMKU/RR/4217/06 24.4.2006 Kudláčková Vlasta VD
Rhodéský ridgeback třída otevřená Rex Ventors Oona S45022/2007 23.5.2007 Ameer Kim V1, CAC, NV, BOB
Rhodéský ridgeback třída otevřená Dorraine Fontanesia ČLP/RR/4069 14.3.2006 Tesárková Lucie VD
Rhodéský ridgeback mezitřída Izzy Iff od Cykasu CLP/RR/5052 13.11.2007 Janouškovcová Renata V2, Res.CAC
Rhodéský ridgeback mezitřída Ashaggy Re E´llama ČLP/RR/5126 27.2.2008 Vitulová Svatava V1, CAC
Rhodéský ridgeback mezitřída Bahirra Izzi Mery Rouse ČLP/RR/5039 3.11.2007 Mrňákovi Irena a Miroslav D
Rhodéský ridgeback třída mladých Asbon z Kleony CLP/RR/5328 16.5.2008 Barnášová Kateřina V2
Rhodéský ridgeback třída mladých C´Hidike Chiwitsi Ingwe ČLP/RR/5424 17.6.2008 Polánková Milena, nepřítomen
Rhodéský ridgeback třída mladých Bakiri Elron Jeny´s Zakimi ČLP/RR/5407 21.6.2008 Husák Pavel V4
Rhodéský ridgeback mezitřída Ozrhode Australian Idol CMKU/RR/5071/-07/07 20.10.2007 Vlček Jan V1, CAC
Rhodéský ridgeback třída mladých Oriana-Arwila ze Sulické tvrze CLP/RR/5263 30.4.2008 Huska Petr V3
Rhodéský ridgeback třída mladých Dhakiya Barbara z Valdštejnských lip CMKU/R/5210/08 31.3.2008 Brzobohatá Irena VD
Rhodéský ridgeback třída mladých Abby z Krajíčkovy stráně ČLP/RR/5095 22.1.2008 Sopko Peter nepřítomen
Rhodéský ridgeback třída mladých Barlet Africký květ ČLP/RR/5544 10.9.2008 Filištejnová Lenka VD
Rhodéský ridgeback třída mladých Chiara Emma Slunce Zambezi CMKU/RR/5294/08 2.5.2008 Vladyková Lenka V
Rhodéský ridgeback třída mladých Amali of Shingamonga ČLP/RR/5798 4.4.2008 Seibt David D
Rhodéský ridgeback třída mladých Anina Radimovský statek CMKU/RR/5516 17.8.2008 Bartošová Jana V4
Rhodéský ridgeback třída mladých Alisia z Újezda nad Lesy ČLP/RR/5510 15.8.2008 Boháčová Eva, V2
Rhodéský ridgeback třída mladých Bonnie z Vinické Hájenky ČLP/RR/5077 13.1.2008 Balážová Michaela VD
Rhodéský ridgeback třída dorostu Hannah z Tikovického vršku ČLP/RR/5582 18.11.2008 Svozilek Alois VN
Rhodéský ridgeback třída dorostu Elysia Ann Z Valdštejnských lip CMKU/RR/5607/08 16.11.2008 Havlíkovi Jitka a Libor VN
Rhodéský ridgeback třída dorostu Eliviann z Valdštejnských lip CMKU/RR/5606/08 16.11.2008 Nováková Markéta VN1
Rhodéský ridgeback třída štěňat Jessy od Cykasu ČMKU/RR/5626 23.12.2008 Blahut Tomáš VN1
Rhodéský ridgeback třída štěňat African Elza Bawean´s Hope ČLP/RR/5683 11.2.2009 Leipertová Kateřina VN2
Rhodéský ridgeback třída vítězů Senanga Bashiri SPKP 1190 14.3.2007 Kadnarova Jana V1, CAC, NV
Rhodéský ridgeback třída otevřená Azekel Africké slunce ČLP/RR/4033/08 28.2.2006 Poles  Petr V1, CAC
Rhodéský ridgeback třída otevřená Aragon Wandellmere ČLP/RR/4281/08 26.6.2006 Sotonová Jana VD4
Rhodéský ridgeback třída otevřená Fahari Ranua CMKU/RR/5005 26.10.2007 Šedrlová Jaroslava V2, Res.CAC
Rhodéský ridgeback třída mladých Orri-Rio ze Sulické tvrze ČLP/RR/5260 30.4.2008 Zemanová Andrea nepřítomen
Rhodéský ridgeback třída mladých Aramis Leon of Radekova ČLP/RR/5303 28.4.2008 Vojta Jan V1, CAJC, NM
Rhodéský ridgeback třída mladých Baako Amani Jeny`s Zakimi ČLP/RR/5408 21.6.2008 Hojdová Dominika V3
Rhodéský ridgeback třída dorostu Ekewaka Bashiri CMKU/RR/5599/08 16.11.2008 Filkovi Henrietta a Roland VN1
Rhodéský ridgeback třída štěňat Anthony Joe Bawean´s Hope ČLP/RR/5679 11.2.2009 Prejzková Michaela nepřítomen
Rhodéský ridgeback třída mladých C´Hiwitsi Chiwitsi Ingwe ČLP/RR/5429 17.6.2008 De Groot Šárka V1, CAJC
Rhodéský ridgeback mezitřída Berny Od Řeky Novohradky ČLP/RR/5087 21.1.2008 Pšeničková Stanislava V2, Res.CAC
Rotvajler třída vítězů Feigee od Vítkovy hory CMKU/RTW/11077/05 9.3.2005 Hájková Kateřina nepřítomen
Rotvajler třída vítězů Blue Cascaya Nemertini CMKU/RTW/11343/05 1.12.2005 Soukupová Šárka V1, CAC
Rotvajler třída pracovní Zenzi Holubí dům CMKU/RTW/11395/06 6.2.2006 Vančura Jindřích V1, CAC
Rotvajler třída otevřená Chelly Anaco ČMKU/RTW/11707/07 13.2.2007 Vait Jakub V1, CAC, NV, BOB
Rotvajler třída otevřená Lorette Horký dech CMKU/RTW/11447/06 14.4.2006 Pich Vladislav V2, Res.CAC
Rotvajler třída otevřená Era Holubí dům CMKU/RTW/11960/07 28.9.2007 Tomiček Václav V3
Rotvajler třída otevřená Elis Abba-Sonia CMKU/RTW/11833/07 7.5.2007 Šleis Jaroslav V4
Rotvajler třída otevřená Ejmi Abba-Sonia CMKU/RTW/11831/07 7.5.2007 Šleis Jaroslav V
Rotvajler třída otevřená Erna Abba- Sonia CMKU/RTW/11832/07 7.5.2007 Lužná Barbora VD
Rotvajler mezitřída Aschley Fei z Benáteckého dvora CMKU/RTW/12054/08 8.2.2008 Hájková Kateřina nepřítomen
Rotvajler třída mladých Peggy z Tyrosu CMKU/RTW/12059/08 11.2.2008 Indráček David V1, CAJC
Rotvajler třída mladých Angela Fei CMKU/RTW/12053/08 8.2.2008 Vácha František nepřítomen
Rotvajler třída mladých Connie Allegra Black Touch CMKU/RTW/12103/08 21.3.2008 Burjánek Martin VD2
Rotvajler třída otevřená Huck z Koralky ČMKU/RTW/11718/07 2.3.2007 Kuhla Gerhard V1, CAC
Rotvajler třída otevřená Agar Cherra CMKU/RTW/11821/07 29.4.2007 Matějčková Hana V2
Rotvajler mezitřída Dugi Holubí dům CMKU/RTW/11919/07 12.7.2007 Vančura Jindřích V1, CAC, NV
Rotvajler mezitřída Faust Holubí dům ČMKU/RTW/12094/08 8.3.2008 Majnek Štefan V2, Res.CAC
Rotvajler třída mladých Argon Fei z Benáteckého dvora CMKU/RTW/12049/08 8.2.2008 Adamik Bohuslav V1, CAJC
Ruský toy třída otevřená Honeymonn Chulli Bohemia CMKU/MDT/386/06/08 23.3.2006 Rybárová Václava V2, Res.CAC
Ruský toy třída otevřená Zaznayka Zayka Damskiy Muk CMKU/MDT/457/09/06 8.9.2006 Šnourová Michaela V1, CAC
Ruský toy třída otevřená Schelkunchik Damskiy Kapriz CMKU/MDT/458/09/06 25.10.2006 Faltusová Věra V1, CAC, NV
Ruský toy mezitřída Hrustalnaya Mechta Garantiya Optimista CMKU/MDT/435/07/07 27.10.2007 Křečková Eva V1, CAC, NV, BOB
Saluki - Perský chrt třída otevřená Nayla Navuereh Farnáh Solor ČLP/SA/664 18.4.2007 Sosnová Věra V1, CAC
Saluki - Perský chrt třída vítězů Dabka´s Fame CMKU/SA/624/05/05 19.9.2005 Magenheimová Zita V1, CAC, NV
Saluki - Perský chrt třída mladých Hourieh Bostan-I-Elbekh CMKU/SA/708/-08/08 14.4.2008 Pincová Markéta V1, CAJC
Saluki - Perský chrt třída vítězů Hadid Filfil Pari - Was CMKU/SA/572/03/02/06 25.7.2002 Krejčí Eva V1, CAC, NV, BOB
Saluki - Perský chrt třída otevřená Dhakari al Hadi Al - Shen CMKU/SA/671/07/07 11.4.2007 Krejčí Eva V1, CAC
Saluki - Perský chrt třída štěňat Elamir Adiddas 0 13.2.2009 Petrová Simona VN
Saluki - Perský chrt třída mladých Akhram Farzan Jawharah ČLP/SA/698 30.6.2008 Magenheimová Zita V1, CAJC
Samojed mezitřída Don Bílý křemínek CMKU/S/1914/08 7.2.2008 Zikán Stanislav V1, CAC
Samojed třída mladých Dasty Bílý křemínek CMKU/S/1913/08 7.2.2008 Růžičková Ida V1
Šarplaninský pastevecký pes třída štěňat Allison Veryland CMKU/JOS/3434/08 28.12.2008 Schimková Jitka VN1
Šarplaninský pastevecký pes třída vítězů Oleon Ště-Kot North CMKU/JOS/ZREG/2981/0 12.3.2004 Karasová Milena V1, CAC, NV, BOB
Šarplaninský pastevecký pes třída mladých Dabome Meda Ště-kot North Z Reg/JOS/3340/08 10.3.2008 Nováková Blanka nepřítomen
Shar-Pei mezitřída Tizziana Lila Pu ang ČMKU/SP/6851/07 7.12.2007 Müllerová Andrea VD1
Shar-Pei třída mladých Amallia Baleo Magic CMKU/SP/6895/08 7.3.2008 Fišerová Ladislava V1, CAJC, NM
Shar-Pei mezitřída Uran red Antilo Gold Pei CMKU/SP/6770/07 30.9.2007 Falešníková Jana V1, CAC, NV, BOB
Shar-Pei třída dorostu Xanthin Blue Pu ang ČMKU/SP/7083/08 31.10.2008 Müllerová Andrea N1
Sheltie třída vítězů Enny ze Zlaté hvězdy CMKU/SHE/5904/04/06 30.10.2004 Heřmanová Zdeňka a Miloš V1, CAC
Sheltie třída otevřená Bohemia z Ďáblovy studánky CMKU/SHE/6870/07 14.5.2007 Svobodová Mlada V1, CAC, NV, BOB
Sheltie třída otevřená Collibri Shark Iowa Indiana CMKU/SHE/6270/05 6.11.2005 Havířová Zdeňka nepřítomen
Sheltie třída mladých Gotika z Ďáblovy studánky ČMKU/SHE/7316/8 30.5.2008 Lindaurová Helena V1, CAJC, NM
Sheltie mezitřída Eimy Gold Lenfir ČMKU/SHE/6947/07 29.6.2007 Ježková Zdeňka nepřítomen
Sheltie třída dorostu Marion Blau z Vesničky u Hranic CMKU/SHE/7487/08 17.11.2008 Kuttelvašerová Monika nepřítomen
Sheltie třída vítězů Käpäläkoplan Moonstone CMKU/SHE/6977 9.5.2007 Heřmanovi Zdeňka a Miloš V1, CAC, NV
Sheltie třída otevřená The Crown Prince Tiakina DKK/16260/2004 6.4.2004 Kraemer Vivi V1, CAC
Sheltie třída otevřená Badénbán Malý pasáček CMKU/SHE/6502 29.6.2006 Simoněnková Iva V2, Res.CAC
Sheltie mezitřída Redcliffe Gold Moravia Classic CMKU/SHE/6984/07/08 9.8.2007 Matoušková Tereza V1, CAC
Sheltie třída mladých Jofrey Gold z Vesničky u hranic CMKU/SHE/7408/08 8.9.2008 Vlčková Pavla V1, CAJC
Sheltie třída dorostu Velvet Vesco z Arcamony CMKU/SHE/7423/08 8.10.2008 Kulhavá Eva VN
Shiba-Inu třída vítězů F´Akio Saico Hvězda Hané CMKU/SI/1079/06 10.6.2006 Jurica Martin V1, CAC, NV, BOB
Shiba-Inu třída dorostu Engi Bullit Star CMKU/SI/1257/08 17.9.2008 Petrová Tereza VN
Shih-tzu mezitřída Ella Born to Success CMKU/SHI/4595/08 12.1.2008 Tomková Jana V2
Shih-tzu třída veteránů Agapé Čo Oju CMKU/SHI/2242/99 10.2.1999 Gottfrídová Daniela V1, Nejlepší veterán, BOB BIG1, BIG2-veterán, BOD, BIS
Shih-tzu třída vítězů Madam Butterfly Na przyklad P.K.R.IX - 46191 26.3.2005 Patalas Malgorzata V1, CAC, NV
Shih-tzu třída otevřená Rozárka z Ivafre CMKU/SHI/4134 23.4.2006 Šimčík Martin VD1
Shih-tzu mezitřída Beezie od Šumavské brány CMKU/SHI/4534/07 28.9.2007 Rychtaříková Zdeňka V1, CAC
Shih-tzu třída mladých Rézy z Kraje mlh CMKU/SHI/4634/8 10.2.2008 Holakovská Libuše VD3
Shih-tzu třída mladých Carolína z Ivafre CMKU/SHI/4662/08 21.3.2008 Fremrová Iva V2
Shih-tzu třída mladých Sandra z Targenu ČMKU/SHI/4688/08 19.5.2008 Žourková Jiřina VD
Shih-tzu třída mladých GENEVIEVE Sylvadog Bohemia CMKU/SHI/4672/8 25.4.2008 Štěpánková Miloslava VD4
Shih-tzu třída dorostu Briana z Jižní růže CMKU/SHI/4781/08 27.10.2008 Vašková Štěpánka VN2
Shih-tzu třída mladých Aisha Diamond Wingate CMKU/SHI/4746/08 14.9.2008 Hellerová Petra V1, CAJC
Shih-tzu třída dorostu Barbara z Jižní růže CMKU/SHI/4780/08 27.10.2008 Hynlová Jana VN1
Shih-tzu třída štěňat Petwo Voodoo Z Medvědího doupěte CMKU/SHI/4801 30.12.2008 Zátková Marcela VN1
Shih-tzu třída vítězů Acte Magnat P.K.R. IX - 43012 9.1.2003 Patalas Malgorzata V1, CAC, NV
Shih-tzu třída vítězů Vong-Kong Shah Abbas CMKU/SHL/4096/-06/04 18.5.2004 Fremrová Iva V2, Res.CAC
Shih-tzu třída otevřená Saffron Sherhy Keep in Step CMKU/SIH/4424/-07 9.8.2006 Bejčková Lenka V1, CAC
Shih-tzu třída otevřená Archibald od Šumavské brány CMKU/SHI/3774/04/06 9.12.2004 Rychtaříková Zdeňka V2, Res.CAC
Shih-tzu třída otevřená Lee-Kung-Atrei Kirabzer CMKU/SHI/4354/07/06/08 22.9.2006 Sawková Miroslava nepřítomen
Shih-tzu mezitřída Alfréd z Ivafre CMKU/SHI/4577/7 26.11.2007 Býšková Eva V2, Res.CAC
Shih-tzu mezitřída Bamboo z Ivafre CMKU/SHI/4588/07 19.12.2007 Fialová Jana V1, CAC
Shih-tzu mezitřída Beltine ze Šumavské brány ČMKU/SHI/4532/07 28.9.2007 Šimčík Martin VD3
Shih-tzu třída mladých Ricco z Kraje mlh CMKU/SHI/4632/8 10.2.2008 Opltová Dana V2
Shih-tzu třída mladých Prince Royal Of Iveko-dog CMKU/SHI/4695/08 28.5.2008 Žourková Jiřina V1, CAJC, NM
Shih-tzu třída mladých Xing-Atrei Kirabzer CMKU/SHI/4721/08/08 26.4.2008 Sawková Miroslava nepřítomen
Shih-tzu třída dorostu Fasco ze Sluneční pláně CMKU/SHI/4794/08 23.11.2008 Vašková Štěpánka N2
Shih-tzu třída štěňat Otero Cho Oyu Čo Oju CMKU 20.12.2008 Gottfrídová Daniela VN1
Shih-tzu třída dorostu Casper Helfra CMKU/SHI/4761/08 12.10.2008 Potančoková Helena VN1
Sibiřský husky třída otevřená Olivia Jednička CMKU/SH/8983/0609 25.9.2006 Rašínová Naděžda V2
Sibiřský husky třída otevřená Connie z Bubovického údolí CMKU/SH/8809/05/07 7.6.2005 Němcová Jana V1, CAC, NV
Sibiřský husky třída štěňat Chaija z Akulovoy Gory 0 16.12.2008 Twardek Tomáš VN1
Sibiřský husky třída otevřená Polar Perci Jednička CMKU/SH/9006/06 18.11.2006 Taťounovi Jaroslava a Ivo V1
Sibiřský husky třída mladých Danver z Akulovoy Gory CMKU/SH/9344/09/08 6.7.2008 Twardek Tomáš V1, CAJC, BOB
Šiperka - 3-5 Kg třída mladých Chajla Gertrůda od Prachovských skal CMKU/SIP/142/08 10.9.2008 Klozová Jana VD1
Šiperka - 3-5 Kg třída vítězů Dyna v.d. Wieteke´s Hoeve CMKU/SIP/74/-05/04/06 13.9.2004 Schwarzová Markéta V1, CAC, NV
Šiperka - 3-5 Kg třída vítězů Artuš Bohemia Animo CMKU/SIP/80/06 15.5.2006 Mašatová Ludmila V1, CAC, NV, BOB
Šiperka - 3-5 Kg třída mladých Sweet Devil´s Element of Cream CMKU/SIP/149/-09/08 13.7.2008 Mašatová Ludmila V1, CAJC, NM
Šiperka - 3-5 Kg třída dorostu Dixi Cidabro CMKU/SIP/145/08 5.12.2008 Adamovská Jana N1
Šiperka - 5-8 Kg třída vítězů Black Jack Taien CMKU/SIP/93/06 26.7.2006 Schwarzová Markéta V1, CAC
Šiperka - 5-8 Kg třída vítězů Flop od Prachovských skal CMKU/SIP/99/07/08 1.2.2007 Rezler Petr VD2
Skotský terier třída otevřená Gira Prima Moravia ČLP/ST/3591 6.10.2005 Sidopulosová Radka V1, CAC, NV
Skotský terier třída otevřená Dela Rosa Ros-Elfram CLP/ST/3628 23.5.2006 Kutnarová Renata V2, Res.CAC
Skotský terier mezitřída Gerie By Kings Mountain ČLP/ST/3763/08 21.7.2007 Sehnal Bohuslav, VD1
Skotský terier třída mladých Eldorado Bohemia Pretty Woman ČLP/ST/3748 25.7.2008 Štursová Gabriela nepřítomen
Skotský terier třída mladých Be Happy Moravia Campanella ČLP/ST/3724 14.2.2008 Podstavková Romana V2
Skotský terier třída mladých Nirvána z Muškátové zahrady ČLP/ST/3723 11.2.2008 Škuta Petr nepřítomen
Skotský terier třída mladých Feebee West Silmaril ČLP/ST/3721 7.1.2008 Sehnal Bohuslav, V1, CAJC, NM
Skotský terier třída otevřená Hugo z Klicperova Chlumce ČLP/ST/3566/06 27.2.2005 Motl Martin V2, Res.CAC
Skotský terier třída otevřená Dark Otter Ferry ČLP/ST/3709 30.10.2007 Duhová Věra V1, CAC, NV, BOB
Skotský terier mezitřída Drink Otter Ferry ČLP/ST/3710 30.10.2007 Duhová Věra V1, CAC
Skotský terier mezitřída Zaharias Orfanicus Chibsten ČLP/ST/3727/08 8.8.2007 Durdíková Denisa V2, Res.CAC
Skye terier třída otevřená Artuš de Gris Karo ČLP/SKY/1791 13.10.2006 Strejcová Jiřina VD1
Skye terier třída otevřená Anika de Gris Karo ČLP/SKY/1792 13.10.2006 Špatová Iva V1, CAC, NV, BOB
Sloughi třída vítězů Areta El Guerrouj CMKU/SL/118/05 8.9.2005 Vlčková Romana V2, Res.CAC
Sloughi třída vítězů Afya El Guerrouj CMKU/SL/113/05/08 8.9.2005 Srpová Lucie V1, CAC, NV, BOB
Sloughi třída vítězů Armin El Guerrouj CMKU/SL/111/05 8.9.2005 Srpová Lucie nepřítomen
Slovenský čuvač třída mladých Alina Janin ranč CMKU/SC/1426/-08/08 2.8.2008 Jurová Jitka V2
Slovenský čuvač třída mladých Anny Tatranská Perla CMKU/SC/1388/08 25.4.2008 Jakubec Viliam V1, CAJC, BOB BIGJ3, BIG5
Slovenský čuvač třída vítězů Mimi Biely lev CMKU/SC/1258/-06/06 31.7.2006 Jonáš Jan V1, CAC, NV
Slovenský čuvač třída otevřená Simba Izáka Bohemia Genao CMKU/SC/1287/07 5.1.2007 Chodora Vratislav V1
Slovenský čuvač mezitřída Perun Janin ranč CMKUI/SC/1346/-07/07 12.8.2007 Jonáš Jan V1, CAC, NV
Slovenský čuvač třída mladých Atrey Janin ranč CMKU/SC/1420/08/08 2.8.2008 Rendlová Romana V1, CAJC
Slovenský kopov třída mladých Zorka Eso ČLP/SK/1077 27.3.2008 Zábran Jindřich V1, CAJC, NM
Slovenský kopov třída otevřená Aron z Vinku ČLP/SK/978 22.5.2006 Kučera Stanislav V1, CAC, NV, BOB BIG3
Španělský mastin třída vítězů Lois Tornádo Erben CMKU/ME/687/06 13.12.2006 Erbenová Lenka nepřítomen
Španělský mastin třída otevřená Chanel Zaark Mastibe CMKU/ME/713/07 22.7.2007 Schmidtová Hana V1, CAC
Španělský mastin mezitřída Jenny Mastibe CMKU/ME/735/07 20.12.2007 Járová Iva V1, CAC, NV
Španělský mastin třída mladých Queen of Hearts Tornado Erben CMKU/ME/795/08 5.8.2008 Erbenová Lenka nepřítomen
Španělský mastin mezitřída Aragon vom Eisinger Land CMKU/ME 808/08/07 29.12.2007 Schmidtová Hana V1, CAC, NV, BOB
Španělský mastin třída mladých Charon z Kraje sokolů CMKU/ME/765 14.5.2008 Procházková Renata nepřítomen
Španělský mastin třída dorostu Alano Anuler CMKU/ME/824/09 18.10.2008 Járová Iva VN2
Španělský mastin třída dorostu Saimon Jack Tornádo Erben CMKU/ME/811/08 29.10.2008 Lednárová Renata VN1
Stafordšírský bullterier třída veteránů Canny Girl Happy Duet CMKU/SBT/1359/00 27.10.2000 Vanišovi Kateřina V1, Nejlepší veterán
Stafordšírský bullterier třída vítězů Aimee Adrila CMKU/SBT/2794/7 5.2.2007 Harantová Jana V1, CAC
Stafordšírský bullterier třída otevřená Frisbee Sarah Minies CMKU/SBT/3100/7 27.11.2007 Innemanovi Hana a Robert nepřítomen
Stafordšírský bullterier třída otevřená Dee Iuvó Hercýnia CMKU/SBT/2680/06/08 3.10.2006 Balcarová Eva nepřítomen
Stafordšírský bullterier třída otevřená Beuty-Girl Staff Komas CMKU/SBT/2218/05 15.5.2005 Karban Jiří V
Stafordšírský bullterier třída otevřená Agraeen Queen Moravia Lord CMKU/SBT/3145/07 31.12.2007 Pristovšeková Zuzana V
Stafordšírský bullterier třída otevřená Devil Smile Minies CMKU/SBT/2737/06 30.11.2006 Průšová Miloslava V2, Res.CAC
Stafordšírský bullterier třída otevřená Ambra Adrila CMKU/SBT/2795/07/09 5.2.2007 Koubová Alena V4
Stafordšírský bullterier třída otevřená Aiki Dobee Boraderam CMKU/SBT/2559 5.7.2006 Kopečný Marcel V1, CAC
Stafordšírský bullterier třída otevřená Blondie Staff Komas CMKU/SBT/2221/05/06 15.5.2005 Němcová Jana V3
Stafordšírský bullterier třída otevřená Eloise Staff Komas CMKU/SBT/2884/07/09 26.4.2007 Vrba Jan V
Stafordšírský bullterier mezitřída Erysen Suscanis CMKU/SBT/2957/07 1.7.2007 Šimonek David VD
Stafordšírský bullterier mezitřída Robigalla z Hambalek Bušín CMKU/SBT/2970/07 21.7.2007 Jemelková Edita V3
Stafordšírský bullterier mezitřída Aithra Princess Moravia Lord CMKU/SBT/3146/7 31.12.2007 Zoula Josef, V2, Res.CAC
Stafordšírský bullterier mezitřída Aisha od Unhošťské studánky CMKU/SBT/3009/07 10.8.2007 Karban Jiří V
Stafordšírský bullterier mezitřída Blanche Adrila CMKU/SBT/3235/08 24.2.2008 Lácha Jaroslav V
Stafordšírský bullterier mezitřída Booga Boo Great Staffield ČMKU/SBT/3002/07/08 27.7.2007 Novák Jan V1, CAC
Stafordšírský bullterier mezitřída Alessia Queen Ambassador Sun CMKU/SBT/3133/07 26.12.2007 Švehlovi Kateřina a František V4
Stafordšírský bullterier třída mladých Elizabeth Macy Gray ČMKU/STB/3373/08 14.6.2008 Chocová Eva VD4
Stafordšírský bullterier třída mladých Famous Fiona Eilatan CMKU/SBT/3326/08 19.5.2008 Gimplová Jana V2
Stafordšírský bullterier třída mladých Lovely Lily Impossant Bohemia CMKU/SBT/3325/8 6.5.2008 Vanišovi Kateřina V3
Stafordšírský bullterier třída mladých Annya Princess Ambasador Sun CMKU/SBT/3134/07 26.12.2007 Lukášová Oluše V1, CAJC, NM BIGJ2
Stafordšírský bullterier třída štěňat Amanda Rewillmar č.019540 1.1.2009 Kurtynina Maria N1
Stafordšírský bullterier třída štěňat Update Sway Fransimo Bohemia CMKU/SBT/3557/09 11.1.2009 Kuncová Aneta N2
Stafordšírský bullterier třída vítězů Russo´s Ruffland Fransimo Bohemia CMKU/SBT/2355/06/07 3.1.2006 Krunka Pavel V1, CAC
Stafordšírský bullterier třída vítězů Heart in Heart Impossant Bohemia CMKU/SBT/2838 21.3.2007 Vanišovi Kateřina V2, Res.CAC
Stafordšírský bullterier třída vítězů Sharoc Fransimo Red Boy CMKU/SBT/2238/05/05/06 24.1.2005 Francouzovi Simona a Tereza V4
Stafordšírský bullterier třída vítězů Bond Kerkin Bohemia CMKU/SBT/2690 8.11.2006 Innemanovi Hana a Robert V3
Stafordšírský bullterier třída pracovní Jacob ze Smiřické zahrady CMKU/SBT/1937/04/05 14.5.2004 Lukášová Oluše V1, CAC
Stafordšírský bullterier třída otevřená Yankee Fransimo Bohemia CMKU/SBT/2626/06 20.8.2006 Halaxová Jana V4
Stafordšírský bullterier třída otevřená Anatom Benjamin Great Staffield CMKU/SBT/2729/06 11.12.2006 Kubička Michal V1, CAC
Stafordšírský bullterier třída otevřená Good Speed Impossant Bohemia ČMKU/SBT/2591/06 27.7.2006 Horáková Dagmar V3
Stafordšírský bullterier třída otevřená Expert Staff Impossant Bohemia CMKU/SBT/2391/07 12.2.2006 Vacková Jana VD
Stafordšírský bullterier třída otevřená Garfy Gee Impossant Bohemia CMKU/SBT/2589/06/07 27.7.2006 Štěpař Martin V2, Res.CAC
Stafordšírský bullterier mezitřída Colin Kerkin Bohemia CMKU/SBT/3093/07 29.11.2007 Říha Martin V3
Stafordšírský bullterier mezitřída Armien Duck Ambassador Sun CMKU/SBT/3130/07 26.12.2007 Hlaváčková Hana V2, Res.CAC
Stafordšírský bullterier mezitřída Basco snow Bee-Master CMKU/SBT/3054/7 7.10.2007 Včeláková Tamara V1, CAC, NV, BOB
Stafordšírský bullterier mezitřída Gang Boss Minies CMKU/SBT/3196/08 24.1.2008 Stavinohová Martina VD4
Stafordšírský bullterier třída mladých Courtesy Title Memphisz CMKU/SBT/09/08 29.3.2008 Veselá Marcela V4
Stafordšírský bullterier třída mladých Hallo Horacy Sortis CMKU/SBT/3679/09/08 9.7.2008 Brejchová Šárka nepřítomen
Stafordšírský bullterier třída mladých ANGEL´S DRAGON JODISCAN CMKU/SBT/3307/08 5.5.2008 ŠRÁMKOVÁ JANA V1, CAJC
Stafordšírský bullterier třída mladých Briliant Adrila CMKU/SBT/3233/08 24.2.2008 Křešnička Jan V
Stafordšírský bullterier třída mladých Aragorn Smaragd Smile CMKU/SBT/3402/8 16.8.2008 Neradová Dagmar V
Stafordšírský bullterier třída mladých Genteel Blood Minies CMKU/SBT/3197/08 24.1.2008 Stavinohová Martina V3
Stafordšírský bullterier třída mladých Glock Stawka Wiekza Niz Zycie CMKU/SBT/3574/-09/08 23.8.2008 Záliš Roman V
Stafordšírský bullterier třída mladých Captain Reymond B. M. Bee-Master CMKU/SBT/3250/08 28.2.2008 Drchalová Alena V
Stafordšírský bullterier třída mladých Artusch King Ambasador Sun CMKU/SBT/3131/07 26.12.2007 Janákovi Veronika V2
Stafordšírský bullterier třída dorostu Final Fantasy Berserker ČMKU/SBT/3578/09/08 11.11.2008 Kapoun Karel VN1
Stafordšírský bullterier třída dorostu Enrico Elffi West Palami CMKU/SBT/3473/08 25.11.2008 Kříž Alexander N2
Středoasijský pastevecký pes třída otevřená F-Ajše Chepás Kennel Zreg/SAO/2366/05/06 31.10.2005 Čech Svatopluk VD1
Středoasijský pastevecký pes mezitřída Axa Gabreta Peat ZReg/SAO2868/08 20.2.2008 Chudá Jitka V2
Středoasijský pastevecký pes mezitřída Ashley Varorud CMKU/SAO/2712/07 30.9.2007 Vedralová Jaroslava V1, CAC, NV, BOB
Svatobernardský pes dlouhosrstý - dlou třída vítězů Baby Agáta od Strážců hor CMKU/SB/3475/07 22.3.2007 Naxerová Kristýna V1, CAC
Svatobernardský pes dlouhosrstý - dlou mezitřída Bardotka z Férova dvora CMKU/SB/3513/07 21.10.2007 Vítková Hana V1, CAC, NV
Svatobernardský pes dlouhosrstý - dlou třída mladých Golden Lady Kilindo CMKU/SB/3571/-08/07 5.1.2008 Moravec Miroslav V1, CAJC, NM
Svatobernardský pes dlouhosrstý - dlou třída mladých Amálka z Farmy pod Špičákem CMKU/SB/3588/08 5.8.2008 Kozel Jan V2
Svatobernardský pes dlouhosrstý - dlou třída vítězů Eldorado The Snorin Beauty CMKU/SB/3356/-05/05/07 20.4.2005 Moravec Miroslav V1, CAC, NV, BOB
Svatobernardský pes krátkosrstý - krátká třída mladých Euforia od Strážců Hor CMKU/SB/3546/08 15.1.2008 Vítková Hana V1, CAJC, NM
Svatobernardský pes krátkosrstý - krátká mezitřída Dallas od Strážců hor CMKU/SB/3518/07 17.11.2007 Plundra Milan V1, CAC, NV, BOB
Švýcarský honič - Bernský honič třída vítězů Gina Olaska ČLP/BRH/464 23.4.2007 Kašpar Richard V1, CAC
Švýcarský honič - Bernský honič třída otevřená Aneta Haniččina zahrádka ČLP/BRH/443 30.8.2006 Žídeková Jana V2
Švýcarský honič - Bernský honič třída otevřená Czudla Stříbrný permoník CLP/BRH/479 30.6.2007 Krtková Monika V1, CAC, NV
Švýcarský honič - Bernský honič mezitřída Audrey Lady Dorotte CLP/BRH/505 14.2.2008 Krtková Monika V1
Švýcarský honič - Bernský honič třída mladých Ágnes Lady Dorothe ČLP/BRH/504 14.2.2008 Dančová Barbora V1
Švýcarský honič - Bernský honič třída vítězů Inari ze Sulické tvrze ČLP/BRH/335/05 26.11.2003 Levý Radoslav V1, CAC, NV
Švýcarský honič - Bernský honič třída mladých Agni od Punkvy ČLP/BRH/507 7.3.2008 Levý Radoslav V1, CAJC, BOB
Thajský ridgeback třída dorostu Xiu vom Tor zum Rheinau ČMKU/TR/181/08/08 21.9.2008 Kostřížová Kristina N
Thajský ridgeback třída vítězů Th.CH.Siam s TRB